Forumas > Ikimokyklinukas:... > Lavinimas > Įvairūs vaikų...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

2
Mama.lt

Mama.lt

2004-09-11 10:03

Aš dukrą skaičiuot išmokinau centimetro pagalba

Mama.lt

Mama.lt

2004-09-20 22:16

Mes tai skaičiuojam laiptukus lipdami, vitaminus ir tabletytes, balandžius prie darželio durų...

Mama.lt

Mama.lt

2004-10-08 18:52

Mano sūnus paskutiniu metu labai susidomėjo kelio ženklais. Suradome knygelę kur yra kelio ženklų reikšmės tai dabar kelinta diena nepaleidžia iš rankų ir į darželį nešasi. Žmogutis rimtai studijuoja. Šitoje srityje jau tikrai žino daugiau už mane.

Mama.lt

Mama.lt

2004-11-29 00:00

O as saviski leidziu i Zingeiduko mokyklele. Bet ziuriu paskutiniu metu neypatingai su dideliu noru eina. Tai nezinau dabar, ar cia tik ta mokyklele jam neitiko, ar tiesiog jis neatrado dar tos srities, kur jam tikrai patiktu. Nors man tai ta mokyklele atrodo super, o ir jis pats, kai paklausi, ar jam patinka, sako, kad taip, bet kai ateina laikas eiti i ta mokyklele, tai uzsispiria kaip oziukas ir neperkalbesi. :cry:

Mama.lt

Mama.lt

2005-06-29 09:45

Čia radau neblogų kortelių vaikų lavinimui,galima parsisiųsti,tik dar nebandžiau jų atsispaudinti ir nežinau ar išvis jas galima atsispaudinti.Gal kas žinot,kaip tai padaryt? Kortelės parsisiųsti
3 rūšys

Mama.lt

Mama.lt

2005-07-03 11:00

rusiškuose saituose, skirtuose mamoms ir vaikams sudėta daugybė įvairiausių paveikslėlių pagal temas. Dažniausiai vadinami Prezentacijomis, visus galima parsisiųsti ir atsispausdinti. Tik po paveiksliukais užrašai rusų kalba, bet juos galima prieš spausdinant arba nutrinti, arba užrašyti lietuviškai.

Mama.lt

Mama.lt

2005-07-16 17:17

Atradome naują įdomią veiklą. Vaikis rimtai įnikęs į rubiko kubo sukiojimą. Tėvelis surado internete formules, atspausdino. Jau nemažai pažengęs , liko išmokti tik vieną ketvirtąjį aukštą.
Man tai tamsus miškas, jei norėsiu neatsilikti nuo vaikio reiks ir man mokytis.

Sukurtos temos: 168   Diskusijose pasisake: 6795

2008-11-15 17:59

Niu keliam temuke i viršu, nes yra daug nauju nariu, gal pasidalins savo patirtimi ir idejomis :)

Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

Mama.lt

Mama.lt

2008-11-16 17:29

As tai paparasciausiai stebiu savo vaikiuka, ko jis pats nori. Nes pas mane jis labai smalsus, visko nori isbandyt. Tai mes ir piesiam, ir "skaitom", ir "rasom", ir eilerastukus deklamuoja, soka, dainuoja... Ir teveliui prie darbu padet nori, ir man virtuvej paseimininkaut nori , visur jo pilna. Taip ir lavinames nuo mazulelio

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 175

2009-02-26 13:41

Smagu stebeti, kai tavi vaikas (o ypac jei dar toks pyplius) jau kazka daugiau sugeba. Maniskis irgi megsta padainuoti, ypac pries miega, piesia pagrinde tik su tais magnetukais, kur ant lentutes kazka papaisai ir gali nutrinti, patinka kartais padelio kokias deliones (pati sustatau visa paveiksleli ir istraukiu keleta detaliu, o jis sedi ir bando sudet kur reikia. Kai netingi gan gerai gaunasi.) Reikes bandyti kazkur konkreciau paieskoti uzsiemimu sia tema, kad namie pati galeciau abu savo mazius lavinti.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 758

2009-03-09 17:41

gal kas nors pasidalinsit patirtimi. mano 4 metu mergaite labai sunkiai eilerascius mokinasi. siulai siulai susivykit gal 3 dienas mokinomes, o apie ilgesni nei kalbu. vat ir galvoju, ar ne kokia problema..siaop tai oho gudri...nu ir dvikalbyste pas ja, bet lyg  neturetu turet skirtumo....

vyras yra seimos galva, o moteris - kaklas, kuris ta galva sukioja...

Sukurtos temos: 168   Diskusijose pasisake: 6795

2009-08-01 17:05

Mes kažkaip su eileraščių mokinimais  be problemų, išmokstam tą pačią diena..  net rusiškus du žino :)

Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

Sukurtos temos: 65   Diskusijose pasisake: 3593

2009-08-02 12:50

bigmama 2009 03 09    

gal kas nors pasidalinsit patirtimi. mano 4 metu mergaite labai sunkiai eilerascius mokinasi. siulai siulai susivykit gal 3 dienas mokinomes, o apie ilgesni nei kalbu. vat ir galvoju, ar ne kokia problema..siaop tai oho gudri...nu ir dvikalbyste pas ja, bet lyg  neturetu turet skirtumo....

gal but del dvikalbystes vaikas ne taip sparciai ismoksta?

Sukurtos temos: 67   Diskusijose pasisake: 10932

2009-08-09 13:56

Mano sūnus būdamas 3 nemokėjo nei abecelės, nei eilėraščio, 4 metukų jau mokėjo keletą. Ir nemačiau jokios tragedijos, tiesa pasakius 3 metų vaiką net minties neturėjau ir mokinti kokios ten abecelės, tegul tik žaidžia su kamuoliukai, lėlytėm, mašinytėm, mokinasi susibendrauti su vaikais, tegul susipažindina su aplinka .

Bigmama tu nepergyvenk, gal ji bus gami matematinkai, juk ne viskas turi sektis vaikams ir tikrai anksti pergyventi dėl tokių dalykų .

Jei vaikas pats klause tokio amžiaus tai taip tikrai šaunu, kad domisi, bet jei ne nematau ir čia jokios bėdos.

Sukurtos temos: 33   Diskusijose pasisake: 7020

2009-08-14 13:12

mano dukrai tai labai deliones patinka,vis deda ir klausia o kas cia toks,jau kita kart kai delioja dauguma zino kur tigras ar dar kasnors,siais laikais yra labai daug lavinimo zaisliuku ivairiausiu kaladeliu su uzrasais,puzle zaidimu,zinoma ir paciai reikia uzsiimti su vaiku,bet ne visi vaikai pagal savo amziu galiu buti saliamonais,vieni greiciau visko ismoksta kiti ne

2010-01-09 21:47

Sveikutės, kaip su tuo lavinimu  mano vyresnėliui lavinimui labai didžiuli pliusą duoda būrelis, kuris suryna laisvą jo laiką, tai neturi kada plevesuoti, pamokos, knygos skaitymas ir būrelis liuks,rezultatas liuks, per atostogas ilsisi ir atsisiunta į vales

O su mažiuku, dėliojame figūrėles, kišame ir ieškome formytes, piešiame (peiziones)  statome bokštus, namus iš didelių pūzlių ir kt. veikla priklausanti jo amžiui.

Sukurtos temos: 65   Diskusijose pasisake: 3593

2010-01-10 08:54

kristulka, o koky burely lanko tavo sunus? as tai ir tik uz burelius, popamokine veikla. lb teisingai kai vaikas uzimtas maziau laiko lieka visokiems plevesavimams...

2010-01-13 22:34

Futbolininkas mano vaikis  ir jau kartu aš , tik kad po aikštę nelakstau, bet varžybos ir varžybos, atsipūsti nebėra kada, vos bespėja vaikis mano .

Sukurtos temos: 39   Diskusijose pasisake: 4051

2010-01-13 22:52

Del lavinimo,tai pas mus piesimas,labai merginai patinka,o ir esu girdejusi,kad piesimas labai gerai vaikuciams,dar turim kelis zaisliukus lavinimosi,na kur imesti kokias figureles i tam skirtas angas,taip pat delioja is puodeliu boksta,na ten tai pat reikia pagalvoti,koki puodeli ant kokio deti,kad gautusi taisyklingas bokstas,dabar dar labai pamego knygeles su garsais,tai ten taip pat liepiame kad parodytu koksai gyvunelis,kokius garsus leidzia

2010-01-14 08:25

Taip taip ir mes statome bokštus, ir mėtome figurėles , turime kūbiką tokį, o piešti tai labai patinka ir ne tik ant lapo  dabar dar ir pučiam burbulus, džiaugsmo daug ir tuo pačiu naudos, ir knygutes myli, ypač savo Paslapčių sodą , na darome viską kas priklauso tokiam amžiaus vaikui

2

Viršun ^ | Forumas > Ikimokyklinukas: kasdien... > Lavinimas > Įvairūs vaikų lavinimai

Šiandien gimtadienius švenčia (181)
Andrėja