Forumas > Laisvalaikis > Skaitiniai, muzika,... > Kuris moterims skirtas...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

6

Sukurtos temos: 9   Diskusijose pasisake: 1416

2008-10-07 23:43

Skaitai cosmopolitan ir tavo vaikas bei mazylis

Sukurtos temos: 161   Diskusijose pasisake: 2751

2008-10-10 13:08

Gausis kaip ir offtopicas, nes skaitau "Verslo klasę"   Ten tikrai randu daug pamąstymų-patarimų, kaip gyventi ir išgyventi :)

O šiaip - anyta yra užorenumeravus "Žmonės", "Geri patarimai", nes anot jos - turiu žinoti, kas vyksta aplink ir Lietuvos "elite" O Geri patarimai - šiaip, geras žurnalas jos nuomone :)

Dar gaunu "Mamos žurnalą", kartais nusiperku ir kitus žurnalus "Mažylį", "Tavo vaiką" - na čia šiaip... pačios suprantat dėl ko ;)

Kaip įsikelti nuotrauką ir kiti klausimai

Mama.lt

Mama.lt

2008-10-23 01:25

Be tu visus mamisku zurnalu dar "Zmones" ir "Moters savaitgali" skaitau, o tuos didziuosius Moteris, Laima, Cosmo ir t.t. tik retkarciais.

Sukurtos temos: 27   Diskusijose pasisake: 2191

2008-11-25 10:30

o aš skaitau "Mažylį" dar "Mano namai" ir įvairius lenkiškus interjero tema.

http://magijagyvenime.edicypages.com/lt

http://fejoselfai.blogspot.com/

Sukurtos temos: 33   Diskusijose pasisake: 7020

2008-11-25 10:39

kai grystu i lt pirmutinis zurnalas kuri nusiperku tai zmones,o paskui mazyli paskaitau ir tavo vaikas,nzn bet zurnalas kaip cosmopolitan ir panasus i juos man nepatinka,straipsnai vos ne kaip lovoje myletis,ir vien tik mados,nera praktiskai ka ir skaityti

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 229

2009-04-29 21:14

Nestumo metu pradejau pirkti "mamos" ir" tavo vaikas zurnalus", dabar dazniausiai pavartau "zmones", " moteris",  "ji". 

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 1355

2009-04-29 21:38

Pastaruoju metu retai beskaitau žurnalus. Dukrai užsakinėju " Joy", mažąjai "Nykštuką", tai tą nuo pradžios iki galo tenka ir skaityt ir užduotis padėt atlikt ir eilėraštukus mokytis . Puikus žurnaaliukas, o šiaip sau nusiperku ji, moteris ir dar kokį už kurio akis užkliūna

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 192

2009-04-29 22:24

Kadangi darbo reikalais kasdien kapstausi moteriškuose internetiniuose portaluose, pažaliavusi nuo šios tematikos nebeskaitau moteriškų žurnalų.

"Žmones" perku dėl tv programos. Tiesiog taip įpratau. Bet, pastebėjau, irgi beveik neskaitau - nebent perverčiu nuotraukas.

Ir "Cosmo" perku. Šitą - dėl profesinio intereso. Visai nedomina, aks ten parašyta. Bet rūpi KAIP tai parašyta. Jų stiliukas, kalambūrai man patinka, tad mielai pavartau lauke ganydama vaiką...

Ak, taip, vis dėlto kai kuriuos žurnalus perku. "Moters savaitgalio" Virtuvę ir "Geri patarimai' kulinarinį leidinį. O tie tai veža - pastaruoju metu apėmusi aistra virtuvėje eksperimentuoti :)

Sukurtos temos: 86   Diskusijose pasisake: 13844

2009-04-30 07:19

as prenumeruoju TAVO VAIKAS,o siaip perku paskaitinet MAMOS ZURNALA, MAZYLI,ZMONES.anksciau nusipirkdavau LAIMA,MOTERIS,COSMO.BET NELABAI KA JUOSE ASMENISKAI AS RANDU SKAITYTI.TAI PASKU

TINIU METU TOKIU NET NEBEPERKU.DAR GERI PATARIMAI VISAI NIEKO.

Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 13846

2009-04-30 08:44

Mes tai turime užsiprenumeravę žurnalus tai Psichologija Tau, ir Computer Bild. Perku beveik kiekvieną mėnesį žurnalą Tavo Vaikas, Geri Patarimai.

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 140

2009-04-30 13:53

nebeprisimenu kada pirkau kazkoki skaitala.. negi juose raso kazka naudinga? prideda n reklamu, n nuotrauku.. 

geriau jau knyga paskaityti :)

Mama.lt

Mama.lt

2009-04-30 14:30

Pastaruoju metu nebeperku ,nes krizė spaudžia.Oanksčiau labai mėgdavau Editą,Ji,Moters savaitgalis ,Žmonės.Dabar naudingos informacijos ieškau internete.

Sukurtos temos: 21   Diskusijose pasisake: 3288

2010-12-05 13:36

Mama vis perka "Geri patarimai" ir "Edita" , tai ir aš paskaitinėju :) O pati perku "Mano hobi - dekupažas" ir vyrui "Computer Bild" :) Būna ir taip, ką įdomesnio ant kokio žurnalo viršelio pamatau, nusiperku, bet kad konkrečiai būtent tą ar ką kitą perku, taip nėra :)

Sukurtos temos: 67   Diskusijose pasisake: 10932

2010-12-05 15:38

Paskutiniu metu perku tik žurnala "Ji" 

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1

2012-09-25 23:33

Pastaruoju metu perku as Ji. ten gali daug naudingu straipsniu rast.

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 67

2012-09-26 00:16

Aš ir perku JI. dar prenumeruoju pora žurnalų  (Moteris, Tavo vaikas) :)

Sukurtos temos: 161   Diskusijose pasisake: 2751

2012-09-26 09:51

Beje, įdomu būtų sužinoti, ar jūsų aplinkoje daug prenumeruojančiųjų žurnalus? Nes aš dabar tik vaikams prenumeruoju. Sau, šiuo metu nieko neprenumeruoju ir nieko neperku.

Kaip įsikelti nuotrauką ir kiti klausimai

Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 13846

2012-09-26 12:45

aš ir jau kuris laikas nieko neperku.. atsibodo vienas per tą patį...

Sukurtos temos: 86   Diskusijose pasisake: 13844

2012-09-27 08:52

Jau senokai nieko nebeprenumeriuju ir as.Ka noriu ta nusiperku.Istikima likua tik zurnalui ''Zmones''.Mamoms skirtu zurnalu senai nebeprenumeruoju ir nebeperku,nes visos temos labai kartojasi-tas pats per ta pati.Kartais dar nusiperku ''Ji'' zurnala,''Edita'',''Geri patarimai''.Jei randu ka idomaus.O is vaikisku irgi neprenumeruju-pilnos parduotuves visokiu zurnaliuku-koki nori,toki issirenka ir nusiperkam.

6

Viršun ^ | Forumas > Laisvalaikis > Skaitiniai, muzika, teatras > Kuris moterims skirtas...

Šiandien gimtadienius švenčia (143)
Ugnius