Forumas > Sveikata > Šeimos ir... > Skydliaukės problemos

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

4

Sukurtos temos: 12   Diskusijose pasisake: 854

2010-03-06 20:54

vargsyte

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 9

2010-03-06 21:02

na aciu uz paguodima

2010-03-06 21:06

o kas buvo tau?nu jei yra noro sneketi?

2010-03-06 21:20

na man pries 2metus pradejo skaudeti galva ir ji man skaudedavo istisai na tai ziauriai vargino pas gyditojus isvaiksciojau metus ir nieko tyrimu kruvos kol galop sugalvojo istirti sydliauke na o atsakimai nekokie rado negeru lasteliu daug guzeliu na tad teko kreiptis y hirurgus o ten pries pat operacija suzinojau kad mano skydliauke nebefunkcionuoja na tada ji man buvo pasalinta visa  na tai dar visai nepabaiga suprastejo sirdies ritmas  tirpsta kaires ranos du pirstai o galva kaip skaudejo taip ir tebeskauda

2010-03-06 21:23

patariu visoms moterims pasikrinkite skydliauke nesveika sydliauke sukelia dauk problemu musu organizmams

2010-03-06 21:42

aisku

man galva skaud iki vemimo

drauge pakalbejo su mama sake lik ir migreninis tas skausmas bet ejau niekad tirtis ai kazkaip ner noro per daktarus begioti.o tu laikykis viskas bus ok 

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1

2010-03-31 13:21

man pasalinta visa skydliauke 2006m , bet kas 3-5 men padaro hormoninius tyrimus pareguliuoja l thyroksino kieki ir kazkaip viskas tvarkojnei sirdis permusa nei silpna, tik oda labai sausa

2014-04-09 15:44

Sveiki, noreciau pasidalinti su visom turincioms sia beda. Neseniai suzinojau kad teks operuoti skydliaukia ir tenks ja isoperuoti visa. Man dar tik 15m. del to labai nervinuosi kad jaunai jau teks tai paaukoti.... operacija bus po 2 savaiciu informacijos pilnas internetas todel tik kiek prisedu apie tai skaitineju... Mane operuos santareskese chiurgas Gurskas ir Beisas. skydliaukeje rasta 3 dideli mazgeliai ir daug mazu, taip pat plika akimi galima mazgeli pamatyti... istikruju labai bijau nors tai ir ne mano pirma operacija, taip pat neturiu ir vieno inksto... Si operacija labai pakeis nes butent geguzess menesi turiu laikyti daug egzaminu ir bijau kad nespesiu viskam pasiruosti.. Bet labai dekoju kad toks forumas yra. Jei iskentete jus, iskesiu ir as :) )

2015-10-31 21:24

Saunuoles merginos, smagu skaityti kaip drasiai jus ta pasitinkat! Neseniai tyriausi skydliauke, bet nieko nerado, esu be galo laiminga ir tik galiu isivaizduoti kaip jus jautetes, kai isgirdot blogas naujienas...

4

Viršun ^ | Forumas > Sveikata > Šeimos ir suaugusiųjų... > Skydliaukės problemos

Šiandien gimtadienius švenčia (176)
adrija