Forumas > Virtuvė > Karštieji patiekalai > Blynai

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

Blynai

4

Sukurtos temos: 8   Diskusijose pasisake: 381

2009-06-22 18:11

dabar pas mus mėgstamiausi "amerikietiški blynai"

225 ml 550D miltų;
75 ml 405D miltų;
0,5 a.š. kepimo miltelių;
2 š. Cukraus;
2 kiaušiniai;
250 ml pieno;
1-2 š. Lydyto sviesto;
Druskos;
Vanilinio cukraus.

Sumaišyti miltus, kepimo miltelius, druską ir cukrų dideliame inde. Mažesniame inde gerai išmaišyti kiaušinių trynius, pieną, sviestą ir vanilinį cukrų. Viską supilti į indą su sausais ingredientais ir gerai išmaišyti. Išplakti iki standumo kiaušinio baltymus ir atsargiai įmaišyti į tešlą.
Kepti įkaitintoje keptuvėje, pateptoje sviestu ant silpnos ugnies, po 1-2 min kiekvieną pusę, kol gražiai pagels.

tarp kitko- miltai tikrai turi būti skirtingų rūšių- kitaip nesigaus tokie gražūs blynukai ;) pati pabandžiau vienos rūšies, tai nepatiko.

Kandu kandu. jei bijai- neerzink

Sukurtos temos: 86   Diskusijose pasisake: 13844

2009-07-19 17:24

o as jei kepu blynus,tai sudedu ka turiu-pienas,kefyras,kiausinis,cukrus,tarkuotas obuolys,miltai.kita karta vietoje obuolio dedu varskes.ilasinu apelsinu esencijos.

Sukurtos temos: 67   Diskusijose pasisake: 10932

2009-07-19 17:28

Oi panos jau aš blynų visai nemegėja, bet šiandiena kepiau blynus su bananais, ne lietinius, o paprastus. Pasidariau tešlą įprastą :  kiaušiniai, kefyras, miltai, cukraus truputį ir druskos žiupsnelis ir pripjausčiau tiesiai į tešlą kokius 5 bananus, mmmmm koks skonis gavosi superinis, valgiau aš prie kavos kaip desertas  vyriškiai mano raitė net ausys raitėsi

2009-07-19 17:32

kepu ir as kartais tokius kaip kristulka su bananais.as taip pat nemegeja,bet seimyna valgo,tai kartais pusryciams ar vakarienei iskepu.o dar skanu kai obuolio griezineli [be serdies] pamirkai blynu tesloje ir tada kepi.gaunasi kaip blynai su obuoliu idaru

2009-07-19 17:36

taip taip su obuoliais irgi skanu ypač Antaniniais, jie tokie su rūgštele, labai skanu, pas mane blynai būna na gal iki 10 kartų per metus

2009-07-19 17:43

bet po blynu norisi kazko suresnio visada

2009-07-19 17:45

na tikrai, gal, kad mes nemegėjos jų  tikrai ir šiandiena po bananinių blynų praėjus pusvalandžiui dešrytės atsipjoviau su agurku

Sukurtos temos: 18   Diskusijose pasisake: 2654

2009-07-19 21:12

O mums skaniausis vadinami blynai ,,Sirdutes" cirvai liaudiskai. Ir mazasis ir didysis (vyras) valgo juos kad nu.Kartais obuolio idedu, o geriausia jiems be nieko su uogiene.Niam niam....

2010-02-23 14:05

Prikepiau jogurtiniu blynu.nors ir nemegeja as ju,bet nemaniau,kad gali jie buti tokie skanus.Dabar palepinsiu seimyna dazniau tokiais blynais.

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 17588

2010-02-23 14:20

vaivorykste receptuka ka dejai pasakyk?

Mama.lt

Mama.lt

2010-02-23 14:34

Blynu ir as nemegeja, stovi man jie skrandy puse dienos, butinai reikia kazko suraus po ju. Bet va mano abu vyrukai tai kapoka kaip reikalas blunus, vaivorykste, tikrai butu idomu suzinot receptuka.

2010-02-23 14:40

as tai nevalgau blynu isvis, nebnet bulvinius... bet del mergos kepu

2010-02-23 14:56

Man nei bulviniu,nei miltiniu gali nebuti.Cia ikelsiu toki receptuka,ko ki radau internete,o paskui pakomentuosiu kaip as dariau[pasidariau pagal save].

Jogurtiniai blynai

2 indeliai naturalaus jogurto ''Dobilas''

150ml kvietiniu miltu

2 kiausiniai

2v.s. cukraus

0,5 arb.s. sodos

3 saukstai aliejaus arba tirpinto sviesto

truputi druskos.

Cia toki as radau.Bet as vietoje sodos dejau kepimo miltelius,vietoje pamineto jogurto,as naudojau braskini jogurta.jogurto pyliau zymiau daugiau nei tame recepre parasyta.o miltus is akies.Kepdami tie blynai labai issipucia,tai nepridekite per daug i keptuve.

2010-02-23 15:22

na pameginsiu ir as vakare tada... turiu braskinio jogurtio irgi. na ziuresiu kas gausis. darysiu is akies.

Mama.lt

Mama.lt

2010-02-23 19:52

O jie neprisigeria aliejaus? Labai nemegstu riebalais permirkusiu blynu...

O vat bulvinius tai as labai megstu, tik be jokiu grietiniu, o vienus, sausus ir geriausiai su duona.

2010-02-23 20:14

kristale 2010 02 23    

O vat bulvinius tai as labai megstu, tik be jokiu grietiniu, o vienus, sausus ir geriausiai su duona.

Man tai nepritrauke riebalu.as kai kepu tefalyje,tai is vis mazai aliejaus reikia.Net kazin ar yra tokiu,kurios megsta blynus ir dar permirkusius riebalais.

Mama.lt

Mama.lt

2010-02-23 22:41

Matai, pas tave kai gera keptuve, tai gerai ir gaunasi, mano jau baigiasi ta "nelimpanti" reikia naujos, tik vis neprisiruosiu issirinkt kada... O zinai mano teciui tai dzin, jam gali but permirke riebalais, bele tik blynai.

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 4903

2010-02-24 09:07

kristale 2010 02 23

pirma kart uzgirdau,kad su duona blynai valgomi?as tai tik pieniska sriuba valgau su duona,na cia nuo darzelio laiku taip

Blynai

Mama.lt

Mama.lt

2010-02-24 12:26

As bulvinius blynus su duona valgau, ne miltinius. Na man tai labai skanu, su gera, juoda duoda mmm, is mociutes taip ismokau, ji visada taip bulvinius blynus valgydavo, tai ir as pripratau nuo vaikystes. O kiti (pvz. mano uosve) bulvinius blynus su obuoliu kose valgo. O kai nuvaziuojam pas jos seseri, tai jie ten ir kugeli su ta obuoliene valgo. O man tai jau neee, bulve turi buti suri, o ne saldi.

2010-02-24 14:05

na reikes man kada pameginti su duona... gal skanu. n ajau su obuliene tai neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee,neskanu.

4

Šiandien gimtadienius švenčia (176)
Ernesta