Forumas > Namai > Buitis > Amway produkcija

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

1

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 0

2008-09-04 14:20

Naudoju daugiausia valymo priemones. išbandžiau ir kūno kosmetiką. Ypatingo poveikio nepajaučiau

Sukurtos temos: 161   Diskusijose pasisake: 2751

2008-10-03 17:21

O mes dantų pastą naudojame - kažkaip ji mums tinka ir pritinka. Vat ji tikrai veikia 12 valandų: išsišveiti ryte ir nereikia lipnios juostelės prie dantų klijuoti, kad nešvarumus pašalinti (čia kaip toje reklamoje :)   ;)

Kaip įsikelti nuotrauką ir kiti klausimai

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 5

2008-10-23 08:51

ar naudojate Amway produktus ir ar patenkintos

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1

2008-10-24 16:58

As,tai nea nelabai zinau apie juos.O pati naudoji?ir kaip?

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 9

2008-10-24 17:33

naudočiau,bet man per brangu.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 3

2008-10-24 20:26

Tikrai labai brangu, bet kai ka turiu naudoju ir esu patenkinta...... niu pvz.............. naudoju muila, jis dideleis gabaliukais, todel uztenka ilgam, neikiriai kvepia, tai pat turiu rutulini dezodoranta, tikrai labai esu juo patenkinta ipakavimas didelis , galiu tvirtai pasakyti kad tai vienintelis dezodorantas kuri naudojant , net ir labai prakaituojant , prakaito kvapas nesijaucia.......... tai va ..........  niu aisku bent man......... gal kitiems kitaip......... esu seip begales isbandzius deziku ir visus naudojant  vistiek stipriau prakaituojant krakaito kvapas jauciasi.........

Niu va dar turiu nusipirkus vaikui vitaminus, multivitaminus, sau vitaminu........

Dar indu plovikli............

kad ir viskas turbut

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 16

2008-11-11 11:30

vejune 2008 10 24    

Tikrai labai brangu, bet kai ka turiu naudoju ir esu patenkinta...... niu pvz.............. naudoju muila, jis dideleis gabaliukais, todel uztenka ilgam, neikiriai kvepia, tai pat turiu rutulini dezodoranta, tikrai labai esu juo patenkinta ipakavimas didelis , galiu tvirtai pasakyti kad tai vienintelis dezodorantas kuri naudojant , net ir labai prakaituojant , prakaito kvapas nesijaucia.......... tai va ..........  niu aisku bent man......... gal kitiems kitaip......... esu seip begales isbandzius deziku ir visus naudojant  vistiek stipriau prakaituojant krakaito kvapas jauciasi.........

Niu va dar turiu nusipirkus vaikui vitaminus, multivitaminus, sau vitaminu........

Dar indu plovikli............

kad ir viskas turbut

O kiek tas dezodorantas kainuoja? Sudomino mane... Ir saugo tik nuo prakaito kkvapo ar ir nuo dregmes? Jis moteriskas, vyriskas ar universalus? :)

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 6

2008-12-16 10:19

Sveikutės, amway produkciją naudoju jau kelinti metai kol kas nenusivyliau. įpatingai šiuo krizės laikotarpiu šią produkciją verta pirkti. Kadangi koncentratai užtenka ilgam.

gyvenimas yra gražus, mokėkime tai pamatyti

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 25

2009-01-11 13:56

laba daug ka naudoju ,nes pati kazkada platinau.turiu zoom virtuves valikli-pasaka.be jo kaip be oro.gaivikli-visus kvapus panaikina.dantu pasta,dezodoranta,beje jis tinka visiems,nebraizancias pavirsiaus kempneles-viska nusveicia.man patinka.ir kaina kai paskaiciuoji normali,juk viskas koncentruota ir ilgam uztenka.

gyvenimas grazus

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 5

2009-01-11 16:38

naudoju ir esu patekita.kai gyvenau lietuvoj tai galiu pasakyti nelabai galejau sau tai leisti bet dabar kai anglijoj tai naudoju beveik viska ir kainos nebaisios(nors anglijoj ir isvertus i litus viskas pigiau ir didesnis pasirinkimas).be amway kavos net neisivaiduoju gyvenimo-fantastiska.dziugu kai nueini i parduotuve ir nereikia kiekviena karta galvoti apie indu plovykli ar kitas namu valymo priemones.ju namuose visada yra nes ilgam uztenka

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 18

2009-02-27 09:21

o gal kas galite pasiulyti amway produktu pigiau? kaune. geriau i az.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1

2009-03-24 15:32

Sveiki naudoju amway produkcija ir esu patenkita ir dirbame su sia kompanija mus labai daug suitaupo nereik pirkt parduotuveje valikliu,milteliu, visi produktai yra geri

Tuppervare- amway gal noričiu ateiti dirbti ar isigyti ekologišku produktu.Rašykit atskysiu visiems i jusu rupimus klausimus.

Sukurtos temos: 9   Diskusijose pasisake: 145

2009-04-24 14:15

as daugiau noretau apie siuos paroduktus suzinoti?

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 218

2009-05-07 09:45

mes naudojam ir pasta, ir miltelius, ploviklius

man tai jie patinka, o langu valiklis is vis superinis

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 4

2009-05-08 15:11

ZOOM gartraukius puikiai valo, pienelis blizgančius paviršius, metalinius, kurie būna nučiupinėti, dušo kabinom gera priemonė.

Vitaminai: kainos ir kokybės santykis geras.
Puodai - vakar pati įsitikinau, šiandien pabendravau su žmogum, ieškančiu keptuvės, tai padariau išvadą, kad pigiau Zepterio, bet gal klystu, nes asmeniškai Zepter nesidomėjau.

Burnos priežiūros priemonės.

Galima visa tai vartoti sau, galima iš to daryti verslą, čia kaip kas pasirenka.

Sukurtos temos: 10   Diskusijose pasisake: 8078

2009-06-24 13:45

Daug ką turiu šios firmos , patinka  viskas.Kaina atitinka kokybę.

Sukurtos temos: 65   Diskusijose pasisake: 3593

2009-06-24 14:01

vover 2009 06 24    

Daug ką turiu šios firmos , patinka  viskas.Kaina atitinka kokybę.

o kaip ysigyji prekes? gal kituose miestuose yra specializuotos parduotuves? nes as apie sios firmos produktus zinau tik is platintoju. buvom karta nueje y produkcijos pristatyma.

2009-06-24 14:14

Žinok net nežinau ar yra tos produkcijos parduotuvėse,manau kad ne.O įsigyti tai nėra jokių problemų,šimtai platintojų,tik užsimink kad nori

Sukurtos temos: 65   Diskusijose pasisake: 3593

2009-06-24 16:23

bet labai cia ydomiai gaunasi. jeigu jau toks nuostabus tas produktas sios firmos, tai kodel ju nera siaip paparastai pardese?o tik platintojas gali tau ju parupinti?ytariu, jog del kainos paprasciausiai ne kas ir pirktu pardese, bet iskitos puses pasiziuriu tai nemazai mamu butent ir naudoja sia produkcija. kazkokia keistoka situacija...

2009-06-24 16:32

Nu matai,juk ir kosmetikos yra ,kur tik platintojai platina.Pvz. Mary Kay,ne pigi,bet nebloga,o parduotuvėj nėra. 

1

Viršun ^ | Forumas > Namai > Buitis > Amway produkcija

Šiandien gimtadienius švenčia (170)
Samanta