Forumas > Laisvalaikis > Skaitiniai, muzika,... > Kuris moterims skirtas...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

4
Mama.lt

Mama.lt

2005-11-30 19:41

aha JI zurnalas ar skaitot toki ar patinka.man tai žiauriai kiekvieną antrad perku

Mama.lt

Mama.lt

2005-11-30 19:43

o ar skaitėt naują žurnalą "meilės istorijo" mačiau reklamą.tik nė karto neskaičiau ar verta pirkti.gal žinot?

Mama.lt

Mama.lt

2005-12-01 12:08

o kaip jus naujiena, kad "nuo iki" irgi bus zurnalas??? zodziu kiekviena laida po zurnala

Mama.lt

Mama.lt

2005-12-01 14:21

tiesą pasakius, po to kai išgyriau čia "Ieva" šiuo numeriu labai nusivyliau. Nu nieko įdomaus neradau.

O apie naująjį "Nuo - iki", tai manau, nelabai įdomu bus skaityti tai, ką per tv matai. Nebent ten bus kažkas visiškai kas kita.

Mama.lt

Mama.lt

2005-12-02 19:40

manau, kad nelabai kita. jauciu tie patys herojai spaudoje, tie patys zurnale. cia ash apie "nuo iki"!!!

Mama.lt

Mama.lt

2006-07-07 00:34

nu nusipirkau aš tą nuo...iki. siaubas kažkoks faktas, kad daugiau nebepirksiu, nebent bus visiškai kritinė situacija ir daugiau nebeturėsiu ką skaityt.
ir vis tik ištikimai lieku prie "istorijų" žurnalo- įdomu

Mama.lt

Mama.lt

2006-07-07 09:38

KOkiu istoriju? Like gyvenimo?
As per sventes, turedami daugiau laiko, nusipirkau Zmones (visiskai patenkina pliatku poreiki) ir Ieva, nes siaip gana protingas...

Mama.lt

Mama.lt

2006-07-09 16:33

o man patinka NUO IKI, o pa_radizes minimas klausimas buvo todel, kad zurnalo tema "kaip ishteketi uz miljonierio". pastaruoju metu perku NUO IKI, o COSMOPOLITANO atsisakiau, jau ten tas sexo kultas uzkniso.

Mama.lt

Mama.lt

2006-07-09 20:15

Po ilgos pertraukos ir vėl nusipirkau "Cosmopolitan". Absoliučiai nėra ką skaityti
Dabar dažniau nusiperku "Moterį" arba "Laimą".

Mama.lt

Mama.lt

2006-07-10 11:56

tai kad jie visa zurnala temai skiria. todel visam zurnale ir prikishta visko ta tema

Mama.lt

Mama.lt

2006-07-10 12:10

va todėl ir nepatinka- jei perku žurnalą, noriu rast jame įvairių skaitinių, o ne visus puslapius apie vieną ir tą patį

Mama.lt

Mama.lt

2006-07-10 21:46

kadangi ash labai daug tu straipsniu neperskaitau, o tik apie man idomius zmones, shalis. tai man nekliuna ir man shitas zurnalas dabar patinka. nezinau ar ilgam!
o shiaip man labiausiai patinka konkursuose dalyvauti

Mama.lt

Mama.lt

2006-07-11 14:13

As anksciau Cosmopolitan skaiciau, o dabar ziuriu tu zurnalu privise, kokiu tik nori. Bet jau nebeskaitau nei vieno. Labai jau viskas leksta: dietos, karjera ir pan. Skaitau laikrascius ir knygas.

Mama.lt

Mama.lt

2006-08-03 10:14

Na, žurnalų paskutiniu metu visai nebeperku. Kažkaip išsisėmė visi...Vyras dar kartais partempia Žmonės. Paskaitau, bet jau be tokio entuziazmo, kaip kad anksčiau būdavo... Nėštumo metu buvau išprotėjus dėl žurnalų mamoms. Viskas domino. Dabar dar kartais nusiperku, bet tikrai retai. Kai augini vaikelį, gerai rast naudingų patarimų. Dabar gal rečiau perku, nes dažniau atsakymus čia randu

Mama.lt

Mama.lt

2006-08-03 21:24

per atostogasm gulit papludimyje vis norisi ka paskaityti, tai epr tuos skaitalus atradau EDITA, man patiko

Mama.lt

Mama.lt

2006-08-05 01:43

Pastaruoju metu skaitau"Tavo vaikas","Mazylis","Mama".

Mama.lt

Mama.lt

2006-08-07 18:36

Paskaitinėju įvairių žurnaliukų, sąžiningai kas mėnesį perku "Gerus patarimus"

Mama.lt

Mama.lt

2006-10-12 14:26

as skaitau Laima - perkam pakaitom su drauge, po to dalinames
Is COSMO "isaugau", nes visos temos apie sexa. Kartais perku Moteri, Ieva, Zmones ar Nuo Iki. Editoj nerandu ka skaityti, Patarimuose taip pat...

Mama.lt

Mama.lt

2006-10-12 14:30

va ir aš Laima dažniausiai... man nieko.o taip ir enternete paskaitau..ka nors.

Mama.lt

Mama.lt

2006-10-12 14:57

Visai neseniai pradėjau skaityti "Sveika!". Temos kiek kitokios nei daugelio žurnalų: sveika mityba, sveika gyvensena ir pan. Šis tas naujo ir nenusibodusio

4

Viršun ^ | Forumas > Laisvalaikis > Skaitiniai, muzika, teatras > Kuris moterims skirtas...

Šiandien gimtadienius švenčia (176)
Ugnė