Forumas > Ikimokyklinukas:... > Vaikų psichologija > Auskarų vėrimas...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

4

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 17588

2009-07-29 16:52

o mes auskariukus jau tirime nuo gimimo mociute padovanojo... bet taip ir stovi. pradursiu tada jau kai patisupras ir nores...

Sukurtos temos: 67   Diskusijose pasisake: 10932

2009-07-29 16:54

O man labai gražu ir jei kada turėsiu mergaitę būtinai prdursiu ausytes ir įversiu gražius auskariukus

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 2936

2009-07-29 17:03

dukra pati pareiškė norą įsiverti auskarus.jai buvo-10metų

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 652

2009-07-29 17:03

man irgi labai grazu mazos mergytes su auskariukais. bet savajai niekada nedursiu vien del to, kad man grazu

Ne visi vyrai kiaulės... Yra ir asilų

2009-07-29 17:09

Čia kiekvienų tėvų apsisprendimas, vieni dure kiti ne, jei apsisprendžia durti tai šaunu , jei ne tai irgi šaunu, na čia jau kiek tėvų tiek ir nuomonių, vieni dure vien dėl grožio, kiti kad gauna dovanų auskariukus ir t.t.

Bet man tikrai gražu, tai aš durčiau , aš už grožį

Sukurtos temos: 9   Diskusijose pasisake: 1416

2009-07-29 17:49

Na grozis groziu, bet jei paskui vaikas tau priekaistaus del to ka padarei, o jei negrazu, tai manau galima ta grozi paziureti kur kitur. :) O ne i savo vaika ir paskui girdeti jo priekaistus.

Sukurtos temos: 86   Diskusijose pasisake: 13844

2009-07-29 17:58

nematau as dideles bedos-jei vaikui nepatiks,taigi gales nenesioti tu auskaru.anokia cia beda.

2009-07-30 11:25

na nenesiot tai nenesiot, bet skylutes tai lieka....

2009-07-30 11:29

Man vaikui ausys buvo pradurtos, bet nenešiojau vėliau auskarų tai ir užaugo man tos skylutės .10 metų apie auskarus buvau pamiršusi ir 25-ojo gimtadienio proga po tiek laiko pertraukos gavau dovanų, na ką juk nelaikysiu pasidėjusi ėjau į grožio saloną ir vėl su auskarais

Sukurtos temos: 18   Diskusijose pasisake: 2654

2009-07-30 11:37

As tai i toki dalyka ziuriu skeptiskai. Visu pirma vaikai zaidzia, o jei netycia isples is ausytes, be to durian ausytes papildomas vaikui skausmas, jei negyja vel ...ir t.t. Kai uzaugs nores prasidurs, kam maziukams vaikuciam tie auskariukai. Kam skubeti niekur nenubegsi

2009-07-30 13:05

vat pas mane yra tos skylutes jau daugiau nei10 m, ir vis dar neuzgijusios. gal cia nuo organizmo priklauso?

Sukurtos temos: 27   Diskusijose pasisake: 2191

2009-07-30 13:13

na pirmą kartą girdžiu kad tiek metų ausyse skylutės neužgitų... man pakanka vos mėnesį be jų pavaikščioti ir jau žiūrėk segantis reikia pirmiau kokią adatikę kišti... mano tai vyresnioji vis prašo, gavo ir dovanų per krikštynas auskariukus tai teks nusivest...

http://magijagyvenime.edicypages.com/lt

http://fejoselfai.blogspot.com/

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 174

2009-07-30 13:34

sveikos mamytes. as savo mazajai ausytes praduriau kaip emilijai buvo 1metukai.ji labai aptenkinta ir tikrai nera tokio dalyko kad ji lenda prie savo ausyciu.pasiziuri ir sako kokia as grazi visada nori nauju auskaru pamacius parduotuvese .dabar laukiames antros mergytes ir sakiau kaip gims ir sueis 1menesiukas ir mazajai pradursiu ausytes

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 17588

2009-07-30 13:38

KAIP SAUNU DEIMANTE...

2009-07-30 13:46

ar as gerai perskaiciau? 1 menesis?

Sukurtos temos: 86   Diskusijose pasisake: 13844

2009-07-30 14:02

manoji nei pirstu kiso prie ausyciu,nei tampe,ir gijo be jokiu bedu.o skylutes tai tikrai ,kad uzgyja.

2009-07-31 18:49

na kiekvienai savo, cia kaip ir vaiko maitinimu, kaip kas nori taip maitina, kitos nuo 3men pradeda kisti koses ir pan, arba nuo metu kotletais maitinti. Taip ir cia. Nekisu savo nuomones, bet manau nera kur skubeti, uzaugs ir pati pasiprasys.Ziuriu apskritai dauguma tevu kisa vaikams avo nuomone, tai ir cia panasiai, man grazu as versiu, na as be komentaru tada.... :)

Sukurtos temos: 39   Diskusijose pasisake: 4051

2009-07-31 18:57

As taip pat tokios nuomones:kai paprasys tada gal ir iversiu

Sukurtos temos: 168   Diskusijose pasisake: 6795

2009-08-01 16:59

dėl paprašys tai nežinau kaip čia, bet asmeniškai pas mus, mažoji papraše na nusprendem kad jei nori gerai, paaiškinau, kad truputi skaudes, tai ka sako noriu, nuejom, viena ausi pradure, kito nedave, :) antra rdurem po savaites, o po mėnesio pasake nuimti auskarus, :) nes nenori

Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 2569

2009-08-01 18:21

As jau sakiau,kad palauksiu kol mano mergyte pati pareiks nuomone,bet man vistiek labai juokingai skamba kai mamos sako:o jai ji uzaugus nebus patenkinta... Tai vaikai daug kuo bus nepatenkinti,gal bureli pripirsit ne ta kurio nori,o i kuri nori neleisit,gal jiems visai bus ne prie sirdies jusu didelis noras ,kad gerai mokytusi,ka tada: taip pat leisit rinktis-sedeti ir buti ziopliu ar mokytis ir kazko pasiekti.Ir nereikia cia pradeti postringauti,kad galima vaikui paaiskinti,kodel reikalingas mokslas,nes mes taip pat buvom vaikai ir labai daznai nesuprasdavome suaugusiu reikalavimu bei noru...

4

Viršun ^ | Forumas > Ikimokyklinukas: kasdien... > Vaikų psichologija > Auskarų vėrimas mažiausiems

Šiandien gimtadienius švenčia (173)
Karol