Forumas > Ikimokyklinukas:... > Lavinimas > Įvairūs vaikų...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

4

Sukurtos temos: 67   Diskusijose pasisake: 10932

2011-04-21 15:42

Jo fainas labai reikia tik vandenuko  

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 5

2011-09-05 15:50

Vaikystes miestas, tai kurybos ir laisvalaikio parkas - Kaunas, Savanoriu 435.

Verta apsilankyti, vyksta smagiu gimtadieniu organizavimas, vaiku kavinuke bei bureliai, veiklos ir uzsiemimai, zaidimu miestas vaikams. :)

facebooke - vaikystes miestas.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 5

2011-09-29 19:59

na taip, daugybe kelių ir galimybių, bet as palaikau vaikų ugdymą per kūrybą ir meninę veiklą. Jie išlaisvėja, jie kuria savarankiškai ir taip mokosi daugybės dalykų. Mano dukra lanko menų studiją "Terra bella" ir aš matau kaip ji keičiasi, grįžta vis kažką supratus ar išmokus. Smagu. Puiki galimybė - Terra Bella.

Sukurtos temos: 168   Diskusijose pasisake: 6795

2011-09-29 21:05

Aišku smagu kai vaikas lanko bet ir kaina kandžiuojas :) ne kiekvienas gali sau leisti. Mes už būreli mokam 50lt vaikštom 3 metus super nieko blogo nepasakysiu tik geri atsilepimai

Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 5

2012-01-24 15:01

Man atrodo kad geriausias vaiko lavainmas yra užklasinė, neformali veikla.

Tai padeda vaikui plėsti akiratį, tobulėti.

Mano mažoji Ugnė lanko Raganiukės teatro mokyklėlę. Joje vaikus moko vaidinti, laisvai judėti, vaizdžiai kalbėti, improvizuoti. Svarbiausia, kad tai padeda atsiskleisti visapusisškai.

Rekomenduoju ir Jums :)

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 2

2012-10-16 17:39

Girdinčius mažulyčius nuo kūdikystės galima lavinti mokant gestų kalbą. Nors rezultatų vaikytis nebemadinga, bet vis tiek širdį paglosto, kai gali suprasti, kad 1 pupa paprašė apmauti kojines, o ne pėdkelnes, ar ne :) Apie daugiau įdomių dalykų susijusių su kudikiu gestų kalba galit rasti internete :) Gestus naudojom su vaikais nuo kūdikystės iki dabar, ir su vyru kalbant labai praverčia :)

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 11

2016-03-10 08:28

Mielos mamytės, atliekame tyrimą apie vaikų dienos centrus, todėl mums labai svarbi visų Jūsų nuomonė. Tad prašome poros minučių laiko atsakyti į keletą klausimų. Iš anksto dėkojame!

http://apklausa.lt/f/kaktusas-kokios-jums-yra-aktualiausios-veiklos-pletojimo-kryptys-vaiko-dieno-b9k2lfk/answers/new.fullpage

4

Viršun ^ | Forumas > Ikimokyklinukas: kasdien... > Lavinimas > Įvairūs vaikų lavinimai

Šiandien gimtadienius švenčia (184)
Žiedė