Forumas > Moters buduaras > Plepalai apie viską > Ar parduotuvės -...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

3
Mama.lt

Mama.lt

2006-05-26 16:08

QUOTE(apelsincike @ May 26 2006, 02:39 PM)
jei turiu pinigu-apsipirkinejimas trunka lygiai 5 min. nekenciu matuotis, tyrineti ir tt..Uzeinu-akis uzkliuna -perku.O jei permetu akim ir nieko nepamatau-apsisuku ir iseinu.Todel pardes asortimenta ivertinu jau tarpduryje.. Pastaruoju metu labai traukia visokie aksesuarai.

Mama.lt

Mama.lt

2006-05-26 16:16

Aha.Labai stebedavos.Per pasimatyma kazkuri pasiuliau diedui eiti su manim padeti issirinkti batu(taip norejau ji patikrinti).Neburbejo ir labai paslaugiai visas sagteles apziurinejo bei klauses mano paskaitu apie madingus/nemadingus reikalus...

Mama.lt

Mama.lt

2006-05-26 18:35

As ir perku labai greitai (poziuris: ne vyra renkuosi) bet... daznai nesamoniu prisiperku. Uzspotinti gera daikta kaip apelsincike man dar neislavintas igudis. Paciu procesu nesimegauju, bet rezultatais dazniausiai taip (kuri laika).
Ir is vis, mano geriausia terapija (pinigu leidimo prasme) - kobakai

Mama.lt

Mama.lt

2006-05-26 18:45

QUOTE(Afe @ May 26 2006, 05:35 PM)
Ir is vis, mano geriausia terapija (pinigu leidimo prasme)  - kobakai

Mama.lt

Mama.lt

2006-05-26 18:55

o jeigu triusikai, rankine ir kobakas - I believe I can flyyyyyyyyyyyy (high)!!!! Atvirkscias pavojus visiskai isplerti

Mama.lt

Mama.lt

2006-06-05 13:39

man kartais patinka nueiti ir apziurenet drabuzeliu

Mama.lt

Mama.lt

2006-06-05 19:21

Man geriausias vaistas nuo visokių depresijų ir blogų nuotaikų- parduotuvės. Tada vistiek gaunu pinigų, ir- į priekį. Nuotaika pagerėja nusipirkus batus, o paskui viskas spontaniškai- megztinis, kelnės... Dar kokia tašė

Mama.lt

Mama.lt

2006-06-06 16:20

O man parduotuves - kancia. As tokia pavargus griztu, kai reikia ka nors nusipirkti, o jau suirzus, kai is vis nieko nenusiperku, nes zinau, kad teks dar kazkur ieskoti. Nebent turint nerealiai daug pinigu, kai uz netinkamai nusipirkta daikta sazines negrauzia, tada gal ir nieko butu. Bet kai reikia ir grazaus daikto, ir tuo paciu nebrangaus, oi, labai sunku.

Mama.lt

Mama.lt

2006-06-08 11:09

Man tai irgi atvirkshciai. Mane parduotuves vargina.
Ir ne vien PC, bet kad ir drabuzhiu, batu.
Man nera malonu apsipirkinet. Man kazhkodel nervai sukyla nuo tu shviesu.

Mama.lt

Mama.lt

2006-06-11 21:16

Man tai kartais siaubą kelia ta žmonių masė,nervina tas lėtas slankiojimas(nu nemoku aš taip lėtai koją už kojos vilkt

Mama.lt

Mama.lt

2006-06-13 09:40

QUOTE(apelsincike @ May 26 2006, 03:16 PM)
Labai budavo smagu eiti shopintis:as viena puse kaip tornadas pralekiu-jis kita.Susitinkam prie kasos.Arba su pirkiniais arba be.

Mama.lt

Mama.lt

2006-06-13 13:48

QUOTE(Lex @ Jun 6 2006, 03:20 PM)
O man parduotuves -  kancia.

Mama.lt

Mama.lt

2008-01-22 02:25

Reiskia yra bendraminciu. Pirma nerandu ko noriu, galiausiai nevilty nusiperku skudura, kurio ir isgerus neuzsideciau. Is sesers paimu, kas man tinka. Vaikysteje atvirksciai buvo.

Mama.lt

Mama.lt

2008-01-23 17:49

kažkada tai buvo labai veiksminga ir patikrinta terapija - dabar nebeveikia, deja

Mama.lt

Mama.lt

2008-01-23 20:38

o aš įjungiu zombį...t.y. stengiuos ramiai, be nervų apeit reikiamas viečikes...
viskas būna pakenčiama, kol nenueinu prie kasų...
nž, ar čia aš užkeikta, bet VISADA atsistoju ten kur
1. prieš mane pasibaigia kasos juosta
2. prieš mane esančiam žmogeliui prireikia sąskaitos faktūros
3. dirba praktikantė ir jai būtinai užstringa kodo įvedimas į sistemą ..ir taip, kad būtinai reikia pasikviest pagalbos
4. zmogelis perka kokį pieštuką, kuris yra vienintelis parduotuvėj, ir kuris neturi kodo, o vaikas žliumbia ir nė už ką nenori su tuo pieštuku skirtis...

mano vyras jau juokiasi...sako, gal tu eik link mašinos, aš prie kasos pastovėsiu, o tai ir vėl kas nors užstrigs pusvalandžiui

kaži, dar kam nors taip būna>?

Mama.lt

Mama.lt

2008-01-23 23:47

Koks antidepresantas? Kuo geresnė parduotuvė, tuo stipresnis jausmas, kad lankeisi pas profesionalų kišenvagį.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 152

2008-09-25 18:13

man sopingas visada padedajei bloga nuotaika ar siaip pavargsti nuo visko. tada einu i parduotuve, kartais padeda net maisto prekiu parduotuve prisiperku visokiu vaisiu egzotisku dar smulkmeneliu o kai jau visai blogai einu pirkti rubu, ir visada pagereja kartais trumpiau kartais ilgiau bet padeda

Mama.lt

Mama.lt

2008-10-08 20:22

Man parduotuves kaip bausme, jei reikia eiti su vaiku, nes ir jis pavargsta, ir as nuo jo gaudymo, nesiojimo, veziojimo, ir baimes, kad tik ko nors nesudauzytu... O jei einu viena ar su vyru, tai turiu zinot, ko reikia, kad apsipirkinejimas truktu kuo trumpiau.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 152

2008-10-08 22:09

tikra tiesa su vyru ar vaikais i parduotuve geriau neiti

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 16

2008-11-11 10:52

As labai sutinku su tuo, kad apsipirkinejimas geras antidepresantas, man tai jau tikrai! :D

3

Viršun ^ | Forumas > Moters buduaras > Plepalai apie viską > Ar parduotuvės -...

Šiandien gimtadienius švenčia (200)
Jorinte