Namai > Augintiniai > Ant stogo mėgstantis būti...
 

Ant stogo mėgstantis būti šunelis neramina praeivius (foto)


2017 05 19 | Autorius: Mama.lt, socialinių tinklų nuotr.
 

Auksaspalvis retriveris Heklberis, pavadintas Marko Tveno knygos herojaus, neklaužados Heklberio Fino garbei, tikrai pateisina savo vardą. Šunelis labai mėgsta būti ant stogo, o tai glumina, neramina ir juokina praeivius.

Susirūpinę praeiviai nuolat beldė į šuns šeimininkų Allie ir Justin Lindenmuth namų duris, tad šeima net įtaisė ženklą, paaiškinantį, kad nerimauti nereikėtų.


Praeivius raminantis ženklas

Vidiniame kieme esanti namo dalis yra gan žema, tad šuo nesunkiai ant jos užšoka ir ramiai vaikštinėja stogu bei įsitaisęs stebi gatve vaikštančius žmones, kartais juos pasveikina vizgindamas uodegą ar sulodamas. Šeimininkai pabrėžia niekuomet neišleidžiantys šuns, jeigu jų pačių nėra namuose ir tvirtina, kad jis nešoks nuo aukštosios namų dalies, jeigu tik nebus paskatintas siūlant maisto ar kamuoliuką.


Heklberis su šeimininkais. Žinoma, ant stogo!

Šeimininkai toleruoja savo augintinio pomėgį ir vadina jį „stogo valandėle“. Jie net sukūrė Heklberiui paskyrą socialiniame tinkle, talpina joje šuns nuotraukas, kviečia praeivius fotografuoti ant stogo tupintį šunelį bei dalintis nuotraukomis internete, pridedant grotažymę #hucktheroofdog.


 
Taip pat skaitykite
Kauno prekybos ir laisvalaikio centre „MEGA“ duris atvers unikalus edukacinis projektas – „Zoopark“. Tai pirmas...

Mažas šuniukas - didelis džiaugsmas visai šeimai. O taip pat ir milžiniška atsakomybė bei rimtas darbas, norint užauginti...

Šunelio pasirinkimas - atsakingas procesas, ypač, jeigu tai pirmasis jūsų augintinis arba šeimoje auga vaikai. Kiekvienas tinkamai...

Keturkojis draugas į namus įneša daug šurmulio, džiaugsmo ir meilės. Šunelis mus priverčia daugiau pajudėti, o mūsų...

Rašyti komentarą

 
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (184)
Monika