Forumas > Pakeliui į motinystę > Šeimos planavimas > Būsimo vaikelio lytis

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

3
Mama.lt

Mama.lt

2007-05-03 12:32

(Silence @ May 2 2007, 08:58 PM) [snapback]489156[/snapback]

bet galima laisvai pasakyti,kada ji JAU IVYKUSI.tarkim,matuojant temperatura arba naudojant "seiliu mikroskopa"..as pvz irgi tiksliai zinau,kada sikart man buvo ivykus ovuliacija,nes temperaturos kreive aiskiai tai parode.

Mama.lt

Mama.lt

2007-05-21 11:19

Buvau internete radusi bent 3 skirtingas lenteles kūdikio lyčiai nustatyti. Pasitikrinau tik iš įdomumo - kadangi tada jau turėjau dukrą. Mano didžiai nuostabai, pagal visas 3 lenteles ji - garantuotas berniukas.

Maža to, pagal jas ir aš pati turėjau būti berniukas

Mama.lt

Mama.lt

2007-05-23 19:51

Na ir prisijuokiau visą temą paskaičius. Moteris turi XX, o vyras XY chromosomas, taigi jos jungias ir nuo moters iksiuku niekas nepriklauso. O echoskopas dažnai parodo, ką turėsi, bet ne visad, man labai anksti pasakė, kad mergytes turėsiu, o mano uošvienė net nežinojo, kad dvynių laukės. va kaip tai apskaičiuot reiktų, indomu

Mama.lt

Mama.lt

2007-12-22 15:05

O man viskas sutampa,nors pries tai neskaiciavau,nes nezinojau.Laukiuos trecio paziuresiu ar sutaps,rodo berniuka,butu faina,nes turiu dvi paneles(zinot vyra pradziuginciau)

Mama.lt

Mama.lt

2008-05-05 19:31

O aš pasakysiu kad galejau atspeti iš to kokios spalvos man tuo metu patiko. kai laukiausi dukrytės pirkau rankšluoščius, net nedvejodama pasiimiau ružavus nes tiesiog traukė ta spalva ir tiek. O kai laukiausi sunelio, maximoj per ispardavima pamaciau graziu ranksluosciu, medvilniniu galvoju reikia nupirkti, tai tiesiog pasiimiau visus tris dangiškai mėlynus,. is pradziu nepagalvojau, o ir vaikams rubellius rinkau neutralius, kad tiktu ir tam ir tam, bet po antrojo gimimo kazkaip prisiminiau tuos ranksluoscius. Galvoju: tu matai kaip idomiai kai laukiausi dukrytes patiko ruzava spalva, o kai sūnelio tai dangiska patiko.
Jei kils klausimas kodėl būtent ranksluosciai tai iš karto atsakau: nezinau kodel, bet kazkodel megstu pirkti ranksluoscius ir juos kaupiu ir vis sakau kai vaikai uzaugs ir tuoksis būtinai duosiu ranksluosciu kvailai silpnybei.

Mama.lt

Mama.lt

2008-06-25 16:28

O aš kai laukiausi man daktaras pasakė kad gims berniukas, tai buvo kažkur aštuntam mėnesį. Sakė kad viską gerai mato per echoskopą, o ir judesiai buvo labai staigūs. Patikėjau.Pirkau viską kas tik mėlyna ir žalia, jau ir vardą po truputėlį pradėjom rinkti, visiem prisigyrėm kad sūnų turėsim. Vyras iš laimės, kad jo svajonės pildosi, skrajojo.
Tris dienas prieš gimdymą kita daktarė apžiūrėjusi mane pasakė kad mato mergaitę Taip dabar ją stipriai myliu ir džiaugiuosi kad turiu dukrytę.

Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 3423

2008-10-05 16:31

na sita tema jau cia antra ,nes ta pacia tema jau atsakiau

Lilypie Pregnancy tickers

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 5

2008-11-08 12:47

2005 03 08     O kam teko sapnuoti? Ar pasitvirtino?
Sako, jei sapnuoji kad gime mergaite, bus berniukas

Man pasitvirtino, susapnavau berniuka, ir berniukas gime...

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 51

2008-11-10 14:25

Aš tai jaučiau ,kad bus berniukai. Be to turiu kiniečių kalandorių, kur pagal mamos metus ir pradėjimo mėnesį galima nustatyti kas gims. Kiek visos tikrinomės dar nei vienai nemelavo.

Mama.lt

Mama.lt

2008-11-10 15:58

O man zinokit pagal ta kinu lentele neatitinka, ir keliom mano draugem priesingai rodo... I visokius metodus turbut geriausia ziuret kaip i zaidima, nes kazkas is auksciau vistiek patvarko viska taip, kaip turi buti

2008-11-10 15:59

valiusiuke 2008 11 10    

Aš tai jaučiau ,kad bus berniukai. Be to turiu kiniečių kalandorių, kur pagal mamos metus ir pradėjimo mėnesį galima nustatyti kas gims. Kiek visos tikrinomės dar nei vienai nemelavo.

uoj kaip butu idomu suzinoti kur toki kalendoriu radote?Ar pirkot ar is interneto?

Mama.lt

Mama.lt

2008-11-10 16:11

As tai internete per google susiradus buvau, o dar ir Tavo vaikas zurnale priede Nescia ir grazi kazkada ideta buvo..

2008-11-10 16:15

kristale 2008 11 10    

As tai internete per google susiradus buvau, o dar ir Tavo vaikas zurnale priede Nescia ir grazi kazkada ideta buvo..

aisku tada reikes ir man per googl paieskoti,aciu

Sukurtos temos: 27   Diskusijose pasisake: 2191

2008-11-13 10:41

man irgi pagal tą lentelę viskas atitiko o ir susapnavus buvau pirmąją tai tikrai. antrą kartą tai sapnavau ,kad berniukas laksto prie didžiosios tai neaišku kodėl taip sapnavau, nes turi mergytę...

http://magijagyvenime.edicypages.com/lt

http://fejoselfai.blogspot.com/

Mama.lt

Mama.lt

2008-11-13 21:42

Tai gal dar trecias berniukas bus

2008-11-14 11:32

as ziurejau tam kalendoriui ir mum nesutampa,rodo kad turejo  but berniukas o gime mergaite

Sukurtos temos: 168   Diskusijose pasisake: 6795

2008-11-15 17:50

Aš per viena rusiška žiurejau tai kai vedžiau mūsų mažiukes gimimo metus tai mums ir išejo 98 procentai mergaite, taip ir yra. :)

Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

Mama.lt

Mama.lt

2008-11-15 18:24

Gal galetum parasyt ta adresiuka? 

Sukurtos temos: 168   Diskusijose pasisake: 6795

2008-11-15 18:38

Čia reikia įvesti vyro ir savo gimimo data ir metus kada planuotat vaikuti gimdyti, tada išmes pagal menesi koks procentas kokia vaiko lytis bus

http://ill.ru/cgi-bin/form.malefemale.pl

Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

2008-11-15 19:00

Drugelis 2008 11 15    

Čia reikia įvesti vyro ir savo gimimo data ir metus kada planuotat vaikuti gimdyti, tada išmes pagal menesi koks procentas kokia vaiko lytis bus

http://ill.ru/cgi-bin/form.malefemale.pl

o tai ten nelabai supratau kokia data reikia ivest kur virs tevu gimimo datu,kuriais metais pastojai,ar as ne taip ka supratau?Ir ten rodo tuos menesius tai kuri menesi reikia pastoti kad butu norimos lytries kudykis ar jau kuri menesi gims vaikutis?Nes jei pvz. as pastojau 2005m. o dukryte gime 2006m. liepa tai jei ziurint kuri menesi gime tai sutampa o as pastojau pradzioj lapkricio tai pagal tai nesutampa nes pagal pradejima vaiko turejo gimt berniukas tai taip ir nesupratau

3

Šiandien gimtadienius švenčia (170)
Svarstykliuke