Forumas > Ikimokyklinukas:... > Vaikų psichologija > Auskarų vėrimas...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

3

Sukurtos temos: 65   Diskusijose pasisake: 3593

2009-04-22 08:25

AUSKARAI - kaip ir daugelis kitu dalyku gyvenime, bus palikta paciai dukrytei nuspresti. Juk niekada nera velu. Pavyzdziui as neprasiverusi ausu, nes man niekada tai nepatiko ir nenorejau... uztai zinau koks yra svarbus dalykas tokiu smulkmenu nespresti uz vaika, tegu patys truputy (paauge) svarsto, galvoja ko jie nori, o ko ne...

Sukurtos temos: 4   Diskusijose pasisake: 485

2009-04-22 13:32

o as esu isitikinus kad vaika gali pakreipti kaip nori,svarbu isaiskinti protingai,daug argumentu....tarkim jei dabar iverciau savajai auskarus,beveik garantuota esu kad ji ju noretu ir po penkiu metu,svarbu aiskinti kaip jai tinka,tai pabrezti...

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 53

2009-05-19 13:02

sveikos mamytes, ka galvojat apie auskariuku iverima nuo 6men??

nuo keliu jus duret ar dursit ausytes?

Auskarų vėrimas mažiausiems

[url=

" alt="Auskarų vėrimas mažiausiems" title="Vaikų psichologija" >

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 2127

2009-05-19 13:49

mes turim mergyte,siuoklausimu jau esam snekejome su vyru,ir nusprendem tik tada kai pati nores,bet kol tokia maza tai tikrai ne.

Sukurtos temos: 33   Diskusijose pasisake: 7020

2009-05-19 14:05

mes taip pat nusprende esame kai sueis i prota pati paprasys nori ar nenori auskariuku,nors dauguma mamyciu vaikams auskariukus iveria dar kudikiams bet as situo klausimu esu kategoriska,nezinosi gal mergaite uzaugusi sakys mama o as nenoriu auskariuku,nors zinoma man paciai grazu kai mergaites turi auskariukus,bet gyventi suspes viskam savas laikas

Sukurtos temos: 86   Diskusijose pasisake: 13844

2009-05-19 17:04

mes isdureme kai dukrytei sukako metukai.o ir sake kad ne anksciau kaip nuo metu rekomenduojama

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 53

2009-05-21 09:17

na kaip jus sakot,kad nores prasidurs ausytes,o as taip pat galiu atsakyti,kai nenores auskariuku,gales issiverti,man dabar yra grazu,nenores ner jokiu problemu

Sukurtos temos: 168   Diskusijose pasisake: 6795

2009-05-21 10:26

o pas mus aplamai tokia situacija, kad kaip anksčiau sakiau, aplamai aš už tai kd vaikas turi pats nuspresti nori ar ne.. auskariuku. Tai mano mažoji užsinorejo, tai labai labai praše., atseit sako mama man gražu aš noriu, aš jai aiškinu jog skaudės kai vers, sako nieko, atseit viskas gerai, na ka prabure ausyte viena nes kita nedave nuo skausmo :( kitą dieną nuejom kitą pradurti, pradure, bet po mėnesio pasake nereikia jai auskariukų, su isteriką atseit  auskariukus ištraukti na ištraukem, užgijo skilutes, nieko nesimato visai, na va  ir galvoju na ar reikejo to.. labai ant saves pykau jog reikėjo nesutiksti jai verti iš pat pradžiu, nes mažiuke ir nesupranta.. 

Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

Sukurtos temos: 27   Diskusijose pasisake: 2191

2009-05-21 15:09

o aš irgi negalvoja dar apie jokius auskariukus, bet va šeštadienį per krikštynas žada viena iš močiučių pafdovanoti abiem... ir dičkė kažkada čia jau sakė, kad norėtų... bet kai reiks durti tai kažin ar norės kai pamatys su kuo tai daroma...

http://magijagyvenime.edicypages.com/lt

http://fejoselfai.blogspot.com/

Sukurtos temos: 168   Diskusijose pasisake: 6795

2009-05-21 15:13

Na asmeniškai aš apsideginau jau :) mano mažoji priskirta prie sarašo kuriai nereikia ausrariuku nors žiauriai norejo :) tai kai bus didele tegul pati ir sprendžia :)

Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 2127

2009-05-21 15:17

aš pati ne per seniausiai išsidyriau ausis,kažkada nešiojau auskarus,bet paskui.tai vyras vis zyzė kodėl neišsiduri,tai prieš pora metų įsivėriau juos.valentino dienai vyras nulėkęs slapta išrinko man auskarus.tai žinokit man skaudėjo kai dūrė,aš tai jaučiau,kai kitos sako kad neskauda.

Sukurtos temos: 7   Diskusijose pasisake: 293

2009-05-25 17:18

pas mus seimoj net neiskilo klausimas ar verti dukrytei auskariukus. nors pati ju turiu isviso 8 :) bet esu kategoriskai pries mazuju ausyciu darkyma. nesakau, kad negrazu, bet mazas vaikas yra mazas vaikas. kai uzaugs, labai nores - tada. yra priklijuojamu auskaru, klipsiuku graziu - gal pradziai tegul tokius panesioja?

o jei mama nori :) tai cia vel kita tema.

maziem vaikam duria tik su sautuvu,  profesionaliuose salonuose kategoriskai NE. bent jau Siauliuose

Paskutinį kartą redagavo: Skaij (2009-05-25 17:20)

2009-05-25 20:30

o kuri salona siauliuose tu laikai profesionalu?kai mes ieskojome salono kur isdurti ausytes,nei vienam nepasake kad neduria vaikams.kaip jau buvau minejusi isdureme metuku,bet ne vienas salonas neatsisake to padaryti.

2009-05-25 21:54

mad factory

2009-05-25 22:45

na matai tas mad factory truputy daugiau i kita krypti orientojasi ir,zinoma,su tokiais maziukais gal ir nenori caskintis.bet as tam mad factory nieko prestizisko nematau,o ir del profesionalumo suabejociau.puske duresi i liezuvi auskara.tai kaip jie ten dure,kad jai tas liezuvis negijo,apraudo.o kai nuejo atgal pas juos,tai teko is naujo vel durtis nes pirmasis duris buvo blogai padarytas,o kaip kompensacija tai auskariukas dovanu i liezuvi.nei juokas ima,nei ka.bet nei profesionalumo nei prestiziskumo juose nematau.

2009-05-26 22:24

zn, kiekvienas zmogus turi savo nuomone. mano aplinkoj ir as pati jokiu nusiskundimu neturime sio salono profesionalumu. kiekvienam zmogui skirtingai organizmas sureaguoja ir i pati verima.su sautuvu durtos skyles, iki siol man  negyja. :) kompensacijos tikrai jokios nesulaukiau...

mad factory veria su adatom, o kitur su sautuviuku - cia didziausias skirtumas.

ir siaip, reikia atsargiai su tais verimais, Lietuvoje šias procedūras gali daryti kas nori, nes nereikalingas medicininis išsilavinimas.

2009-05-26 22:33

taip,kiekvienas turi savo nuomone.bet kartais tai kas prestiziska,nebutinai gera kokybe.cia apie viska,nebutinai sis salonas.as tai kazkaip nesivaikau to kad jei ten zinomas salonas ar dar kazkas,tai butinai eisiu ten.as ir sau kai duriausi ausis kazkada ir vaikui pries pora metu tai su sautuveliu.su adata gal net bijociau.

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 142

2009-05-27 00:54

ervileja 2009 04 22    

o as esu isitikinus kad vaika gali pakreipti kaip nori,svarbu isaiskinti protingai,daug argumentu....tarkim jei dabar iverciau savajai auskarus,beveik garantuota esu kad ji ju noretu ir po penkiu metu,svarbu aiskinti kaip jai tinka,tai pabrezti...

o kam to reikia??? mamai?

Keista dilema, dar keistesni kieti mamų apsisprendimai. Aš už vaiko vaikyste ir džiaugiuos, kad kol kas mano mergaitei patinka visos spalvos (ne tik rožinė) ir visi drabužiai (ne tik suknios ir sijonai), o kai matau ją leipėjančią iš džiaugsmo išsikovojus savo paspirtuką su žmogum voru, o ne rožinį su katyte, kuris man labiau patiko, suprantu, kad auga asmenybė, su savo norais, pasirinkimais ir suvokimais, o ne mano liūliuojama barbutė, įsprausta nuo kūdykystės į "moters" rėmus. Spės dar atsibus ir motera ir madiste ir kuo panorės, o dabar laisvę papūgoms :)

parbėgu, o štai ir aš...

Sukurtos temos: 9   Diskusijose pasisake: 1416

2009-07-29 11:37

Na as taip pat savajai zadu durti ausytes tik tada, kai ji pati to panores ir paprasys. gal jai nepatiks uzaugs tie auskarai, kad kam as jai ausis praduriau mane keiks. kam to reikia. Nores pradursiu, nenores - ne. O pirsti vaikui savo nuomone, kad tu atrodai gerai nes man taip atrodo manau nereikia, vaikas turi tureti savo nuomone. :)

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 652

2009-07-29 16:34

mano mama neseniai apie tai uzsimine, sako nupirksiu auskariukus, o tu pradurk. o kam to, sakau, reikia? nu va kaimyne, pasirodo, anukei irgi nori pradurti. geras argumentas, ar ne?

Ne visi vyrai kiaulės... Yra ir asilų

3

Viršun ^ | Forumas > Ikimokyklinukas: kasdien... > Vaikų psichologija > Auskarų vėrimas mažiausiems

Šiandien gimtadienius švenčia (145)
rimantukas 10men.