Forumas > Namai > Buitis > Amway produkcija

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

2

Sukurtos temos: 67   Diskusijose pasisake: 10932

2009-06-24 16:41

pareigune 2009 06 24    

bet labai cia ydomiai gaunasi. jeigu jau toks nuostabus tas produktas sios firmos, tai kodel ju nera siaip paparastai pardese?o tik platintojas gali tau ju parupinti?ytariu, jog del kainos paprasciausiai ne kas ir pirktu pardese, bet iskitos puses pasiziuriu tai nemazai mamu butent ir naudoja sia produkcija. kazkokia keistoka situacija...

kam jiems pinigus moketi uz patalpas, reklamas ir t.t. jei jiems puikiai perka ir taip, apie geras prekias kalbos greitai sklinda

Sukurtos temos: 10   Diskusijose pasisake: 8078

2009-06-24 16:43

pritariu šimtu procentu.

2009-06-25 14:36

Čia tik  Jūsų nuomonė,yra kam tinka , patinka , o ir kaina gana normali.Nu man pvz. loc valiklis kur kas geriau nei visi kiti ajax,cif ir t.t. Nebent nebandžiau ko nors dar geresnio,bet čia juk Lietuva,daug ko nėra.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 17

2009-06-25 22:17

Nu taip tai tik viso labo mano nuomone

Sukurtos temos: 161   Diskusijose pasisake: 2751

2009-06-26 13:20

Dėl to platinimo - tai čia firmos pasirinkimas. Kaip patys platintojai aiškino, kad reklaminės visos priemonės ir pinigai už platinimą nusėda parduotuvės. O šiuo atveju (platinant per žmones), pinigai nusėda pas platintojus, o ne parduotuvėse. T.y. tokiu būdu duodama užsidirbti patiems žmonėms.

Be to, jei jau šis tinklas tiek metų veikia, o prekės vis dar perkamos, tai nėra visiškai sh.... Bet pritariu, kad nėra toks jau visiškai nepamainomas stebuklas.

Kaip įsikelti nuotrauką ir kiti klausimai

2009-06-26 16:11

Nieko nepakeičiamo nėra.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1

2009-06-29 11:56

Sveikutės,

O gal yra konsultantė Klaipėdoje galinti papasakoti plačiau apie šią produkciją?

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 52

2009-07-09 16:24

pirkau si valikli,bet galiu pasakyti kad nieko jau tokio nuostabaus nera.jei reiketu vertinti 10 balu sistemoje,duociau 5.tikejausi geresniu rezultatu.vienas pliusas kad jo ilgam uzteko

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 1018

2009-07-09 16:37

na o as galiu pasakyt, kad nieko ypatinga nei indu ploviklis, nei skalbimo milteliai..., man nepatiko, tai daugiau ir neperkam..

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 7

2009-07-09 16:46

as su jumis, ir as neperku tai kas man nepatinka

Labas

2009-07-09 16:54

Universalus man visai nieko , o ir pasta  nebloga,be to užtenka ilgam.

P.s. tokia tema jau yra.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 2

2009-10-12 13:42

na as naudoju produkcija ir skirtuma tirai pamaciau.. anksciau mineto indu ploviklio skirtuma nuo iprasto (pure) pamaciau kai dar turejau senojo maximinio indu ploviklio ir isigijau dishdropso.. vienu plovikliu buvau isplovusi pieni buteli, ir naujuoju isploviau kita. amway produkcija plautas pieno buteliukas atrode kaip naujas, o su juo lygintas pieno buteliukas plautas pure indu plovikliu atrode net neplautas.. zymus rezultatas ir ant stikliniu indu.. ankciau taurem noredama suteikti blizgesio naudodavau vandeni su atctu, o dabar pakanka tik isplauti.. 

dar kalbejote apie kaina.. sutinku. momentine investicija atrodo brangesne. taciau pvz idegi skatinantys vitaminai. pati ziurejau ir skaiciaau kiekviena centa.. vaistineje vitaminai, tiksliaiu maisto papildai, kainuoja 35 lt. ten yra norma be keliu dienu arba lygiai menesiui.. + norint pasiekti matoma rezultata  rekomenduoja vartoti bent pora  men.  amway firmos siulomi maisto papildai skatinantys idegi kainuoja  iki 80lt ten yra 100 kapsuliu. (o tai jau virs 3 men norma) paprasta matematika kas visgi iseina pigiau.. jau nekalbant apie naturaluma.

jei kam idomu.. pabandykite imesti viena kapsule is amway produkcijos ( nesvarbu paskirtis) i vandens stikline ir i kita kapsule vaistineje pirktu maisto papildu.. palaikykite kol istirps.. pauosykite ir supraskite ka jus dedate i savo ar savo vaikuciu skrandzius... ir kur taupote.. :)

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 4903

2009-10-12 13:59

Patinka mums pasta,naudoju indu plvvykli,tada voniai liuks patiko,wc tai siaip sau,Loc universalus patinka-demes isvalo,labai dar geri  puodams sveisti-sveistukai,virtuves valiklis-seip sau,sapunas nuo pleiskanu-geras,gabalinis muilas patiko

Mama.lt

Mama.lt

2009-10-12 14:37

as namie naudoju dantu pasta, skalavimo skysti, miltelius vaikiskiems balikli, minkstikli, dar indu plovikli ir loc'o serveteles....

viskuom patenkinta...

Mama.lt

Mama.lt

2009-10-12 14:38

ragavau ir kavos bei arbatos.... nieko ypatingo, tik kad kam su rugstimis problemos, tai svelnesnes daug....

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 4903

2009-10-12 14:50

serveteles naudoju-liuks

Amway produkcija

Mama.lt

Mama.lt

2009-11-04 12:02

mes naudojame indu plovikli jau keleta metu, labai patiko atsparus vandeniui tusas, vitaminai vaikam...esam bande ir kitokiu prekiu bet ipatingo susidomejimo kazkaip nesukele...kolkas perkame tik sias prekes bet dar nenusivyliau ir ilgai naudojam :)

Mama.lt

Mama.lt

2009-11-07 19:04

Sveikos. As taip pat noriu pasigirti, kad naudoju visas Amway priemones. Labai esu patenkinta. Labiausiai patinka zoom'as, indu ploviklis, vyrui - skutimosi peiliukai. Kava labai pamegau. Vaikui jau nebeperku limonadu, geriam strive+ vietoj ju. Sveikiau ir taupiau

Mama.lt

Mama.lt

2009-11-08 15:50

laukiu nesulaukiu naujos siuntos, kazkaip prazioplinau ir likau be indu ploviklio.... Fairy vel rankas negrauz.....

Sukurtos temos: 67   Diskusijose pasisake: 10932

2009-11-08 16:45

O mano sesuo perka savo vaikui vitaminus, nu žinokite tikrai esu nustebusi, meragitė taip sustiprėjusi, tokia gyva, energinga, o valgumas kaip susitvarkė, žodžiu dėl vitaminų tik gerus atsiliepimus galiu pasakyti, ji konsultavosi ir su gydytoja, jai pasakė, kad aš geresnių ir nebežinočiau ką patarti, tai va užsisakėm kalėdų senelio ir mes, kad vaikams vitaminų emwei atneštų

2

Viršun ^ | Forumas > Namai > Buitis > Amway produkcija

Šiandien gimtadienius švenčia (170)
Lukutis