Forumas > Moters buduaras > Plepalai apie viską > Ar parduotuvės -...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

4

Sukurtos temos: 11   Diskusijose pasisake: 84

2009-06-11 15:11

Kalbant apie apsipirkinejimus, tai uzsiregistruokit http://www.eshop.b-a.lt/create_account.php?lang=ltir tada ateiciai turesit nuolaidas, ir gan dideles. Ka gali zinot, kada kokiu plyteliu prireiks :)

Sukurtos temos: 161   Diskusijose pasisake: 2751

2009-06-11 17:08

Antidepresantas tai neblogas. Tik vat dar pinigų reikia turėti tam antidepresantui :D

Nors kartais būna taip, kad spjauni į visus taupymo rėžimus ir nusiperki koką daikčiuką ;)

Kaip įsikelti nuotrauką ir kiti klausimai

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 25

2009-06-14 20:32

Jeigu jau reikia taip depresijas malšinti, reikia ieškoti kur pigiai apsipirkt, kadjeigu ką, nebūtų ir gaila daug išleistų pinigėlių :)

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 608

2009-06-14 21:21

man irgi labai padeda apsipirkinejimas,beveik kiekviena treciadieni savo vyrukus tampau po parduotuves,nes po savaites sunkaus darbo norisi palepinti save ir maniskius.nors jiems nelabai tai rupi,o man tai didelis malonumas ir  atsipalaidavimo budas.darbeto kai dabar nuolaidos visuose parduotuvese visus metus

Sukurtos temos: 18   Diskusijose pasisake: 2654

2009-06-14 23:02

O as tai turbut ne moteriska, nemegstu apsipirkineti ypac drabuziu. Jau geriau kur i parkeli ramiai pasivaikscioti, nei leisti pinigus o paskui vel gailetis kad nusipirkai o nenesiosi.I vaiku parduotuves uzsuku pasiziureti kas naujo kas gero.O siaip tai slankiojimas po parduotuves manes neatpalaiduoja.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 23

2009-06-15 09:18

Oj ne  čia tikrai ne man, apsipirkimai ir nauji dalykai čia puikiai ir gerai, bet aš paskui jaučiuos tokia pavargus, išsiakus ir išspausta kaip citrina   nemoku aš atsipalaidavus apsipirkineti ir nepavargus grižti namo. 

Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 13846

2010-11-07 09:23

oi ne parduotuvės man nepadeda o dar ypatingai kai kiekvienas litas suskaičiuotas

Sukurtos temos: 168   Diskusijose pasisake: 6795

2010-11-07 10:17

Giedre 2009 06 11    

Antidepresantas tai neblogas. Tik vat dar pinigų reikia turėti tam antidepresantui :D

Nors kartais būna taip, kad spjauni į visus taupymo rėžimus ir nusiperki koką daikčiuką ;)

Pilnai sutinku su Giedre     paskui reikia  žiuretikad nereiketu  antidepresanto nuo išleidtu pinigeliu :) bet apsipirkimas man buvo visada smagus užsiemimas kaip ir daugumai manau

Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

Sukurtos temos: 33   Diskusijose pasisake: 7020

2010-11-08 07:43

jei kas mane isleistu viena be vaiku i parde apsipirkineti tada sakyciau jooo geresnio antidepresanto nera,bet kai vaziuojam visi apsipirkineti,tik pradedi kazka tai ziurinetis,tai vienas klykia tai kitas ozius rodo ,tai nebesinori ir parduotuviu ir prekiu

Mama.lt

Mama.lt

2010-11-08 12:24

man turbut antraip,parduotuves depresija varo...rubus sau kai reikia pirkti tai vaje vaje,man kosmaras kol issirenku.vaikams paprasciau.i maisto parduotuve einu apgalvojusi ko reikia,siaip visada vyras maistu aprupina.o kai issiruosiam i koki turgu,tai eina sau man nugara net pradeda skaudeti......o antidepresantas geriausias kai perku kvepalus,papuosalus...

Sukurtos temos: 9   Diskusijose pasisake: 4023

2010-11-27 18:22

man tai nera kazkokio kaifo apsipirkineti..ypac maximose  :D maisto apsipirkimas tai man kazkokia tragedija, ypac jei piko metu pataikau kai neimanoma praeiti pro zmones..kai dar maziau zmoniu,tai galima kenteti :D  rubus megeja pirktis arba siaip kanors,ttaciau katastrofa gaunasi kai zinau ko as noriu ir ieskau ir to dalyko nerandu 10parduotuvese  :D nusibosta kad visur visos tos pacios mados ir panasiai,tos pacios prekes.. jei kazko kitokio nori,tai jau reikia eiti i specializuotas parduotuves kuriu mazai..

Sukurtos temos: 21   Diskusijose pasisake: 3288

2010-11-29 09:59

Ojjj ne. Nepatinka man vaikščioti po parduotuves, ar tai būtų maisto pirkimas, ar dovanų, ar aprangos :) Maisto einu pirk tik su sąrašu, kurį būnu pasiradau namuose, per pora dienų. Tada ir nereikalingų produktų neprisiperku ir mažiau po parduotuvę lakstyt reikia, su klausimu "Ko dar reikia?"

Dėl kitų apsipirkinėjimų, tai būtų tų pinigų tiek, kad nereiktų skaičiuot gale mėnesio, tai malonesnis gal apsipirkinėjimas būtų.. O dar eini, eini, eini, eini randi kas patinka ir tinka, pažiūri į kainą, atšoksta fantazija ir išeini, ieškai pigiau panašaus kažko.. Ir vėl eini Nemėgstu, ten tiek daug laiko prašvaistoma..

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1

2014-06-17 17:03

Smagi tema, man su žmona buvo taip, kad ją apsipirkinėjimas veikdavo teigiamai, o man varydavo depresiją, bet viskas išsisprendė, kai pradėjom apsipirkinėti internetinėse parduotuvėse. Žmona randa įdomesnių prekių, o manęs ji nebekankina su ilgais vaikščiojimais po parduotuves. Abu laimingi :D

trūksta informacijos apie pigu.lt

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 2

2016-02-25 18:05

Aš tai kai nueinu į kokį prekybos centrą, visada užsuku į 

http://www.douglas.lt/

nu man ten miela ir tiek ;) ))

Paskutinį kartą redagavo: elzelze (2016-02-25 18:10)

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 13

2018-04-18 14:33

Man taip pat shopinimasis padeda slogutį nuimti :) Dažniausiai perku vaikams kažką, tai kažkodėl teikia didžiausią malonumą :)

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 15

2018-06-28 14:48

Man asmeniškai labiau padeda smulkūs pokyčiai tokia kaip plauku kirpimas, šukuosenos pakeitimas, namų atsinaujinimas, spintos perkraustymas, spa ar masažai, visada padeda atsitraukti nuo rutinos :)

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 27

2018-07-11 17:23

Parduotuvės tikrai labai gera terapija - jei ne depresijai, tai bent jau blogai nuotaikai malšinti. :) ) Jeigu neturiu laiko, dažnai renkuosi internetines parduotuves - čia irgi galima smagiai pasimiršti :D  

4

Viršun ^ | Forumas > Moters buduaras > Plepalai apie viską > Ar parduotuvės -...

Šiandien gimtadienius švenčia (145)
Slavunecka.