Vaikai > Laisvalaikis > Trakų miesto šventėje...
 

Trakų miesto šventėje galima buvo paliesti „Solisun“ automobilį


2012 06 11 | Autorius: Eli.lt
 

Kiekvienas miestas turi savo šventę, o birželio 8–10 d. vasaros sezoną atidarė ir Trakai. Šventėje, kaip ir buvo žadėta, netrūko „Solisun Girls Racing Team“ komandos akcentų: šalia Jono Nepomuko skulptūros Trakų miesto svečius viliojo automobilis „Mitsubishi Lancer Evo IX“, buvo dalinami prizai ir vyko įvairios akcijos bei žaidimai. Visos šventės metu prizus dalino merginų ekipažo šturmanė Irina Jankovskaja.

Irina su Trakų m. meru ir seniūnu.

„Esame labai dėkingos Trakų miesto merui ir seniūnui už puikų renginį. Džiugino Trakuose apsilankiusių žmonių gera nuotaika – tikrai netrūko nei gerų žodžių, nei palinkėjimų. Dėkui Jums, mielieji, kad esate visada šalia ir mes jaučiame Jūsų begalinį šiltą ir tvirtą palaikymą“, – apie šventę savo įspūdžiais dalinosi Irina Jankovskaja.

 

Šventės dalyviai galėjo ne tik iš arti pamatyti, bet ir paliesti automobilį – dažniausiai varžybų metu to neturi galimybės padaryti. Buvo dalijami įvairūs prizai – nuo nemokamų minučių „Solisun“ soliariume iki kepuraičių, kalendorių ir kitų malonių smulkmenų, primenančių šaunias merginas.


 
Taip pat skaitykite
Trečiadienį Kauno prekybos ir laisvalaikio centre „Mega“ įvyko išankstinis naujo zoologijos sodo „Zoopark“...

Beveik kiekviena šeima, turinti vaikų, anksčiau ar vėliau ima galvoti apie vasaros stovyklą. Tėvų ketinimai dažnai skirtingi: kas...

Vasara, tai laikas kuomet vaikai gali nelankyti darželio ar mokyklos, turi daug laisvo laiko ir, žinoma, energijos. Visi tėvai sieka, jog vasara...

Su nostalgija prisimenate vaikystėje skaitytas knygas: Justino Marcinkevičiaus „Grybų karą“, Vytautės Žilinskaitės...

Rašyti komentarą

 
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (192)
Saulė