Forumas > Laisvalaikis > Skaitiniai, muzika,... > Kuris moterims skirtas...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

3
Mama.lt

Mama.lt

2005-10-11 10:53

Įdomu, a?
O "Ievą" irgi berods ta pati Tombak redaguoja.

Mama.lt

Mama.lt

2005-10-11 10:58

QUOTE(limcamca @ Oct 11 2005, 09:53 AM)
Įdomu, a?
O "Ievą" irgi berods ta pati Tombak redaguoja.
[right][snapback]87147[/snapback][/right]

Taigis taigis, ta pati. Tik gal Ievos stilistika jai pačiai artimesnė ir labiau prie dūšios limpa, ar ką? Gal Cosmo licencija kažkiek suvaržo? Sunku kažką pasakyti. Bet išties jos vadovaujamas Cosmo tampa kažkokiu pigiu skaitalu, kuriame ne tai kad ko nors intelektualesnio nerasta (Cosmo, kiek suprantu, ir idėja į intelektualines aukštumas nepretenduoja), bet net ir nieko intriguojančio nebelikę.

Mama.lt

Mama.lt

2005-10-15 04:38

QUOTE(CukrausPudra @ Oct 14 2005, 03:31 PM)
Perku dar žurnalus apie fotomeną.
[right][snapback]88911[/snapback][/right]

Mano vyras juos irgi kaupia. Kiekis - beprotiskas, svoris - nenusakomas, bet ismest tik per jo lavona

Mama.lt

Mama.lt

2005-10-15 09:58

Pažiūrėjau, kad ta pati Vilimaitė, dabar Marijono laidą redaguoja...

Mama.lt

Mama.lt

2005-10-15 15:34

"Maniakiškai" kaupiu interjero žurnalus "Salon". Man jie patys pačiausi ir nenusibostantys. Ten tiek

Atsirado dar vienas naujai atšviežintas žurnalas "Meilės istorijos" su didesniu kiekiu skaitinių. Kokios nuomonės apie jį?

Mama.lt

Mama.lt

2005-10-15 15:37

Aš irgi perku tik retkarčiais ir be gailesčio atiduodu draugėms paskaityti.
Kaupiu tik "Idei našego doma", bet ir tai jau per daug turiu

Mama.lt

Mama.lt

2005-10-15 15:52

aš ir žurnalūs mamai atidavinėju, o apie baldus ir erdves žurnalus taip pat kaupiu, bet vien dėl to, kad juose yra man naudingų minčių kursiniams ir magistriniam darbui. šiaip ir juos meščiau lauk

Mama.lt

Mama.lt

2005-10-18 20:42

pleshau savo cosmopolitanus, kazkaip po visu cia kalbus uzsimaniau ir ash tvarka pasidaryt

Mama.lt

Mama.lt

2005-10-18 21:10

Moteriškas smalsumas.. Ar jūs turite realiai, sąžiningai, laiko toms naudingoms (ar tikrai?) informacijoms ieškoti tarp šusnių ne tik žurnalų, bet ir iškarpų. Ką veikiate su tomis naudingomis informacijomis? Ar jos, buvusios naudingos prieš n metų, aktualios ir šiandienai? Tas pats su mamiškais žurnalais.
Gal tiesiog skirtingi žmonės ir skirtingi poreikiai, bet neįsivaizduoju saves paskendusios tokiose paieškose

Mama.lt

Mama.lt

2005-10-18 23:18

Lina, ar randi, tiesiogiai priklauso nuo to, ką plėšai.
Jei išsiplėšysi puslapius apie sezono madų naujoves, tai po metų kitų atsivertus tas iškarpas galėsi skaniai pasijuokti.
Bet jei išsiplėšai patiekalų receptus, straipsnius apie interjerą (jo spalvas, kas plečia, siaurina erdvę ir t.t.), patarimus, kaip nuvyti šalin liūdesį ar ką panašaus - juk tai nepasensta.

O aš, vedina profesinio intereso, plėšau įdomiau pateiktą medžiagą, sužavėjusio stiliaus straipsnius. Ne dėl pačios informacijos, o dėl to, kad pavartyčiau kartkartėmis ir prisiminčiau man patikusias straipsnio apiforminimo idėjas. Tai kartais ohoho kokioms naujoms mintims įkvepia

Mama.lt

Mama.lt

2005-10-18 23:26

jau rašiau mamiškų žurnalų temoj-aktualius dabar ar galbūt ateityje straipsnius kaupiu-viską dedu į įmautes ir į "papkę".nerenku visko iš eilės.ir tikrai susitaupo vietos-iš kiekvieno žurnalo po kelis lapus pasiimi,o visa kita-lauk.jei tvarkingai susidėsi,o ne bet kaip sumesi į stalčių,ir ieškot bus lengva,ir šiaip pavartyt smagu.
taip pat kaupiu receptus,greitu metu (kai nebetingėsiu

Mama.lt

Mama.lt

2005-10-18 23:30

ash dazniausiai pleshau kokius nors megztiniu modelius, ar kazka panashaus i "pasidaryk pats", tai tikrai randu laiko tam, nes rankdarbias zaviuosi ir radus laisvesne minutele tuo uzsiemu.

Mama.lt

Mama.lt

2005-10-27 17:09

kažkas kažkada klausė apie "meilės istorijas".tai va,nusipirkau.kas labiausiai patiko-virdžinijos straipsnis apie meksiką ir rubrika "poilsio skaitiniai".šiaip pirmas įspūdis-žurnalas kažkoks neišbaigtas.turinys neatitinka pavadinimo

Mama.lt

Mama.lt

2005-10-30 14:41

pasakojau, kaip kolekcija zurnalu pleshiau. tai va, pagaliau viska baigiau klijuot, net 78 psl stora dideli sasiuvini priklijavau. vakar vyrui padovanojau, ot apsidziauge, ishgyre mano darba

Mama.lt

Mama.lt

2005-11-01 17:37

o ash neberandu man idomiu zurnalu, nes mamu zurnalai jau pastebejau, kad kartojas... daug ka jau zinau. dabar ieshkau zurnalo, kuris mane sudomintu, vis pavartau maximoj, bet nieko gero

Mama.lt

Mama.lt

2005-11-03 13:50

Šiaip jau baigėsi mano "manija" pirkti mamoms skirtus žurnalus... O dabar kartais paskaitinėju "Žmones"... Atsipalaiduoti padeda

Mama.lt

Mama.lt

2005-11-03 19:56

"zmones" ash ir perku, kai ka paskaitau, bet daugiau del tv programos perku

Mama.lt

Mama.lt

2005-11-29 20:17

kokie patarimai "zmonese"???

Mama.lt

Mama.lt

2005-11-29 22:02

Įrtariu, kad Negutė turėjo omeny žurnalą "Ji", tik skyrobos ženklų nesudėliojo, ir gavosi BAUSTI NEGALIMA PASIGAILĖTI

Mama.lt

Mama.lt

2005-11-30 11:07

aaaa aciu uz paaishkinima, Corida

3

Viršun ^ | Forumas > Laisvalaikis > Skaitiniai, muzika, teatras > Kuris moterims skirtas...

Šiandien gimtadienius švenčia (164)
Urtytė