Forumas > Ikimokyklinukas:... > Vaikų psichologija > Auskarų vėrimas...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

1

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 0

2008-09-04 14:19

Sveikos.

Įvėriau ir savo mažajai, kuriai dabar 4,5 metelų. Norėjo.  Dabar džiaugiasi, kad galės mano auskarais puoštis :)

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 19

2008-09-05 09:38

mes prasivereme ausis, kai dukrytei nebuvo metuku - 11 menesiu mazdaug, tai kazkaip labai lengvai uzgijo, niekuom netepiau, nieko nedariau. O ir ji prie auskariuku nelindo, ausu netampe, o dabar aisku darze jau maivosi, kad va atceit aukajukai yla pas mane  Jei tektu durti dabartiniame amziuje, tai vargu ar taip lengvai viskas pavyktu kaip tada 

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1

2008-09-07 13:18

Na as savo dukrytei iveriau auskariukus 6 metu. pati labai norejo todel viska labai kantriai iskente, nesiskunde kad skauda ar panasiai. O veriau rankiniu budu,aisku visa procedura daug skausmingesne nei su sautuviuku, bet uztat jokiu problemu paskui nebuvo kai reikejo iverti kitus auskarus. Drauge savo mergaite isdure su sautuviuku, skylutes buvo labai labai mazos, ir kai reikejo verti kitus auskarus tiesiog buvo neimanoma. dabar jos skylutes uzgijo, ir sake kai ves vel durti tikrai durs rankiniu budu.

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 1652

2008-09-11 23:00

Dukros auskarais pasipuose  si pavasari,jom 8 ir 9metai.Manau,kad vaikas turi pats nuspresti ar nori auskaru.

Sukurtos temos: 168   Diskusijose pasisake: 6795

2008-09-30 16:04

Na pirmaiausia galvoju reikia apsispresti kas nori iverti tevai ar vaikas.. manau vaiaks turi pats noreti iverti auskariukus suvokti tą dalyką.

Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 3423

2008-10-16 12:13

man labai grazu mazytes mergaites su auskariukais,bet savajai neveriau nes pabijojau kad neluptu ju nes megeja budavo kai konors susinervuoja tai uz plaukuciu griebdavo tai pabijojau kad ir uz ausyciu nesugalvotu,kai uzaugs jei nores pati tai tada ir isversim

Lilypie Pregnancy tickers

2008-10-17 16:30

O pas mus kaimyne įvereauskariukus vaikui kuriai virš 2 metukų, atseit vaikas labai praše, o dabar sako ištrauke ir nenešiuoja nes sako nenori ir nepatinka, tai manpaaiškinkit esme? užgyjo ir nera skilučių..

Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

Sukurtos temos: 9   Diskusijose pasisake: 1416

2008-10-21 15:53

As pati sau visas 5 skylutes prasiduriau pati,bet nezinau ar galeciau savo vaikui ta padaryti.Gal geriau i salona nuvesti kad pravertu.Anksciau kazkaip galvojau,kad praversiu kiek galima anksciau,bet dabar manau,kad ji pati nuspres kada nores auskariuku.

2008-10-21 17:44

Na aš irgi už tą nuomone jog vaikas pats noretu ar reikia tu auskariukų jam ar ne.

Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 3423

2008-10-23 15:00

is pradziu ir as buvau tokios nuomones kad praversiu nes man labai grazu ,net negalvodama ar  ateity bus mano mergyte tuo patenkinta,bet dabar esu kitokios nuomones ir taip pat isversiu tik tada kai pati to nores

Lilypie Pregnancy tickers

2008-10-23 15:28

Teisingai :) manau kai vaikutis užsinores tada ir reikia ;)

Sukurtos temos: 9   Diskusijose pasisake: 1416

2008-10-23 15:52

Vat butent.Nes as turiu drauge, kuri nenori auskaru, pas aj ausys nepradurtos.Na tik viena skylute ausytes virsuje.Tad vaikas taip pat gali nenoreti,o cia as su savo grazu negrazu busiu praverusi.

Sukurtos temos: 161   Diskusijose pasisake: 2751

2008-10-23 16:04

O mano mergaitė, suėjus 7 metams atėjo pas mane ir sako: "Mama, aš noriu tau padaryti dovaną Motinos dienos proga - prasiverti ausis  "

Na ir ėjom - tik bėda ta, kad kai vieną pravėrėm, dėl kitos teko įtikinėti, kad irgi reikia  nes jau labai skaudėjo jai - labai jau ji jautri mergaitė  ;(

Kaip įsikelti nuotrauką ir kiti klausimai

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 32

2008-10-25 23:21

aš įvėriau savo mažajai ji nei verkė nieko, o dabar sako, gražu pažiūrėjus į save veidradyje

2008-10-29 19:55

o kiek laiko buvo mažiukiai?

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 152

2008-10-29 20:43

man labai grazu mazos mergaites su auskariukais as jei tureciau dukryte turbut praverciau jai ausytes

Sukurtos temos: 33   Diskusijose pasisake: 7020

2008-10-30 12:20

na as taip pat esu tokios nuomones kad vaikas pats turi nuspresti nori ar nenori,kai pagimdziau dukryte taip pat galvojau iverti auskariukus,bet nuo pat gymimo dukryte labai draske ausis ir galva tai pabijojau verti,na bet ateis laikas paaug nores iversiu nores ne,kam kankinti vaika jei cia yra tik teveliu uzgaidos o ne vaiko

Sukurtos temos: 4   Diskusijose pasisake: 80

2009-01-29 11:31

turiu penkiamete ir septynmete dukreles , bet ne viena is ju durtis ausyciu nenori. man tai auskarai atrodo taip mergaitiska ir grazu... bet mergytes taip nemano.

Sukurtos temos: 161   Diskusijose pasisake: 2751

2009-01-29 11:38

Palauk paauglystės - įsivers į tokias vietas, kur tu net nematysi

Kaip įsikelti nuotrauką ir kiti klausimai

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 2569

2009-02-24 13:52

Nu va, paskaitinejau as cia jusu komentarus ir labai blogai pasijutau,nes galvoje jau seniai kirba klausimas kada galima ir kada geriausiai durti mergytei ausis.Dabar jau galvoju,kad lauksiu kol ir maniske kaip Giedres ateis  ir  pasakys,kad nori padaryti man dovana .  Nors turiu pripazinti,jog man labai grazu kai mazutes mergytes jau su auskariukais,gal del to,kad pati ausu tai taip ir neprasiduriau.Sakiau kartu su dukra dursiuos,bet jeigu laukisu kol ji pati paprasys,manau,jau bus daugokai meteliu man ,nekaip atrodysiu.O del skausmo,tai mano kirpejos dukra taip ir vaiksto su viena pradurta ausimi (6 metukai jai) ,nes nebelaido kitos,tai juokiames,kad pankuoja.

1

Viršun ^ | Forumas > Ikimokyklinukas: kasdien... > Vaikų psichologija > Auskarų vėrimas mažiausiems

Šiandien gimtadienius švenčia (145)
Ugnė