Forumas > Sveikata > Šeimos ir... > Skydliaukės problemos

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

3
Mama.lt

Mama.lt

2005-03-14 15:32

Perskaičiau ir grįžo prisiminimai. Man mazgą 3 cm skersmens išoperavo 2003 lapkritį Kauno klinikose. Aptiktas jis buvo seniai, irgi atsitiktinai, bet ilgai gyvenau dar nervindamasi, kol pasiryžau rimtai išsitirti. Ėjau privačiai pas Endokrinologijos klinikos vadovą Kazanavičių. Jis nustatė, kad mazgas gali būti pavojingas ir rekomendavo operaciją. Operavo chirurgas Kymantas. Kadangi extra tyrimo metu piktybinių ląstelių nerado, tai išpjovė tik pusę skydliaukės. Randelio praktiškai nesimato - pasirodo šitas chirurgas tuo garsėja. Po metų tikrinausi - viskas buvo gerai. Linkiu MMMama kuo didžiausios sėkmės, kad visas nerimas pasimirštų kaip blogas sapnas.

Mama.lt

Mama.lt

2005-03-14 22:26

QUOTE(Anonymous)
Perskaičiau ir grįžo prisiminimai. Man mazgą 3 cm skersmens išoperavo 2003 lapkritį Kauno klinikose. Aptiktas jis buvo seniai, irgi atsitiktinai, bet ilgai gyvenau dar nervindamasi, kol pasiryžau rimtai išsitirti. Ėjau privačiai pas Endokrinologijos klinikos vadovą Kazanavičių. Jis nustatė, kad mazgas gali būti pavojingas ir rekomendavo operaciją. Operavo chirurgas Kymantas. Kadangi extra tyrimo metu piktybinių ląstelių nerado, tai išpjovė tik pusę skydliaukės. Randelio praktiškai nesimato - pasirodo šitas chirurgas tuo garsėja. Po metų tikrinausi - viskas buvo gerai. Linkiu MMMama kuo didžiausios sėkmės, kad visas nerimas pasimirštų kaip blogas sapnas.
Didziuliausias aciu uz palaikyma. Nors buvo daryta biopsija ir spejama,kad tas mano mazgas gali buti ,svelniai tariant, nelabai geras, bet juk kartais ima juk ir nepasitvirtina. Taigi vis dar laukiu balandzio,kai turetu issispresti mano bedos. Tikiuosi ir as,kad viskas praeis,kaip koks baisus sapnas.

Mama.lt

Mama.lt

2005-03-14 22:58

MMMama, o kaip cistos operacija? Kaip supratau, jau atlikta?

Mama.lt

Mama.lt

2005-03-15 14:47

Dar sugrįžau palaikyti MMMamą. Kai prieš operaciją chirurgas pamatė didžiules iš siaubo mano akis, tai pasakė, kad net jeigu ir būtų vėžys, tai pats nebaisiausias iš visų, nes jis neplinta, o lokalizuojasi būtent skydliaukėje. Nežinau, ar palengvės, bet linkiu, kad paties baisiausio varianto vis tiek nebūtų.

Mama.lt

Mama.lt

2005-03-15 21:48

Labutis Corida.
Taip, vakar jau grizau namo po visko. Be cistu ir be vienos kiausides,deja. Nors gal reiketu dziaugtis,kad kazkas dar liko. Gydytojai ilgai sprende kaip butu geriausiai pasielgt,nes tos mano cistos irgi nebuvo is tu pciu geruju. Dar laukia galutiniu tyrimu rezultatu po 2 sav. Na, tikekimes...
Pooperacinis laikotarpis nelabai jau smagus - visos tos drenos ir skausmas...
Siandien jau geriau.Bet kada visai atsitiesiu - bala zino. Pasiligojau ,kaip kokia kriosena. Operacija ant operacijos. Ziauriai sunku,kai tau dar tik 35,o jau viskas stai sitaip....

Mama.lt

Mama.lt

2005-04-16 15:13

Oi, kažkaip tik dabar šią temą vėl atsidariau. Žiū, jau ir laiko nemažai praėjo.
MMMAma, kaip jautiesi dabar? Ir kada tau numatyta ta skydliaukės operacija?
O vienos kiaušidės pašalinimas - juk nieko baisaus. Kita tada dirba už 2, ir tiek žinių

Mama.lt

Mama.lt

2005-04-16 23:05

Išties, tiek laiko praėjo. MMMama, kaip jautiesi, laikaisi? Gal užsuki į forumą, tark žodelį :gele:
Dėl pašalintos kiaušidės labai nenusimink. Teisingai Corida rašo, kad antroji dirba visu pajėgumu Viskas bus GERAI :lux

Mama.lt

Mama.lt

2005-04-21 22:02

Sveikos Mamytes.
Vakar grįžau iš Kauno. Pirmadienį išoperavo pusę skydliaukės. Operavo gyd.Krasauskas. Sakė,kad ekstra tyrimo metu nieko įtartino nerado,tad kita pusė dar liko. Na, dar laukiu išsamaus atsakymo po savaitės. Tikiuosi,kad viskas bus gerai. Ir gydytojas sakė,kad taip ir turėtų būti. Tai ir tikėkimės.
Labai smagu,kad prisi :roll: nat ir palaikot mane. AČIŪ. :roll:

Mama.lt

Mama.lt

2005-04-22 09:50

MMMama, smagu, kad tau viskas gerai ir kad abi operacijos pasisekė
Sėkmės tau ir nepamiršk mūsų forumo - užsuk bent pasilabinti 8)

Mama.lt

Mama.lt

2005-04-23 17:07

Šaunuolė MMMama, atlaikei dvi operacijas ir pasirodo, kad dabar visas baisumas praeityje. Dabar tau reikia stiprėti ir atsigauti po visų dvasinių ir fizinių išgyvenimų. Sėkmės.

Mama.lt

Mama.lt

2005-04-25 13:41

Na,dar ne visiskai praeityje. Dar reikes ateityje tikrintis krauja(del kiausidziu),dar vis laukiu to paskutinio atsakymo del skydliaukes...
As is pradziu irgi taip maniau -ispjaus ir ramiai sau gyvensiu. Bet tas laukimas ir gyvenimas NUO -IKI
taip pat sukelia itampa. Nors dusioje siek tiek ramiau po visko,bet ,matyt, tikrai nurimsiu,kai praeis siek tiek daugiau laiko.
Aciu dar karta visoms uz palaikyma. Forumo nepamirsiu. Ilendu cia gan daznai. Tik ne visad savo trigrasi iterpiu. :wink:

Mama.lt

Mama.lt

2005-04-25 13:43

Na ir vel iveliau klaida - t.b.(del kiausides) . tos likusios...

Mama.lt

Mama.lt

2008-07-15 13:37

nu va, mano nerimas vėl sukilo... reikia eit tirtis

Sukurtos temos: 27   Diskusijose pasisake: 2191

2008-11-28 11:15

man kiek daro tyrimus jie vis ant ribos ir niekas normaliai nieko nepasako. mat nuo gimimo ją turiu. t.y. paveldėjau skidliaukės problemas, todėl organizmas nerodo didelių nukripimų. ir tai sunkiausia, nes nuo tos skydliaukės visos problemos.

http://magijagyvenime.edicypages.com/lt

http://fejoselfai.blogspot.com/

Sukurtos temos: 33   Diskusijose pasisake: 7020

2008-11-28 11:33

turiu ir as sita problema skydliauke,matosi kad yra padidejusi,bet taip pat nieka iki galo neistiria kokios ji formos,tai kaip gryztu i lt taip gydytoja pasako skydliauke padidejo,kas is to kad echoskopa padaro o nieko negali nauja pasakyti,kokios ji formos

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 92

2009-01-04 23:04

i jusu temele - siek tiek informacijos

http://www.pasveik.lt/ligos/sirdies-nepakankamumas/4309

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 3

2009-01-05 00:05

na as taip pat jau 3m. su ja bandau susigyventi. geriu L-Thyroxin tik dozes keiciasi tai dideja tai mazeja. Ir svoris labai sokineja Na bet tikiuosi kad viena diena vel viskas bus oki

Sukurtos temos: 27   Diskusijose pasisake: 2191

2009-01-05 10:34

o man nuo tiroxino tik dar blogiau būdavo tai jau keleri metai nieko nebegeriu... nepritaiko vaistų, nes yra paveldėta ir organizmas kaip ir prisitaikęs. tyrimai viską rodo ant ribos.

http://magijagyvenime.edicypages.com/lt

http://fejoselfai.blogspot.com/

Sukurtos temos: 7   Diskusijose pasisake: 83

2009-10-29 20:27

sveikos merginos.gal kuri ismanot skydliaukes hormonu rezultatus. TTH 0,320 Norma nuo 0,27-4,2 arba kitur raso nuo 0,4-4. siaip jauciu sirdies permusimus ir kitas nesamones.ar jau vertetu susirupinti ar ne???aciu

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 9

2010-03-06 19:01

man sydliauke pasalino jau pries metus bet niekaip nesibaige problemos tiesiog as jau pavargau gal yra kam pasalino skydliauke kaip jus jauciates labainoreciau suzinoti

3

Viršun ^ | Forumas > Sveikata > Šeimos ir suaugusiųjų... > Skydliaukės problemos

Šiandien gimtadienius švenčia (152)
Greta