Forumas > Laisvalaikis > Skaitiniai, muzika,... > Kuris moterims skirtas...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

1
Mama.lt

Mama.lt

2004-12-28 17:42

Pasidarė įdomu, kokią moterims skirtą spaudą skaito mamytės. Kiek prisimenu, tai pati metus po vaiko gimimo skaičiau tik visus tris žurnalus apie vaikus. O po to taip "užkniso", taip reikėjo kažko tik sau, kur nebūtų nė žodžio apie košę ar vystyklus. Tai nuėjau ir užsiprenumeravau "Cosmo". Padėjo atsigauti nerealiai. Labai praskaidrindavo nuotaiką, vėl pasijusdavau ne tik mama, bet ir moterim. Ir visai nesvarbu, kad ten daug rašo apie seksą ir visokius brangius rūbus ar kosmetiką. Man patinka jo linksmas tonas. Visiškai neužkrauna smegenų :wink:
O koks jūsų mėgstamiausias žurnalas? :meetas

Mama.lt

Mama.lt

2004-12-28 18:04

Na aš dar ne mamytė, bet joms labai prijaučiu. Galima?
Mėgstu skaityti "Laimą" ir "Moterį". Dažniausiai perku tik tą numerį, kuriame pamatau įdomų straipsnį. "Cosmopolitan" jau šiek tiek nusibodo.

Mama.lt

Mama.lt

2004-12-28 22:14

:@--- Jei visos redakcijos butu tokios protingos ir sudarytu salygas, uzsienieciam prenumeruoti...tai turbut visus ir skaityciau
Buvo laikas Cosmo, buvo laikas Moteris, buvo laikas Laima...dabar jau baigiasi laikas Mamos zurnalui...nes drauge pavargo begioti i pasta...

Mama.lt

Mama.lt

2004-12-28 22:35

Kažkada skaičiau Cosmopolitaną, Laimą, Editą, Panelę, bet dabar, deja, nebeskaitau jų, nes labai jau nebeįdomu

Mama.lt

Mama.lt

2004-12-28 22:57

buvo laikas, kai dažniau paskaitydavau "Moterį", "Laimą", Cosmo", "Panelę", bet jau senokai nevarčiau nė vieno jų. sutinku su Inga, kad deja, juose nėra jokios įdomios ar šiaip malonios smegenėlėms informacijos. Labiau traukia rusiška ar kita užsieninė literatūra.

Mama.lt

Mama.lt

2004-12-29 01:48

Na kadangi man su rusu kalba prastokai,tai tenka skaityti savo lietuviskus zurnaliukus. :oops: Kazkaip vis nusiperku ''panele'' O anksciau pirkdavau Cosmopolitana.

Mama.lt

Mama.lt

2004-12-29 07:34

O as tai dar vis skaitau Laima, labiausiai patinka, perku visus numerius is eiles ir vis randu ka nors idomaus :lux

Mama.lt

Mama.lt

2004-12-29 08:04

kazkada buvau cosmopolitan fane

Mama.lt

Mama.lt

2004-12-29 08:25

Šiaip nelabai skaitau. Na, kartais ama ką nors parneša. Pvz., "Panelę", "Laimą", "Moterį". Gal labiausiai patinka "Laima". Nors iš esmės, tai visi žurnalai beveik apie tą patį rašo, ypač kai pasirodo nauja "žvaigždė".

Mama.lt

Mama.lt

2004-12-29 09:13

Apie Mamos zurnala:
nuo vaiko gimimo iki pirmojo gimtadienio skaiciau ir labai dziaugiausi, kad toks yra, bet... iskart po pirmojo vaiko gimtadienio nusipirkusi nauja numeri labai nusivyliau - visi straipsniais vel apie naujagimius, vel viskas is pradziu. Gerai toms, kurios tik dabar gimdo, bet man pasidare baisiai liudna, kad taip greit "issaugom" Mamos zurnala :,( Be to ir straipsniai vel visi kartojasi: apie kosuli, apie sloga ir pan.
Dabar reiks ieskoti kito zurnaliuko, kuris labiau domisi ugtelejusiais maziais :wink:

Mama.lt

Mama.lt

2004-12-29 09:19

iki vaikiuku skaiciau viska Laima, Moteri, Cosmopolitana karts nuo karto ir siandien nusipirkau, pavarciau, skaitysiu gal kada nors 8) kitu zurnalu neperku, bet jei koks i rankas pakliuva pavartau :-E

Mama.lt

Mama.lt

2004-12-29 10:02

Išties aš irgi porą metų sąžioningai pirkau tik visus mamiškus žurnalus, o paskui reabilitavausi kaip moteris su Cosmo ir panele, nuo mamiškų žurnaklų net bloga pasidarė :ne:
Dabar... Komplimentą galiu pasakyti "panelei" - už stilingumą. Jie išsiskiria iš kitų, juose - ne tik saldžios teigiamybės, o ir šaunūs bajeriai (kaip dar žvaigždės nebijo su jais kalbėtis - nelabai įsivaizduoju).
"Cosmo" kurį laiką patiko, bet paskui, vėl redaktore tapus Evai, kiek suprastėjo... Ai, bet iš įpročio perku...

Mama.lt

Mama.lt

2004-12-29 13:27

Mes su sese pasidalinom - aš atvežu jai COSMO, ji visada perka "Panelę". Taip visada abu smagiausius žurnalus ir perskaitau :svilpukas:

Mama.lt

Mama.lt

2004-12-29 19:28

Buvo laikas, kai turejau galimybe skaityti VISUS zurnalus. Pora menesiu nerealiai dziaugiausi, o paskui... Eme darytis pikta, nes straipsniai kartojasi. Jei vienas surado idomesne tema, tai kita menesi dar keli raso apie ta pati beveik tais paciais zodziais... Tada issiskyre COSMO, sito zurnalo stilius kiek kitoks ir pats zurnalas ne toks standartinis kaip visi kiti... Taip ir likau su juo... Dabar po truputi vel retkarciais koki kita nusiperku- idomi LAIMA, pastaruoju metu ir - EDITA

Mama.lt

Mama.lt

2004-12-29 20:01

Paskutiniu metu perku tik tuos žurnalus, kurių straipsniai užkabina (pavarčiusi prekybos centre). Dažniausiai įvairius žurnalus perskaitau kirpėjo kėdėje, nes procesas ilgas, ką daugiau veikti Taip atrandu daug neblogų straipsnių įvairiuose žurnaluose, spėju peržvelgti nemažai numerių. Rytais prie kavutės patinka permesti lengvus skaitinius, tokius kaip "Žmonės", "Panelė".
Labai dažnai perku rusiškuosius "Salon" ir kt. būsto dizaino žurnalus. Lietuviškuose per mažai informacijos, reiktų pirkti visus iš karto :? O viename "Salon" sutelpa begalė naujausios info apie būstą, statybas ir dekoravimą. :skaitau

Mama.lt

Mama.lt

2005-01-03 13:06

Perku tik Ievą, nes pastaruoju metu ji pasidarė visai kitokia nei kiti moteriški žurnalai ir tuo man labai imponuoja. Dar perku žurnalą pasilinksmint "Antra pusė" ir visus sodininkystės žurnalus... :lux

Mama.lt

Mama.lt

2005-01-04 18:28

ištikimai jau eilę metų perku panelę,dar cosmo,tik jau rečiau.paskutiniu metu pamėgau vyriškąji FHM.labai pravartu pasiskaityt kartais grubių,bet ne tokių saldžių straipsnių,kaip būna kitur."mažylio" jau atsisakiau.uošvė sudomino žurnalu "žmonės",tai keičiamės.o tokiuose kaip "laima" ar moteris" labai retai randu ką įdomaus...

Mama.lt

Mama.lt

2005-01-05 15:35

Anksčiau skaitydavau Laimą, nepraleisdavau nei vieno numerio. Dabar labai retai kada nusiperku. Kartais Laimą, kartais Moterį, kartais Namie. Žodžiu pavartau žurnalą, kuris labiau sudomina tą ir nusiperku.

Mama.lt

Mama.lt

2005-01-05 16:07

man Cosmo yra geriausias zurnalas pasaulyje,jei ziuresim i moterims skirtus. Man jis pats paciausias. Per diena ji perskaitau ir bvel visa menesi laukiu issiziojus,kada iseis naujas numeris. Anksciau pirkdavau ir Laima ir panele,bet laimos niekad iki galo neperskaitydavau,o panele laikui begant pasidare lekstas ir malaletkiskas. tiesiog nebeidomu ji skaity. Per daug p\blevyzgu. O vat COSMO......... Kada gi vel iseis naujas numeris... Dar tiek toli iki8 penkioliktos dienos...

Mama.lt

Mama.lt

2005-01-06 08:32

Neturiu mėgiamiausio moteriško žurnalo, kurį nuolat pirkčiau ar būčiau užsiprenumeravusi. Dabar perku kai noriu ką nors paskaityti tą, kuris atrodo įdomiausias ar pridėta kokia nors gundanti dovanėlė (apie tai jau kalbėta kitoje temoje). Gal dažniausia nusiperku "Laima", "Edita", "Panele". Anksčiau, prieš keleta metų, patikdavo "Ji", bet dabar man atrodo suprastėjusi. Dėl pridėtų CD pirkdavau "MINI Laima", pirmame mano nupirktam numeryje net buvo ką skaityti, bet vėliau kažkaip nusivyliau. Ties, dar gan patiko "Ekstra panelė", nors daugiau skirtas jaunesnėms merginoms.

1

Viršun ^ | Forumas > Laisvalaikis > Skaitiniai, muzika, teatras > Kuris moterims skirtas...

Šiandien gimtadienius švenčia (181)
Mėja