Pikantiški farširuoti kiaušiniai
Autorius: lilly
Jums reikės
4 vienetas
kiaušiniai
 

Paruošimas

Kietai išvirtus kiaušinius pjaunam pusiau su visu lukštu. Išimam vidų, susmulkinam. Dedam druskos, pipirų. Viską išmaišom su majonezu. Gautą masę dedam atgal į lukštus, be kaupo. Pavoliojam džiūvėsėliuose ir kelias minutes pakepam keptuvėje svieste.

Labai skanu!!!

Skanaus!
Gairės: kiaušiniai.
 
 
Rašyti komentarą

 
Vanda
2016-04-02 19:19:42
Aš esu taip farširavusi.Labai skanu ir įdomu,tik vietoj majonezo naudoju sviestą su pakepintais svogūnais ir grybais.Pakepinti paviršių,žinoma,farširuotoje pusėje.Pjauti kiaušinį išilgai.
Terese
2014-12-22 23:36:44
Darysiu Kuciom!
ruta
2013-09-12 16:16:49
atrodo neskaniai , mazai skonio, lukshtas atrodo labai netvarkingai . man prie shirdies labiau butu paprasti farsiruoti kiasiniai . virtas kiaushinis perpjaunamas per puse , trinys isimamas, - ydara galima padaryti betkoki ka tik megztate .. tryni maishomas su majonezu gali buti dar vidui kumpio arba krabu lazbeliu arba lasisos arba sheip megztamo dayko arba tai ko turite shaldytuve . Jai norite pikanisku isitarkuokite surio dar . Viska sumaisius dedame graziai i virto kiausinio baltyma na o papuoshti tik tereikia truputelio fantazijos .. galima padaryti bures =) dantu krapstuka persmeigti su salotos lapu ir ismeigti i farsiruota kiausini o ant smailaus virsutinio galiuko uzdeti maza gabaleli paprikos ( betkokios spalvos kokios turite) skanaus ! =)
 
 
Šiandien gimtadienius švenčia (176)
miglyte