Forumas > Pakeliui į motinystę > Šeimos planavimas > Būsimo vaikelio lytis

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

5
Mama.lt

Mama.lt

2010-02-09 16:36

Panos, kurios turit mergaites, ar zinot, kada su jom pastojot, ta prasme pries O ar po? As cia tikrinu ta metoda, kai sako, jei su vyru iki ovuliacijos, susilauki mergaites, o jei per ar po- berniuko. Siuo atveju mums pasitvirtino, nes pastojau per pacia ovuliacija, jei tik cia ne sutapimas.

Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 13846

2010-02-09 16:48

man tai atitinka ir

Mama.lt

Mama.lt

2010-02-09 19:05

O kiek buvo dienu iki O nenumanai? Nes nutaikyt laika iki pacios paciausios dienos sunkoka, o jau pacia O lengviau, nes bent jau as tai labai ja jauciu.

Mama.lt

Mama.lt

2010-02-09 19:16

kristale 2010 02 09    

Panos, kurios turit mergaites, ar zinot, kada su jom pastojot, ta prasme pries O ar po? As cia tikrinu ta metoda, kai sako, jei su vyru iki ovuliacijos, susilauki mergaites, o jei per ar po- berniuko. Siuo atveju mums pasitvirtino, nes pastojau per pacia ovuliacija, jei tik cia ne sutapimas.

taip sis metodas ir mum pasitvirtino,turim 2mergytes ir viena berniuka ,jau jis pradetas per pacia ovuliacija

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 17588

2010-02-09 19:17

man ir atitiko pagal ta pasakyma...

2011-02-24 14:55

papasakosiu ka sake mociute kaip suzinoti kokia vaiko lytis bus. Reikia pasiziureti i vyresnio siuo atveju Nedos pakausio plaukus jei yra ilgi ir tiesus nu kaip kasyte tai bus antras vaikas ir mergyte, pasiziurejm ir i Mildos pakausi ir ilgi ir tiesus trecias vaikas sako mociute ir garantuotai mergyte butu, o jei vaiko pakausio plaukai eina i sonus tai bus berniukas. Na ka lekit pasiziureti i vaiku plaukus kiek tiesos....

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 2024

2011-02-25 16:31

brazde, o jei sitas pirmasis? :D

2011-02-25 19:15

imba nu tad jau nežinau

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1

2011-04-10 01:16

O man gavosi abiem likutis po viena...KAS TADA GIMS?

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 215

2011-05-07 13:24

"Būrimas" adata:

Paimkite adatą, įverkite į ją siūlą. Kitas žmogus turi kurį laiką laikyti adatą virš Jūsų rankos. Jei adata ims judėti pirmyn - atgal, laukite mergaitės, jei ratu - berniuko.

Dar man gyva mociute,kai buvau vaikas sake- jei sukasi tai kaip mergaites sijonelis- bus mergaite... Jei juda adata pirmyn atgal-kelnes- bus berniukas... ;)  

2011-05-07 13:31

Beja, man paskaicius patarimus ir speliones tinka abu variantai.. Vyrui juokiausi,kad bus dvynukai... Seip mazai tiketina, nes jo giminei mazai, bet vat pas mane ju kiekvienoi kartoi yra... :D Seip visai dvynuku noreciau... ;) Bet ka turesim-ta mylesim...

Sukurtos temos: 168   Diskusijose pasisake: 6795

2011-05-07 16:15

Niu ka  neperseniausiai grižom iš daktares tai va su naujenom, sužinojom kad laukiam berniuko :)

Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

2011-05-07 21:15

vat, kaip saunu, Drugeli, kad jau pasirode jusu slapukas :) nuosirdziausiai sveikinu :)

reikes ir man su ta adata pabandyt, ka "pasakys" :D

2011-05-08 10:47

sveika, ačiukas ;) niu pasirode, vakar  pamatem iš 4 karto :) daktare kai tikrino iš pradžiu nesimate bet  paskui pagavo :)

Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

2011-05-08 12:07

violalove mes siandien bandem - nejuda adata :) tai neaisku :) vakar viena moteriske is gimtadienio sventes sako turesi mergyte... sakau koks skirtumas, baikim analizuot ir speliot :) sakau svarbiausia, kad tik sveikas vaikelis butu ;)

2011-05-08 12:17

tai aišku svarbiausia sveikas čia didžiule laime o man darbe ir gi viena skaičiavo kažkaip pagal skaičius tai išskaičiavo mergaite :) o  parode vakar eho berniuka.. tai va ir skaičiuok, nebent klaida :)

2011-05-08 18:58

Na burimai tai tik laiko pratempimas... :D Man ir svarbiausia,kad sveikas butu... Iki ginekologo vizito man dar visas menuo tai manau jau tada gal ka pasakys, nes jau 4men su virsum bus... ;)  

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 161

2011-05-08 22:37

Sveikinu Drugeli

Mes tikimes mergytes,bet siandien vyrui sakau,kad tokie paprastuciai pozymiai kaip plaukai,nagai ir oda rodo kad berniukas galetu buti,skirtumas tik nuo pimo nestumo tas,kad esu ramesne, greiciau pavargstu,apetitas nera toks didelis delto ir svorio maziau priaugau.O visa kita kaip ir tas pats.

2011-05-09 10:36

Violalove 2011 05 08    

Na burimai tai tik laiko pratempimas... :D Man ir svarbiausia,kad sveikas butu... Iki ginekologo vizito man dar visas menuo tai manau jau tada gal ka pasakys, nes jau 4men su virsum bus... ;)  

Jei gerai gules aišku gali parodyti, nes pasmane pirma karta kai dare  blogai gulejo tai daktarai nemate lities. O dabar ejau privačiai  tai irgi kaipminejau blogai  gulejo bet daktare žaide su manim kokias 20 min, laukiam kol pasisuks na ir sulaukem :)

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 126

2011-08-01 18:32

Gerai skamba "Zaide" :D

Hemofilija

5

Šiandien gimtadienius švenčia (142)
eva