Forumas > Virtuvė > Maisto produktai > Įvairūs actai.

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 0

2008-09-04 14:20

Mačiau knygą "1001 acto receptas". Reikės nusipirkti

Sukurtos temos: 168   Diskusijose pasisake: 6795

2008-09-30 16:31

o pas mus tiesą pasakius mažai kas naudoja actą, Aš pati irgi retai kada jį naudoju

Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

Mama.lt

Mama.lt

2008-10-10 18:21

Acto tai daugokai naudoju, nes megstu konsevuot darzovytes, tai be jo cia niekaip

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 152

2008-10-10 18:28

o as niekur nenaudoju, o i kokius patiekalus jus ji dedate be koncervavimo ??

Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 3423

2008-10-10 20:30

as tai naudoju silkes uzpilui,o siaip dar jeigu darau kopustu salotas,dar man actas kartas atstoja ir kaip priemone virduliui plauti kai namie bunu isbaigus tam speciales priemones,tarpkitko jis labai neblogai kalkes nuo virdulio pasalina

Lilypie Pregnancy tickers

Mama.lt

Mama.lt

2008-10-10 22:28

Be konservavimo dar gaminant ivairieus marinatus mesai ir i skalbimo masina vietoj nukalkintojo mazdaug kas 4 skalbimas.

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 308

2008-10-11 21:24

Aš dažniausiai naudoju obuolių actą,įvairiems marinatams,salotų užpilams.Nes vyras nemėgsta vyno acto,o man jis salotoms liux.

O kiek pilti į tą skalbimo mašiną to acto?Sudominot čia mane

Mama.lt

Mama.lt

2008-10-11 22:13

Pilt reikia i ta skyreli kur minkstiklis pilasi, tai nei nezinau kiek ten tiksliai telpa, pilu kiek leidzia iki maximumo. Mums vienas skalbiankiu meistras patare, nes sake tie kalgonai tik pinigu svaistymas

2008-10-12 17:11

kristale 2008 10 11    

Pilt reikia i ta skyreli kur minkstiklis pilasi, tai nei nezinau kiek ten tiksliai telpa, pilu kiek leidzia iki maximumo. Mums vienas skalbiankiu meistras patare, nes sake tie kalgonai tik pinigu svaistymas

O tai sakyk,reikia įpilt acto ir uždėt tuščia skalbimo mašiną?

Mama.lt

Mama.lt

2008-10-16 12:29

mentuske 2008 10 12    

O tai sakyk,reikia įpilt acto ir uždėt tuščia skalbimo mašiną?

Nea, tuscios nereikia, ipilu skalbiant skalbinius. As nutaikau, kai kokius vyro darbinius drabuzius skalbiu, tai jiems minkstiklio nebutinai...

2008-10-17 18:07

Ačiū KRISTALE

Mama.lt

Mama.lt

2008-10-17 18:39

Nera uz ka. Beje, jei nori tuscia skalbianke prasukt, tai i bugna 100g citrinos rugsties ipili ir ant auksciausios temp. uzstatai, irgi gerai nukalkina

Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 3423

2008-11-03 11:14

zinokit mergaites ir virduliams ar arbatinukams labai gerai actas reikia ipilti acto(na as is akies pilu) koki trecdali arbatinuko ar virdulio ir likusia dali vandens ir uzvirint jei tai buna arbatinukas tai pavirinu ilgiau kokias 5min. jei tai virdulys tai uzviria vanduo ir palieku truputi pastoveti  o paskui vel ijungiu kad uzvirtu ir gerai isskalaukite po tekanciu vandeniu,kai neturiu specialiu priemoniu virduliu/arbatinuku sveitimui tai actas man pakeicia tas priemones

Lilypie Pregnancy tickers

2008-11-03 19:54

zemuoge 2008 11 03    

zinokit mergaites ir virduliams ar arbatinukams labai gerai actas reikia ipilti acto(na as is akies pilu) koki trecdali arbatinuko ar virdulio ir likusia dali vandens ir uzvirint jei tai buna arbatinukas tai pavirinu ilgiau kokias 5min. jei tai virdulys tai uzviria vanduo ir palieku truputi pastoveti  o paskui vel ijungiu kad uzvirtu ir gerai isskalaukite po tekanciu vandeniu,kai neturiu specialiu priemoniu virduliu/arbatinuku sveitimui tai actas man pakeicia tas priemones

Ačiū už informaciją,reiks išmėgint.Nes jau žiūriu arbatinuke kalkių kaupiasi

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 19

2009-02-16 19:36

Aš irgi anksčiau virindavau arbatinukus su actu, bet po to kvapas ne koks, tai man draugė patarė vietoj acto įpilti citrinos rūgšties.

Sukurtos temos: 24   Diskusijose pasisake: 373

2009-02-18 00:16

As tai megstu isipilt obuoliu acto i salotas ar silke paskanint o seip nesu jo didele vartotoja.

Viršun ^ | Forumas > Virtuvė > Maisto produktai > Įvairūs actai.

Šiandien gimtadienius švenčia (168)
Emilis