Forumas > Moters buduaras > Plepalai apie viską > Ar parduotuvės -...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

1
Mama.lt

Mama.lt

2004-06-02 22:50

Kažkada skaičiau straipsnį apie Princesę Dianą ir akys užkliuvo už sakinio, kad, neva, ji buvo tokia vargšelė, jog savo neviltį mėgindavo slopinti pirkiniais - prisipirkdavo galybę batų, kad tik pabėgtų nuo savo depresijos.
Na, kad depresuoti ji turėjo pagrindą - nesiginčysiu. Bet tuomet pagalvojau: duotų kas mūsų eilinei moteriškei, dirbančiai nuo ryto iki vakaro, grįžus namo tvarkančiai kambarius, gaminančiai vakarienę ir auklėjančiai vaikus, kurios gyvenimą nuodija anyta ir kaimynė, kurios vyras trečią dieną geria ir neatsipagirioja ir kuriai viršininkas pasakė, kad gresia etatų mažinimas, tiek pinigų, kiek jų galėjo sau leisti švaistyti Ledi Di, ir paleistų po parduotuves, ko gero, depresija pasitrauktų toli toli, ir gyvenimas atrodytų mielas kaip niekada.
Bent jau mane tai tiesiog stebuklingai veikia koks nusipirktas mielas niekutis - akimirksniu nuotaika pagerėja, gyvenimas nušvinta. Deja, tik gaila, kad ne visada, kai ta bloga nuotaika užklumpa, galiu sau leisti pirkti tai, kas patiko, nes dažnai tai, kas patiko, būna dar ir nepigu
O kaip jūs - ar gydotės "šopingu"? Ar tai veiksminga?
O gal nevilties akimirką esate prisipirkę krūvas visai nereikalingų daiktų, o paskui gailėjotės? Papasakokit savo patirtį :wink:

Mama.lt

Mama.lt

2004-06-02 23:11

Kadangi nesu didele sopingo megeja, tai ir nesigydau blogos nuotaikos sopingais. Yra geresniu budu nuotaikai pakelti.

Mama.lt

Mama.lt

2004-06-02 23:27

As valgau,kai man blogai irs toreju.Bet neapsipirkineju.Meliau pavaikstau ir pasiziruineju ko yra,bet net nesimatuoju.

Mama.lt

Mama.lt

2004-06-02 23:29

Jei tai pavadinti "gydymųsi", tai kartais, labai retai būna tokių momentinių pirkimų. Kartais kažkas brangesnio, o dažniausiai kokia smulkmė, kuri visuomet pradžiugins tą akimirką. Kad ir mėgstamų gėlių puokštelė, kurią pamerkiu matomiausioje vietoje. Kartais pirkiniai būna spontaniški, nes esu iš tų, kurie nemėgsta "šliaužioti" po parduotuves ir jausti malonumą. Man eiti ir išsirinkti reikiamą daiktą yra toks vargas, kad su mielu noru pasvajočiau apie tokią parduotuvę, kurioje būtų viskas ... mano skonio
Labiausiai nemėgstu matuotis matuotis matuotis. Tose kabinose taip karšta, ankšta. O jei išsirinkus ir persimatavus nei vienas rūbas netinka, tai nors pasiusk :x

Mama.lt

Mama.lt

2004-06-02 23:42

Jooo, as nemegstu sliauzioti po parduotuves is neturejimo ka veikti arba kai bloga nuotaika. Geriau su vaiku uzsiimu, namus patvarkau, na ka nors tokio energingo nuveikiu. Net ir siaip tasytis su sunum nemegstu kazko ieskodama, dairydamasi. I pardes vaziuojam, kai zinom, ko reikia. O kai jau pardej issigyji tai ko reikia, prie to pacio isigyji ir tai kas labiau krenta i akis...

Mama.lt

Mama.lt

2004-06-02 23:52

as paslankioju kai viena i miesta istrunku.Bet siaip aiksu,einu ten kur man patinka ir ko reikia.Bet uzmest aki ar yra kas patinkancio tai megstu,tik matuotis ne.tai net ir nebandau nei prikti nei mtuotis.Nebent jei jau tikrai vaziuoju kazkokio rubo ieskot.

Mama.lt

Mama.lt

2004-06-03 00:13

Va ko nemegstu,tai kai bloga nuotaika apsipirkinet.Man jau geriau namuose ar pagulet ar pasitvarkyt,galu gale koki zaidima kompu suzaist,bet neslampinet po parduotuves,nes buna is nervu nusiperku koki visai nereikalinga daikta,o po to grauziuos.Cia va neseniai nusipirkau kelnes,na ir ka?Kabo spintoj,nes mat dabar man jos nepatinka
O siaip man antidepresantas yra-susitikimai su draugais,tada automatiskai nuotaika bloga isgaruoja

Mama.lt

Mama.lt

2004-06-03 00:22

Aš irgi jau buvau pripratusi po parduotuves vaikščioti tik tada, kai jau žinau, ko konkrečiai noriu. Šiaip ar taip, kai beveik 3 metus auginau dukrą ir tik retaiteturėdavau galimybę pavaikščioti be jos, mano judėjimo laisvė buvo smarkiai apribota. O su mažu vaiku ramiai nepasimatuosi jokio daiktelio...
Tačiau dabar ėmiau atgaivinti slampinėjimo po parduotuves įprotį. Nes įsitikinau, kad jau kai kokio daikto prireikia, tai ima veikti kiaulystės dėsnis, ir aš niekaip nerandu to, kas patiktų. O peržvelgusi spintą įsitikinau, kad sėkmingiausi mano pirkiniai būdavo būtent spontaniški, kai čiupdavau daiktą, kurio man visai nereikia. Būdavo, kad laukdamas savo valandos jis ir pagulėdavo spintoje kurį laiką. bet paskui vis tiek sėkmingai įsiliedavo į mano garderobą.
Taigi dabar kažkaip pamėgau vaikščioti po parduotuves, ir ypač kai nuotaika nekokia. Jei kaip kokia kolekcionierė aptinku "vertybę" - nuotaika tikrai pakyla. Ne kiekvienąkart taip gydausi, bet tikrai pasitaiko. O va būtent desperatiško lakstymo po visus prekybos centrus ieškant ir nerandant kokio konkretaus rūbo ar daikto, ir matuojantis viską iš eilės bei vėl ir vėl nusiviliant, tai labai nemėgstu

Mama.lt

Mama.lt

2004-06-03 10:29

O man atvirkščiai - nuotaika sugenda, kai suplanuoju apsipirkti

Mama.lt

Mama.lt

2004-06-03 13:00

Man vaiksciojimas po parduotuves vienas is didziausiu malonumu. Man net pirkt nieko nereikia, uztenka pavaikscioti ir paziureti - nuotaika iskart pasitaiso.

Mama.lt

Mama.lt

2004-06-04 12:27

jei turėtum tiek pinigų, kiek Ledi Di, tai ir apsipirkimas su laiku atsibostų. nors kai kurie asmenys tik tuo ir tegyvena. Vat jei aš turėčiau daug pinigų tai keliaučiau, keliaučiau ir dar kartą keliaučiau .....
Jei bloga nuotaika, - man padeda muzika, įsijungi kokį Bachą ir atsijungi nuo realybės. 8)

Mama.lt

Mama.lt

2004-06-04 12:47

Na, depresijos galbūt taip negydau, bet įsigijus naujus batus ar naujas kelnes (vyras jau mane vadina "batakelne"

Mama.lt

Mama.lt

2004-06-07 10:32

O kokios parduotuvės - jūsų mėgstamiausios? Aš tai kažkaip turiu keletą "numylėtinių", kurių rūbų stilius man patinka. Tai -"Katė" ir "Terra Nova". O štai "Vero Modoj", "Mango" nerandu visai nieko sau tinkamo :?

Mama.lt

Mama.lt

2004-06-08 01:58

QUOTE(Corida)
O kokios parduotuvės - jūsų mėgstamiausios?

Mielai sutikciau pasivaikscioti ir po Gariunus, nes pernai Lietuvos turguj pirktos palaidinukes atrodo gana originaliai O siaip pasiilgstu [i]Miss - man ju dzinsai tiesiog jega, nors ir suplysta gana greitai :? Prie manes ju nera :cry:

Bet kai bloga nuotaika - neinu i rubu parduotuves. Megstu nusipirkti kokia smulkmena namams, kaip kad remeli, maza augaliuka, ar tai nauja foto albuma

Mama.lt

Mama.lt

2004-06-08 18:20

Man slampinejimas po parduotuves tikras atsigavimas.Ypac,kai nuotaikos nera,vaika palieku vyrui ir pirmyn.Tiesiog praeinu ir atsigaunu,o daznai ir isigyju koki daikciuka.O is megiamu parduotuviu tai Mexx,Mados linija,Londone-Miss Sixty :) , Mis Selfridges, Lietuvoje negalejau pakesti Mango,nes niekas nepatikdavo,o Londone Mango vienas is megstamu parduotuviu.

Mama.lt

Mama.lt

2004-06-08 18:22

Na o aš labai gerai atsigaunu knygynuose ar gėlių parduotuvėje, turgelyje. Puiki puokštelė, nauja knyga ir nuotaika kyla kaip reikiant. 8) O štai rūbų, batų parduotuvės man tikras košmaras. Dar Londone kažkaip ištverdavau tuos šopingus, nes kokiam didesniam prekybos centre sugebėdavau viską, ko reikia gauti . O čia... Visa laimė,kad vyras kartu eina šopintis ir sugeba gan gerai man padėti. Tik jau ta apsipirkimų diena tokia varginanti būna,kad tenka ieškoti atsigavimo jai baigiantis. Dažniausiai ramios kavinukės (nes jei dar ir maistą ruošti reiktų, visai be jėgų likčiau)... :?

Mama.lt

Mama.lt

2004-06-14 23:17

Man smagu vaiksciot po parduotuves kai zinai ko reikia ir nori nusipirkti. Tai tikrai antidepresantas. Depresija prasideda tada kai mazai pinigu ir laiko visam tam + neplanuoti pirkiniai is kazkur atsiranda

Mama.lt

Mama.lt

2005-01-02 14:33

Mes tai abu su vyru mėgstam apsipirkinėti :valio :valio :valio kai visai nėr ką veikt, važiuojam į parduves ir visai nesvarbu ką pirkt ar didelį pirkinį ar tik vaikui mašinytę :@---

Mama.lt

Mama.lt

2005-01-27 12:13

is tikruju kai nusiperki koki daikteli nuotaika pagereja,bet neilgai dziaugiuosi,nes labai greit uzsimanau kito ir norai nesibaigia.o del drabuziu parduotuviu,katej tikrai yra drabuzeliu,bet bazej gali nusipirk labai panasiu ir uz mazesne kaina.

Mama.lt

Mama.lt

2005-01-27 12:49

Mano manymu, jei depresija, tai pirkiniai tikrai nepades, nes tada esi apatiska, o jei nusiperki, dar gali but kad grizus pirkinys nepatiks, nuotaikos pakelimui galbut, arba reikia turet tiek pinigu, kad galetum po to ismest pirkinius.

1

Viršun ^ | Forumas > Moters buduaras > Plepalai apie viską > Ar parduotuvės -...

Šiandien gimtadienius švenčia (173)
Karol