Vaikai > Laisvalaikis > Trakų miesto šventėje...
 

Trakų miesto šventėje galima buvo paliesti „Solisun“ automobilį


2012 06 11 | Autorius: Eli.lt
 

Kiekvienas miestas turi savo šventę, o birželio 8–10 d. vasaros sezoną atidarė ir Trakai. Šventėje, kaip ir buvo žadėta, netrūko „Solisun Girls Racing Team“ komandos akcentų: šalia Jono Nepomuko skulptūros Trakų miesto svečius viliojo automobilis „Mitsubishi Lancer Evo IX“, buvo dalinami prizai ir vyko įvairios akcijos bei žaidimai. Visos šventės metu prizus dalino merginų ekipažo šturmanė Irina Jankovskaja.

Irina su Trakų m. meru ir seniūnu.

„Esame labai dėkingos Trakų miesto merui ir seniūnui už puikų renginį. Džiugino Trakuose apsilankiusių žmonių gera nuotaika – tikrai netrūko nei gerų žodžių, nei palinkėjimų. Dėkui Jums, mielieji, kad esate visada šalia ir mes jaučiame Jūsų begalinį šiltą ir tvirtą palaikymą“, – apie šventę savo įspūdžiais dalinosi Irina Jankovskaja.

 

Šventės dalyviai galėjo ne tik iš arti pamatyti, bet ir paliesti automobilį – dažniausiai varžybų metu to neturi galimybės padaryti. Buvo dalijami įvairūs prizai – nuo nemokamų minučių „Solisun“ soliariume iki kepuraičių, kalendorių ir kitų malonių smulkmenų, primenančių šaunias merginas.


 
Taip pat skaitykite
Populiarioji vaikiškų knygelių herojė Kakė Makė pradeda dainininkės karjerą ir pristato pirmąjį savo kūrinį „Šėlsmo...

Šią dieną vis daugiau šalies dvarų prisikelia naujam gyvenimui. Vienas iš jų – Ilzenbergo dvaras, kurio statiniai...

Tėvai dažnai pagalvoja apie tai, kaip paskatinti vaiką vietoj planšetinio kompiuterio į rankas imti knygą. O gal pasaulis keičiasi ir...

Populiariausia Lietuvos mergaitė Kakė Makė švenčia gimtadienį ir kviečia visus į šiai iškilmingai progai specialiai...

Rašyti komentarą

 
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (295)
Mano didžiausia meilė Akvilė