Forumas > Laisvalaikis > Skaitiniai, muzika,... > Kuris moterims skirtas...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

2
Mama.lt

Mama.lt

2005-01-07 02:29

As irgi Cosmo fane buvau bet kaip atsirado maziuke-pradejo neatitikti mano poreikiu- apie sexsa tikrai negalvoju, del madu tai laukiu kad linijos susitvarkytu, zoziu man dabar tik lelius galvoj (dar nespejau atsidziaugt),o perku dabar Gerus Patarimus-ji perkaitau per 15min bet kai bunu parduotuvej vistik turiu kazka pasiimt

Mama.lt

Mama.lt

2005-01-11 18:30

Man cosmo yra zurnalu zurnalas. Nors ten daugelis straipsniu yra tiesiog isverciami is Angliskos Cosmo versijos,bet jo kokybe nuo to tik gereja. Tiesa,kas menesi man vis atsiuncia ir amerikietiska Comso verija. Super!

Mama.lt

Mama.lt

2005-01-20 21:25

Anksčiau buvau labai didelė Cosmo fanė, bet su laiku pabodo, tas pats per tą patį. Pas kirpėją sėdėdama pavartau "Panelę, laimą ir kt. lengvus skaitalus.
O kiekvieną ketvirtadienį perku "Ji". :valio Šaunus žurnalas, šiek tiek mados, šiek tiek reklamos, receptai ir kt. Vyras visada perskaito straipsnį apie keliones. 8)
Dar perku "Būsto idėją", o šiaip daugiau orientuojuosi į užsienietiškus.

Mama.lt

Mama.lt

2005-01-24 16:01

kol laukiausi ,buvau pamegusi "mamiskus"zurnalus.skaitydavau visus,dazniausiai-mamos zurnala.bet po truputi jis,mano akimis,issikvepe.o gal mano interesai pasikeite?dabar vel labai pamegau cosmo :lux

Mama.lt

Mama.lt

2005-01-24 16:46

pradzioje skaiciau tik panele,veliau pastebejau cosmo,nusipirkdavau ir moteri retkarciais.kai pastojau pirkau visus tris zurnaliukus mamoms,dabar tenka apsiribot tik vienu zurnaliuku per menesi,perku mamos zurnala,o cosmo skaitau internete.

Mama.lt

Mama.lt

2005-01-24 17:56

O vat man skaityt zurnalu internetines versijas - neidomu. Neskaitau nei Delfi,nei kt, ir net COSMO neskaitau! Galetume patiket? MAno vyras net negali tuo patiketi,zinant,kad askaip isprotejus kas menesi laukiu naujo cosmo numerio. Kaip kad ir dabar. Jau seniai turejo buti,o dar nera! O mama,kad jis pasirodys....... Per viena vakara turbut perskaitysiu

Mama.lt

Mama.lt

2005-01-25 11:40

Man cosmo niekad nebuvo žurnalų žurnalas, o gan lengvabūdiškas skaitalas, nusipirkau keletą numerių ir pasidarė nuobodu...Dabar labai pagerėjo tos pačios Evos Tombak žurnalas "Ieva", gal todėl, kad redakcijoje pradėjo dirbt J.Ivanauskaitė :? - atsirado įdomių straipsnių, neeilinių interviu, įdomių asmenybių... :lux

Mama.lt

Mama.lt

2005-01-25 11:55

Man ir rodos, kad Cosmo suprastėjo, prasidėjo tas pats per tą patį. Jau kelintas mėnuo viso net neperskaitau...

Mama.lt

Mama.lt

2005-01-26 18:30

Eva išties įdomiai savo skiltyje rašo. Bet gal skjiriasi jos darbo organizavimo stilius, gal kitokių temų reikalauja? Nes žurnalas išties pasikeitė. Kažkaip katastrofiškai sumažėjo straipsnių ir skaitalo, kuris mane domintų. Tai dabar iš įpročio nusiperku, perverčiu ir padedu...
Be abejo, žmonių skoniai skiriasi. Galbūt man skaitymo sumažėjo, o kažkam kitam kaip tik padaugėjo?..

Mama.lt

Mama.lt

2005-09-23 20:40

Man tai vienintelis, dar nenubobejes zurnalas... Panele

Mama.lt

Mama.lt

2005-09-23 21:30

as siaip vertinu dar Edita , nors panele ne mano amziui , bet paskaitau, irgi ,idomu

Mama.lt

Mama.lt

2005-09-26 17:57

O tas "MM" Moterys moterims pasirode? Buna, kartais antras nepasirodo, o kartais pirmas

Mama.lt

Mama.lt

2005-09-26 17:58

dabar buvau nusipirkus MM (ms-moterys).kažkaip nelabai man-atrodo,ir storas,ir daug visko,bet va kai pradėjau skaityt,tai ir nebėr ką o šiaip nelabai ir pastebiu visokias naujienas.turiu keletą,kuriuos vis perku,skaitau,tai ir nežiūriu į kitus.na,nebent kur reklamą pamatau ir kas "užkabina"

Mama.lt

Mama.lt

2005-09-26 18:09

Tas mes-moterys vietoj stilius plius atsirado lygtai? Jei jau pirmas buvo be "koncepto", tai ir antras gal per daug neislaus...

Mama.lt

Mama.lt

2005-10-09 13:12

Skaitau "Laima", "Ji", kartais "Moteris", "Žmonės". Neperku niekad "Ievos".

Mama.lt

Mama.lt

2005-10-10 12:53

ash visad cosmo pirkau, bet vat kazkaip atsikraciau shios manijos. nes nieko naudingo nebera, tas pats per ta pati...

Mama.lt

Mama.lt

2005-10-10 14:02

Cosmo pirkdavau, bet pamažu ėmė įgrist tie didžiausiomis raidėmis ant viršelio rėkiantys straipsnių pavadinimai tema,anot Kačiukų, kaip pamylėti... Na, vuulgaru ir atgrasu tiesiog patapo.
Tik pastojus, kaip ir visos persimečiau į mamiškų žurnalų frontą ir pirkau viską iš eilės, užsiprenumeravau "Mamos žurnalą", bet.... kaip ir visos mamos, jaučiu, kad jau gana tos informacijos. na ir galvoju dabar, į ką kreipt žvilgsnį, tai paskaitinėjau čia ir manau ieškosiu Ievos.

Mama.lt

Mama.lt

2005-10-10 14:20

Aš "Ievą" visai atsitiktinai šį mėnesį nusipirkau... Ir patiko labai labai. Anksčiau kažkaip nelipdavo man tas žurnalas, o dabar prarijau viską iš eilės

Mama.lt

Mama.lt

2005-10-11 09:53

Gal jau rašiau anksčiau, mano pats pats mėgstamiausias "Ieva". Perku vieną vienintelį ir kiekvieną numerį. Visada randu ką įdomaus perskaityti. Ir jų prizą esu laimėjusi
Kažkada labai skaičiau Cosmopolitaną, bet dabar jau pabodo, tas pats kudakavimas, kaip rasti diedą ir kaip ten jį greičiau aplink pirštą apvynioti. Beje, kiek esu skaičiusi kitų tautų Cosmo, jie buvo šiek tiek įdomesni nei lietuviški.
DAr kartais būna įdomūs "Laima" ir "Moteris", bet deja, neverti pirkti kas mėnesį, nes ir per brangu ir neviskas įdomu.
DAr pastebėjau, kad kažkaip atsitiktinai ar ne, ta pati tema paprastai eina per visus šio mėnesio žurnalus. Tai dar ir dėl to neverta visų pirkti kas mėnesį.

Mama.lt

Mama.lt

2005-10-11 10:05

Beje, kalbant apie Cosmo.
Pirkdavau jį fanatiškai kai tik atsirado. Paskui kažkaip tarsi suprastėjo, užkniso mane, lioviausi pirkus. Vėliau vėl atsitiktinai ėmiau pirkti. Buvo labai pagerėjęs ir... redaktorė buvo kita - jauna tokia, nebe Eva. Pamaniau sau, matai, ir už Tombak geriau padaro, puikiai tvarkosi mergaičiukė. Bet po kiek laiko žiū - ogi vėl Eva redaktoriauja. Ir vėl visas Cosmo turinys - tik į vieną galą: arba reklama, arba orgazmai ir taškas G

2

Viršun ^ | Forumas > Laisvalaikis > Skaitiniai, muzika, teatras > Kuris moterims skirtas...

Šiandien gimtadienius švenčia (137)
Linas