Forumas > Ikimokyklinukas:... > Vaikų psichologija > Auskarų vėrimas...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

6

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 292

2009-11-20 14:57

pirmajai dukrytei iverem 1,5 o antrajai 7menesiu

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 2936

2009-11-20 15:05

o mano panos persivėrė ausis tik prieš du metus,kai vienai buvi-10m,o kitai-13m.vaikai jau sąmoningai suprato kas tas yr,ko jos konkrečiai nori,pačios apsisprendė,mums liko tik su tuo susitaikyti ir nuvežti į saloną

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 560

2009-11-20 15:33

tik uz tai,kad dukryte  pati nuspres kada ji nores pasipuosti auskarais.Man nesuprantama,kad maza vaika reiktu badyti vien delto,jog mamai norisi jos ausyse matyti auskarus.Vyresnioji buvo 10m,kai preiske norinti auskaru.Nepriestaravau.Budama 15m.isigeide bamba grazinti-atkalbinejau,bet sutikau.O dabar jau sukakus 18m.pasisake jog darysis TATU tarp menciu.Bet juk galejo jau ir nebesakyti.Ji suaugus,jos kunas pagaliau,pati sprendzia ko ji nori.Taigi viskam yra savas laikas.

budama 1

2009-11-20 15:37

tik už tai...

Sukurtos temos: 9   Diskusijose pasisake: 4023

2009-11-20 15:40

na as tiesa saknat nesuprantu siu laiku mados vaikams( net ir kudikiams) verti auskarus.kaip jus nebijot puses metuku vaikui verti auskariukus? taigi gali isplesti ar dar ka padaryti to nesuvokdami.na yra grazu,bet manau kad tai tik mamu ispindejimas,kad tik kuo labiau isskirt savo vaika is kitu ir pan.tai gal po kokiu 5metu jau netik i ausytes versim maziems vaikams auskariukus,bet ir i kitas vietas? o gal ir tatuiruotes darysime? o gal jau ir daro? gal dukrytems auginsim nagucius ir lakuosim? nesupykite kitos mamytes,cia tik mano nuomone. manau kad tokiems dalykams turi ateiti laikas.nors esu jauna ir kaip sakant ne senamadisku paziuru taciau man tokie elgesiai stebina.

Sukurtos temos: 33   Diskusijose pasisake: 7020

2009-11-20 15:57

simona26 2009 11 20    

na as tiesa saknat nesuprantu siu laiku mados vaikams( net ir kudikiams) verti auskarus.kaip jus nebijot puses metuku vaikui verti auskariukus? taigi gali isplesti ar dar ka padaryti to nesuvokdami.na yra grazu,bet manau kad tai tik mamu ispindejimas,kad tik kuo labiau isskirt savo vaika is kitu ir pan.tai gal po kokiu 5metu jau netik i ausytes versim maziems vaikams auskariukus,bet ir i kitas vietas? o gal ir tatuiruotes darysime? o gal jau ir daro? gal dukrytems auginsim nagucius ir lakuosim? nesupykite kitos mamytes,cia tik mano nuomone. manau kad tokiems dalykams turi ateiti laikas.nors esu jauna ir kaip sakant ne senamadisku paziuru taciau man tokie elgesiai stebina.

sutinku su tavo nuomone,kas grazu tas kitam gali buti nesveika,istiesu nesu nusiteikusi pries auskaru verima bet tegul vaikutis truputi praauga,

Sukurtos temos: 27   Diskusijose pasisake: 2191

2009-11-20 15:57

pusės metų tikrai per anksti va metinukei kodėl ne. įvėriau ir nieko. pati vis pasimaivo ausytes parodo

http://magijagyvenime.edicypages.com/lt

http://fejoselfai.blogspot.com/

2009-11-20 16:02

mano panelei neuzkalnu bus 4 metukai bet ir tai bijau verti,nors jinai jau nori rodo i mano auskarus sako ir as noriu,bet pas ja kai nervine egzema bijau kad susinervinusi neisrautu auskariuku is ausu

2010-01-20 07:53

buvo kilę ir man minčių,dukrelei 4-ojo gimtuko proga perdurti ausytes ir įverti auskariukus,tai visa giminė sukilo-ką ,mama,sau galvoji?

2010-01-20 10:45

zinok ingule pas mane lygiai tas pats visa gimine pries,dabar nupirkua auskariukus klipsus,ir ka galiu pasakyti uzdedu praeina kelios minutes jinai man jau saukia kad skauda sako mama nenoriu,tai va kaip greit gali isitikinti vaikas nori ar dar nenori

2010-01-20 11:10

na taip,kai dabar yra tie klipsukai tai gerai,galima pirmiau juos nupirkti vaikui,ir ziurek kad dauguma nenores paskui auskariuku.praeis ju tas didelis noras.

2010-01-20 11:12

maniskei jau praejo ,abejoju ar vasara versiu auskariukus

Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 13846

2010-01-20 11:18

mes pirmojo gimtadienio proga gavom dovanų auksinius auskariukus su ružavom akytėm tikrai gražūs, padėti ir laukia jie savo laiko, o kada jis bus nežinau

2010-01-20 11:19

as jau buvau suplanavusi kad vasara dursim ausytes ir krikstynu proga pirksiu dukrai grazius auskariukus,manau kad planai pasikeis

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 25

2010-09-20 15:24

Didziajai pirma karta auskarus isdurem 2metuku,paskui seke antras,trecias...Vis pameta auskariukus Su mazaja tas pats,isdurem cia pavasari,pamete auskariuka,ir uzgijo ausyte,tai dabar su vienu vaiksto Dabar vel zadam eit durtis,bet jau jokiu auskariuku prie ausytes,rinkiukus nupirksiu,tikiuosi ju nepames

2010-09-20 15:35

o as neseniai nupirkau tuos klipsiukus (ar kaip ten vadinasi :D   tai kartais mergytei uzdedu,ale is paskos vaikstau,o tai panelei vis knieti paciupieti ausytes..kazkaip sunku isivaizduoti kaip tokie maziukai tikruju auskariuku neissiplesia is ausyciu..

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 25

2010-09-20 15:41

As kazkaip uz tai,kad labai mazuciams neverti,nes jie ir uzkliut ir pasiplest ir neduok dieve issiplest tuos auskariukus gali...Jau didesniems ziurek,uzklius ar drabuzius maunantis,ar ka tuoj supuliuoja. Na nebent visiskiems leliukams,isduri ir ramu,kol supras ir prades krapstytis seniausiai jie bus uzgije Turetu buti baisu maza klecka badyti! Esu macius ir ne viena keliu menesiu lelia,su blizguciais ausyse,visai grazu

Paskutinį kartą redagavo: Kerole (2010-09-20 15:42)

2010-09-20 15:45

man tai kazkaip keista kai dar kudykeliai o jau su auskariukais  :) parodija kazkokia gaunasi :) ir dabar man keista kai savajai uzdedu tuos auskariukus..nu nera vaizdo..gal todel kad pas mus trumpuciai plaukuciai..jei turetume garbanas ir butume pansios i mergaites tai gal ir grazu butu :)

Sukurtos temos: 12   Diskusijose pasisake: 854

2010-09-20 15:57

o man grazu maziukes su auskariukais.nor pati mergytes neturiu,bet atrodo pasakao tie klipsiukai katra raset kad dedat nepamastet gal vaikui skauda per stiprei pirisispaudzia?bandykit tada klijuojamus det jie juk kaip ir tikrieji nesijaucia.

Sukurtos temos: 12   Diskusijose pasisake: 854

2010-09-20 15:58

o man grazu maziukes su auskariukais.nor pati mergytes neturiu,bet atrodo pasakao tie klipsiukai katra raset kad dedat nepamastet gal vaikui skauda per stiprei pirisispaudzia?bandykit tada klijuojamus det jie juk kaip ir tikrieji nesijaucia.

6

Viršun ^ | Forumas > Ikimokyklinukas: kasdien... > Vaikų psichologija > Auskarų vėrimas mažiausiems

Šiandien gimtadienius švenčia (145)
Slavunecka.