Forumas > Virtuvė > Karštieji patiekalai > Blynai

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

Blynai

1
Mama.lt

Mama.lt

2005-01-24 22:43

Vaikai labai mėgsta įvairiausius blynus - paprastus miltinius, bulvinius, lietinius su varškės ar fermentinio sūrio, faršo, grybų įdarais. Bet kažkaip jau išseko "blyninė" fantazija - norim blynų, bet tuo pačiu ir kažkokį naują receptuką mielai išmėgintume.

O kokius blynus jūs, mamos, savo vaikams kepate?

Mama.lt

Mama.lt

2005-01-25 15:30

Labai neblogai yra blyneliai su bananu, o jei dar uzpilsi tirpintu sokoladu tai isvis pasaka! :valio

Mama.lt

Mama.lt

2005-01-25 15:34

Man su blyneliais problema - nemoku jų plonų iškepti Gaunas arba stori, arba suplyšta.
Vyro šeimoj labai mėgstami blyneliai su paštetu. Iš tiesų skanus dalykėlis, ir sotus :lux Paimama "Vaikiško" ar kitokio pašteto, pridedama svogūnų, prieskonių, toks įdaras įvyniojamas į blynelį ir blynelis apkepamas.
Skanaus

Mama.lt

Mama.lt

2005-01-25 15:50

Svogūnus reikia sudėti į tešlą ir išmaišyti?

Mama.lt

Mama.lt

2005-01-25 16:08

Tai jolitukuti,aš svogūnus susmulkinu su elektriniu smulkintuvu,nes su tarka kol sutarkuoji tai ir nusižliumbti galima :,(

Mama.lt

Mama.lt

2005-01-26 17:43

O man patinka paprasti miltiniai blynai ,tik pripjauscius i tesla smulkiai luptu obuoliu arba nektarinu

Mama.lt

Mama.lt

2005-01-26 19:44

As labai megstu ir viienintelius moku (be bulviniu) liaudiskai vadinamus cirvinius. O pridedu visko: cukrus, kiausiniai, pienas ir/arba kefyras, truputis aliejaus ir aisku miltai, gal nieko nepamirsau :?
Bet manau juos visi mokat, o mama labai skaniai kepa miltinius blynus itarkuodama i tesla cukinijos

Mama.lt

Mama.lt

2005-01-26 21:18

daznai kepu mielinius blynus, tokie stori gaunas, kaip bulkutes.

Mama.lt

Mama.lt

2005-01-27 10:44

Sveikutės
Aš valgiau blynelius tešloje,na super buvo skanūs :lux :lux :lux bet žioplė nepaklausiau recepto,buvo su džemu,su grybais,kopūstais.su mėsa.gal kas darote tokius?

Mama.lt

Mama.lt

2005-01-27 15:54

labai skanu lietiniai blynai su bananu ir apipilti karstu sokoladu

Mama.lt

Mama.lt

2005-01-27 18:40

O paprastus miltinius blynus kepti moki? TAs pats butu ir su obuoliais ar kitais vaisiais. Supjaustyt smulkiai gabaliukais pvz.obuolius,tada idet keleta sauktu miltu ir pamaisyt,kad vaisiu gabaliukai apsivoliotu miltuose. Tada idet daugiau miltu,ipilt pieno,druskos,vanilinio cukraus,siek tiek aliejaus ir maisyt iki vientisos mases. Kiausinio tryni imust i tesla,o baltymus isplakt iki standumo,viska suplit i tesla ir ismaisyt. Ir kepti ikaitintame aliejuje

Mama.lt

Mama.lt

2005-01-27 19:33

O mano vaikas dievina blynus su ledais. Ant paprasčiausių miltinių blynų (šiek tiek pravėsusių), uždedu ledų. Valgo apsilaižydamas.

Mama.lt

Mama.lt

2005-01-27 20:56

Mano šeimos vyram blynai ne maistas :? , bet mes su dukra labai mėgstam. Man tinka visokie, o dukrai labiausiai patinka lietiniai su fermentiniu sūriu ir dešrelėm, užpilant ant jų grybų padažą arba paprastą grietinę su prieskoniais (pvz. Vegeta) :lux

Mama.lt

Mama.lt

2005-01-28 17:43

Mes tai apskritai esam bulvinukai,tai ir bulvinius blynus dioevinama. Kepu juos ir tradiciskai smulkiai sutarkuotus. Arba smulkintus per burokine arba morkine tarka. Jei per morkine ar buro0kine tarka,tai iskepu blynukus ir paskui dar padarau voeraiciu padaza. Labai skanu. Dar bulvinius blynus kepu su mesa arba sus suriu.

Mama.lt

Mama.lt

2005-01-28 23:37

[quote=jolitukutis]Man su blyneliais problema - nemoku jų plonų iškepti Gaunas arba stori, arba suplyšta.

[/quote]

Tai gal aliejaus nepataikai? Tešla turi būti skysta ir nemažai aliejaus,kad neplyštų.

Mama.lt

Mama.lt

2005-01-29 02:30

Kad jus tik zinotumet kaip as taisaus jusu pagalba :-E
Darausi spec. kuri daro vakariene musu namuose is nieko...nes abu tingim vaziuoti i parduotuve
Iskepiau bulvine pica :shock: ...vyras buvo suzavetas :valio gal kiek per suri man buvo :*

Mama.lt

Mama.lt

2005-01-31 13:02

Maximos kulinarijoj pirkom kepenų blynelius - lietiniai su pievagrybių ir daržovių įdaru. Labai skanu, bet kaip tuos kepenų lietinius iškepti, tai neįsivaizduoju. Gal kas žinot?

Mama.lt

Mama.lt

2005-01-31 13:16

tai parašykit kas nors kiek ir ko konkrečiai reikia pavėzė, 25iems ploniems blynams?man reikia tiksliai, nes jei iš akies, tai vieną kartą gaunasi , kitą ne

Mama.lt

Mama.lt

2005-02-01 17:48

porus, salieru stiebus,cukinija ir morkas smulkiai supjaustyti apkepinti aliejuje,sudeti smulkiai supjausti vistiena ir dar pakepti kol darzoves bus iskepe,siuo idaru idaryti lietinius,ir apkepti :lux :lux :lux saknaus

Mama.lt

Mama.lt

2005-02-01 18:44

[quote=saulyte][quote=san]Siandiena buvo cirviniai blynai :) [/quote]

San i cirvinius blynukus gali vanilinio cukraus pokeli iberti,bus ir kvapiau,ir skaniau [/quote]

tai ir priberiau, tik nepasigyriau ir cinamono dejau...jis nuotaika kelia..

jau baigiu ismokti, tik kad blynu gaunasi 6...reiktu kokiu keliu daugiau :svilpukas: na viskas priesaki, svarbu kad visa seimyna, net mano "didysis" valgytojas, valge cepsedamas :strykt

1

Šiandien gimtadienius švenčia (145)
Maxas