Forumas > Naujagimiai: patys... > Kūdikio psichologija > Pirmieji žingsneliai

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

6

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 391

2009-11-26 22:08

Visai neseniai mano pipiras žengė pirmuosius savarankiškus žingsniukus... buvo praėjusios dvi dienelės kai suėjo dešimt mėnesiukų... nors dar netvirtai, bet vistiek jau pats keliauja kur nori

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 83

2009-11-26 23:55

Mano vyresnelis savaraniškai pirmuosius žingsnius žengė 9men,ir labai greit pardejo lakstyti,o mažasis tikras patrakėlis,nuo 6,5men aplink baldus vaikščiojo,ir vos sulaukes 8menesiu nužingsniavo per kambarį :-)

Išsiparduodu :-)  http://public.fotki.com/123vaikams/

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 6

2009-11-27 15:08

Vakar ir mes jau pradejom zinsniuoti per kambari. Visiems buvo daug dziaugsmo.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 6

2009-11-29 20:21

musu sunelis pirmuosius zingsnelius padare 9 men ir 1 sav  o 10.5 menasiu jau savarankiskai vaiksciojo po buta

Sukurtos temos: 65   Diskusijose pasisake: 3593

2009-12-06 21:27

pas mane truputy kaip sakau mergyte bailiuke kaip zuikis. savarankiskai tik neperseniausiai pradejo vaikstineti.lb atsargiai atrodo pries zengdama kiekviena zingsnely apgalvoja apmasto.. buvo anksciau nukritus lb skaudziai gal manau del to toks atsargumas atsirado...

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 560

2009-12-06 22:17

pareigune 2009 12 06    

pas mane truputy kaip sakau mergyte bailiuke kaip zuikis. savarankiskai tik neperseniausiai pradejo vaikstineti.lb atsargiai atrodo pries zengdama kiekviena zingsnely apgalvoja apmasto.. buvo anksciau nukritus lb skaudziai gal manau del to toks atsargumas atsirado...

Tai gerai kad atsargi mergaite ir paciai maziau streso juk...o as lakstau is paskos kaip isprotejusi,nes nepabuna vienoj vietoj-lekia kaip akis isdegus,nieko ji nebijo,nei sunu,nei masinu,nei svetimu zmoniu,nei kad mama ja paliks ir ji jos neras,lekia sau pirmyn ir sauk ja nesaukus,kad gryztu.Namie tas pats,su zaislais beveik nezaidzia,begioja per kambarius ir visokias sunybes krecia.Jeigu jau nutyla,tai zinok kad kazka krausto is spinteliu.Jau kur imanoma buvo uzraisioti sniureliais tai taip ir padariau,bet nevisur tai gali padaryti.Valgydama irgi nenusedi vienoj vietoj...gal pirmus du kasnius o poto lipa vis aukstyn,kol galiausiai jau nebesedi ant stalo,bet ant jo stovi ir veliau jei laiku nenukelsi,jau ir vaiksto.Nukelus, vel viskas is pradziu.Ir atrodo kritus ne karta,bet...ir baram ir aiskinam-vienodai jai,atgal nu nu nu su pirstu parodo ir savo daro.Nezinau ar ji cia ir bus tokia pajodzarga ar isaugs .Daznai pagalvoju,kaip laukiau kad greiciau vaiksciotu...o dabar su nostalgija prisimenu visai mazuliuke-kur paguldei,ten ir radai.Dabar tokioj itampoj,kad tik galvos nenusisuktu!

Sukurtos temos: 21   Diskusijose pasisake: 3288

2010-02-01 22:45

Mano mergina pradėjo žingsniuoti viena 10 mėn. ir 23 dienų

Sukurtos temos: 33   Diskusijose pasisake: 7020

2010-02-02 14:35

mano sunus pirmaji zingsneli zenge metuku ,o dabar jam jau metai ir du menesiai tai galiu sakyti jau vaiksto gan gerai

Sukurtos temos: 4   Diskusijose pasisake: 25

2010-02-02 14:43

nepatikėsit, bet mano kaimynkos sūnukas tai db 8 mėnesių ir jau pats savarankiškai vaikšto, o mano pačios dukrytė tokio amžiaus  tik sėdėti pradėjo, vat koks skirtumas pas vaikiukus raidoje...

Sukurtos temos: 33   Diskusijose pasisake: 7020

2010-02-02 14:45

pas mano drauge abu vaikai 8 men jau vaiksciojo ,kiek atsimenu mano dukra tik sedejo o jos jau vaiksciojo,ne visi vaikai vienodi kas anksciau vaiksto kas anksciua ismoksta kalbeti

Sukurtos temos: 9   Diskusijose pasisake: 4023

2010-02-02 22:04

vaje kaip naksti kaikurie vaikscioti pradeda..mes irgi kaip bulke-kazkur 8men tik gerai pradejome sedeti.tad nezinau kada zengsime pirmaji zingsniuka..

Sukurtos temos: 39   Diskusijose pasisake: 4051

2010-02-03 14:16

Jo mes ir gerai sedeti patys tik pradejom nuo 8men,bet va yra vaiku kurie jau ir vaiksto tokio amziaus,bet teveliams tai as nepavydziu,jiems viskas ydomu,jie visur nori eiti,lipti,lysti,baimes jausmo visai pas mazuosius nerasta,ai gal geriau kai veliau pradeda vaikscioti

Mama.lt

Mama.lt

2010-02-12 10:59

sveikutes mes taip pat is tu kurie angsti vaikscioti pradejome,pirmasis 9men jau vaiksciojo (aisku budavo dar ir griuvimu ir kojiciu susipinimu) antrasis truputi burbuliukas tai veliau apie 10menesiuku

Sukurtos temos: 9   Diskusijose pasisake: 4023

2010-10-13 13:36

na ka,mes pradejom zengti pirmuosius zingnelius viena be jokiu pasilaikymu uz spintu ar pan,kai buvo metai ir pusantro menesio..taciau po ilgo laukimo kada prades vaikscioti, pradejus vaikscioti progresas normalus buvo..po pusantro menesio jau begiojo lauke ir posukius issukinedavo :D  

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 1057

2010-10-20 12:39

Kokie skirti vaikai, kad ir tu paciu tevu :) Va mano sunus vienas pradejo eiti 11 men ir 2 sav, kitas 10 men, o panele 1m ir men, tai dar tik pirmus savarankiskus zingsnelius tepena.Beje pradzia buvo nebloga, o dabar kazko bijo...atrodo ir nevirto..

Startas 03,21/07,07

6

Šiandien gimtadienius švenčia (136)
SAULIUS