Forumas > Moters buduaras > Grožio salonas > Nagų priežiūra

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

1
Mama.lt

Mama.lt

2005-01-25 11:44

Ieškojau ieškojau, bet šitos temos neradau. Tikiuosi, nepraleidau.
Sakau, gal kuri žinote kokią stebuklingą priemonę skilinėjantiems, lūžinėjantiems nagams ,,taisyti"? Nes maniškiams niekas nepadeda.

Va tik kai nustojau indus plauti su FAIRY, situacija laaaaaaaaabai truputį, bet pagerėjo.

Mama.lt

Mama.lt

2005-01-25 12:48

[quote=JJ]

Va tik kai nustojau indus plauti su FAIRY, situacija laaaaaaaaabai truputį, bet pagerėjo. [/quote]Va aš irgi su Fairy nebeplaunu,nes nagai labai buvo pradėję lūžinėti ir tokie plonučiai pasidarė.Nors ne iš vienos esu apie tai girdėjusi. O nagai mano sustiprėjo tik vitaminų dėka,gėriau Kalcį,magnį ,cinką viename.

Mama.lt

Mama.lt

2005-01-25 13:35

Nagų stiprinimo strategija:
1. Stiprinimas iš vidaus: vitaminai ir mineralai, ypač kalcis ir vit. E.
2. Stiprinimas iš išorės: yra gausybė specialius nagus stiprinančių priemonių, kur tepamos kaip lakas. Bet iš išbandžiusiųjų pačius geriausius atsiliepimus girdėjau apie NailTek priemonę. Ja paprastai prekiaujama grožio salonuose, šiaip parduotuvėse lyg ir nemačiau pirkti.
3. Kartais nagamslūžinėti padeda ir netinkamas manikiūras. Jei iki šiol naudojate metalinę dildę - kuo greičiau ją mesti per bortą ir nusipirkti arba tą a la švitrinis popierius arba, dar geriau, stiklinę - skirtumą pajusite iš karto. be t. dildinant jokiu būdu nebrūžinti pirmyn-atgal, tai dažnai būna viena pagrindinių priežasčių, dėl ko nagai sluoksniuojasi ar lūžta. Dildinti tik viena kryptimi - iš vienos ir iš kitos pusės braukti link centro, atgal - jau nebe, vėl dildę dėti prie kampučio. ne taip patogu, kaip judesys pirmyn-atgal, bet tikrai nagui sveikiau.
4.Dar nagams labai gerai šilto aliejaus vinelės. Aišku, ne karšto, kokiu mūsų protėviai kryžiuočius apipildavo

Mama.lt

Mama.lt

2005-02-05 01:08

Na,mano nagai tokiu problemu neuri toli grazu. Kazkada dar mokklos laikais nagai skilinejo,bet pakako silto aliejaus voneliu,kaip kad corida minejo proceduru ir riebaus kremu naktiniu kaukiu. O dabar profilaktiskai duodu vaistu tiek nagams iek rankoms, is tepdama lietuvisku gydomuojui ranku palzamu su ricinos ir kedru aliejais.

Mama.lt

Mama.lt

2005-03-09 17:23

Mano nagams pasidaro šakės, kai tik pradedu jų nelakuoti. Dabar galvoju, kad lakas tiesiog apsaugo nagus nuo visos tos chemijos: indų ploviklių, šveitimo miltelių ir panašiai. Tai aš už tatai ir stengiuosi lakuoti Šiaip, sako, reikia indus plauti, butą tvarkyti mūvint pirštines. Bet man tai nepatogu! Aš jau geriau prieš tai pasitepu rankas kremu.

Mama.lt

Mama.lt

2005-03-09 19:37

[quote=Mažė]Mano nagams pasidaro šakės, kai tik pradedu jų nelakuoti. Dabar galvoju, kad lakas tiesiog apsaugo nagus nuo visos tos chemijos: indų ploviklių, šveitimo miltelių ir panašiai. [/quote]

Tikra tiesa

Kaip tik rengiau straipsnį apie manikiūrą, tai net gydytojos dermatologės nuomonę skaičiau, kuri taip ir pasakė: lakas kenkia tikrai ne daugiau, nei visa buitinė chemija - plovikliai, skalbikliai. Ir būtent lakas patį nagą apsaugo nuo chemijos poveikio. Tiesa, vis dėlto šiek tiek pats lakas nagui kenkia. Nagai pasidaro tvirti, tačiau nelankstūs, trapūs. Dėl ko greičiau lūžta. O kai nagas jau šiek tiek pažeistas ir išsausėjęs, nusivalius laką jis per keletą minučių juk neatsistato. Taigi lūžta dar greičiau, nes nebetenka pagrindinės apsaugos - lako. Skirtumas gal šiek tiek matytųsi, jei užtektų kantrybės pralaukti, kol nuaugs pažeistoji dalis. Tačiau... Kaip sakoma, jei poveikis tas - tik minimalus, tai kam gi vaikščioti negražiais, užtai elastingais nagais, jei galima juos pasigražinti? :lux

Mama.lt

Mama.lt

2005-03-09 21:38

Tai tame ir esmė, kad ilgesnius nagus galiu užsiauginti tik juos lakuodama. Iš pradžių nuauga ta pažeistoji dalis, kurią aš kantriai dildžiuoju, o po to - nagai tvirti, nelūžinėja ir jau nepažeisti. Žinau, kad ir lakas kenkia, bet taip gražu...

Mama.lt

Mama.lt

2005-03-09 23:05

jolitukuti, nepagels, jeigu pradžioje apsauginį pec. lako sluoksnį užlakuosi

Mama.lt

Mama.lt

2005-03-11 14:43

Su mano nagais irgi dabar kazkoks kosmaras darosi
Siaip auga labai gerai, bet kas is to, kad kerpu ir kerpu, nes sloksniuojasi.

Mama.lt

Mama.lt

2005-03-13 16:35

Na merginos nezn.,bet mano nagams nepadeda niekas .Tepu nagu kietintoju,geriau vitaminus spec. moterims,stengiausi sveisti namus su pirstinem(nors ir labai nepatogu)bet pirstinese rankos sudreksta ir atrodo lyg buciau sveitusi be ju. Lakavimas manau apsaugo tik is virsaus,bet nagas nuo chemikalu,feiriu pazeidziamas is vidines puses ir sekmingai luzineja,skilineja tiesiog sloksniuojasi toliau...bet jusu minetas voneles(aliejaus) tai tikrai ismeginsiu :? kaip sakant nebera kam ir bepakenkti .

Mama.lt

Mama.lt

2005-03-14 13:55

Nona, jei nori, dar paieškok tos priemonės "Nail Tek". Sakau, pati nebandžiau, nes neprireikė, bet ne iš vieno žmogaus girdėjau, kad padaro kone stebuklus. Man pačiai tai gerai tinka ir "Sarmoje" esančios "Frenchi" serijos priemonės, tačiau ar jos gydo - net nežinau, man jos padeda tuo, kad neblogai apsaugo...

Mama.lt

Mama.lt

2005-03-16 09:19

sia savaite ir as nagucius stiprinu.druskos voneles kasdien.reiks dar aliejaus pabandyt.pradejau dildinti tik viena kryptim,visai patogu.dar tepu avono nagu stiprikliu.rezultatas matosi po triju dienu,nagai nebesisluoksniuoja,maziau luzta.pagaliau ir mano naturalus nagai atsigauna :valio

Mama.lt

Mama.lt

2005-04-04 22:04

Beveik 6 savaites nesiojau gelio nagus. Na, jie tikrai mano naturalaus nago nesusilpnino, bet nuplesus tipsa, nuejo nemazas pavirsinis mano pacios nago sluoksnis. Taigi tik del tu kliju juos susigadinau. Nupoliravus liko labai ploni, labai skilinejantys. Nusipirkau ir as Nailteka neistverus Naudoju jau savaite, o rezultatai - patikekite - jau matosi!! Dabar gailiuosi, kad vietoj greito nagu priauginimo nepanaudojau nailteko anksciau- buciau ne ka ilgiau uztrukusi, ir pinigeliu sutaupiusi. Uz priauginamus nagiukus mokejau ~70Lt + 30Lt kaskart juos papildant. Uz nailteko 15ml sumokejau 46Lt (bet ir tai tik todel, kad pirkau stipriausia ir pirkau salone, o ne nagavitoje, ten sako zymiai pigiau). Apie ju ir kitas priemones galite pasiieskoti www.nagavita.lt
Sekmes merginos, ir nekvailiokite kaip as su priauginamais - jais tikrai negalejau skustis, laike puikiai, nei vienas per pusantro menesio nenuluzo, atrode dailiai, bet vis tiek...netikri

Mama.lt

Mama.lt

2005-04-11 07:01

O kokios firmos nagų laką naudojate? Aš dar nenusivyliau L'oreal ir IsaDora laku. Pernai per išpardavimą nusipirkau keletą spalvų ir jau baigiu išlakuoti. Dabar vėl dairausi išpardavimų Labai nepatinka Manhattan, nes kiek pirkau, tiek minkštas būdavo :x O iš pačių pigiausių patinka Buk. Turiu keletą skaidrių spalvų, kurios tinka kiekvienai dienai. Lakas tikrai visada puikiai sukietėja, o laiko kaip ir visi (man): 2-3 dienas.

Mama.lt

Mama.lt

2005-04-14 20:00

is tiesu, norint tureti grazias rankas ir nagus, butina plauti indus, sveisti vonia ir pan. su pirstinem :shock: nors ir nepatogu. tiek chemikalai, tiek vanduo eda musu rankutes.
pati as naudoju labai puikia Oriflame nagu ir odeliu stiprinamaja priemone (aliejuka); ir nagai neluzineja ,ir odeles aplink nera issausejusios, itrukinejusios ir pan.

Mama.lt

Mama.lt

2005-04-14 20:38

Vonią tai šveičiu tik su pirštinėmis, o dar geriau, jei pasiseka šiam žygiui įkalbėti vyra
Tačiau kaip plauti indus su "prezikais" ant rankų - nelabai įsivaizduoju. jaučiu, išdaužyčiau su guminukėm pusę lėkščių... Nors gal tai - įpročio reikalas :?

Mama.lt

Mama.lt

2005-04-15 08:55

greiciausiai, kad reikia priprasti, bet rankos ryskiai atsigaus, dar panaudojus priemones- bus super :lux

Mama.lt

Mama.lt

2005-05-03 19:13

atėjau kaip sakant išsilieti. JJ , manau tu ir tavo nagai dabar būsit išgelbėti. :valio :valio kaip tik gegužės mėnesį oriflame pristato savo klientams atnaujintą nagų priežiūros priemonių liniją. aš jau nekalbu apie dizainą, bet pačios priemonės tikrai :lux. pati beveik visas bandžiau ir dar nenusivyliau. svarbiausia, kad yra toks nagus ir odeles stiprinantis aliejukas. jame esantis vitaminas F drėkina nagus, o migdolų aliejus daro juos lankstesnius ir švelnesnius. efektą pjusijau po kokių 5 dienų, jeigu tik nepatingėsi kasdien ta priemone nagus patepti. yra netgi toks tarsi lakas, kuris skirtas trapiems ir lūžinėjantiems nagams. jį reikia tik užtept kaip laką ir tiek. jo sudėtyje yra kalcio. :valio
ir dar daug gerų dalykų yra nagų priežiūrai, bet mano puputis pabudo ir jau nebeduos man čia pasakot. kitą kart parašysiu.

Mama.lt

Mama.lt

2005-05-03 20:51

ogi būna taip, kad visai netikėtai kažkas atsitinka. nemanau, kad oriflame gaminiai yra blogesni nei loreal, o kaina jų tikrai nedidelė. o tu juk sau dar pigiau dabar juos gali pirkt. ar tu matei gegužės katalogą?

Mama.lt

Mama.lt

2005-05-03 21:03

gali.
bet aš kažkaip neįsivaizduoju, kad taip blogai gali būt su nagais. nes pvz. mano nagai irgi ten ne kažin kokie super, bet man nereikia kažin kokių nerealių priemonių, kad jiem pagelbėt. o va pvz. mano mamai tai ant kojų labai negražūs nagai buvo. ji ilgai galvojo, kad čia grybelis, gydėsi, nieko nepadėjo, paskui jau net buvo jai tuos nagus nupjovę. :x o galiausiai pasirodė, kad jai dėl nervinio sutrikimo kažkokio vat tokia reakcija nagams buvo. kai pradėjo gert vaistus nuo nervų tada ir nagai susitvarkė.

1

Viršun ^ | Forumas > Moters buduaras > Grožio salonas > Nagų priežiūra

Šiandien gimtadienius švenčia (171)
Ema