Namai > Gėlės > Kambariniai augalai ir...
 

Kambariniai augalai ir planetos


2011 11 18 | Šaltinis: Eli.lt, Freedigitalphotos nuotr.
 

Kambariniai augalai ir planetos

Jūsų vazonėlyje auganti ir interjerą puošianti gėlė – tai ne tik kambarinis augalas. Tai ir maža kosmoso dalelė po jūsų stogu, suteikianti namams savitos energijos, veikianti aplink ją vykstančius procesus.

 

Saturnas globoja stiebą

 

Stiebas – tai atrama, savotiškas augalo stuburas. Jį valdanti planeta – Saturnas. Saturnas taip pat veikia vidines žmogaus galias, charakterį, valią, dvasios stiprybę.

 

Tvirto, storo stiebo augalus rekomenduojama auginti žmonėms, kurie sunkiai randa savo gyvenime atspirties tašką, nuolat besiilgintiems pastovumo, tvirtumo.

 

Visiškai atvirkščiai energetinį lauką aplinkui save sukuria vijokliniai augalai. Jų stiebas ilgas, besivejantis, svyrantis žemyn. Šie augalai priskiriami energijos vampyrams. Tiesa, vampyrams, kurie gali būti labai naudingi. Jei tokį augalą pastatysite netoli laukujų durų – jis sugers iš išorės į namus patenkančią svetimą, ne visada geranorišką energiją, neutralizuos piktas svečių mintis. Taip pat šie augalai puikiai dera įvairiuose kampuose ir namų užkaboriuose, kur linkę kauptis vadinamosios energijos šiukšlės, trukdančios pozityvios energijos tėkmei.

 

Merkurijus globoja lapus

 

Lapas – pagrindinis fotosintezės organas. Fotosintezės proceso metu išsiskiria deguonis. Lape kaip tik ir vyksta tie procesai, kurie augale sukauptą energiją ir deguonį padaro pasiekiamą kitiems gyviems organizmams. Todėl augalų lapams būtina skirti ypatingą dėmesį. Kiekvieno augalo lapus, net ir spyglius, valdo Merkurijus.

 

Merkurijaus poveikis siejamas su judesiu, veikla. Ši planeta skatina augalo lapus suktis į Saulę. Taip lapai bendrauja, sąveikauja su aplinka.

 

Todėl augalo lapai gali daryti poveikį greta jų esančio žmogaus mąstymo procesui ir iškalbai, taip pat valo aplinką nuo žalingos, destruktyvios minčių ir žodžių energijos.

 

Beje, augalų išskiriamos energijos srautai labai priklauso nuo lapų formos:

 

• Plačialapiai augalai valo atmosferą nuo sunkių, perdėtai regimų rūpesčių, didelių problemų. Tokių kambarinių gėlių reikia žmonėms, linkusiems gilintis į vieną problemą, kurie negali pabėgti nuo niūrių, įkyrių minčių, perdeda savo rūpesčius ir užgriuvusias negandas. Šie augalai taip pat padeda mąstyti plačiau, jungti padrikas mintis į visumą. Jie praverstų mokslininkams, tyrinėtojams, analitikams, kurių darbe tenka apjungti keleto mokslo šakų žinias. Taip pat jis palankiai veikia menininkus, jungiančius keletą stilių ir krypčių. >> 2 psl.

Puslapis 1 iš 2 >> Kitas

 
Taip pat skaitykite
Pavasarį norisi prisiliesti prie purios žemės ir kuo greičiau sulaukti pirmųjų daigelių, kurie, atrodytų, nė mirktelėti nespėjus pavirs...

Gavę dovanų dailią gėlytę ar puokštę, žinoma, nuliūstame, kai žiedas nulinksta, o žiedlapiai ima byrėti. Ką daryti, kad...

Nacionalinė aeronautikos ir kosmoso administracija (NASA) jau prieš keletą dešimtmečių ėmė tirti kambarinių gėlių įtaką...

Bonsai japoniškai reikškia „užaugintas padėkle“. Tai jau 2000 metų gyvuojantis, begalinės kantrybės ir žinių...

Rašyti komentarą

 
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (196)
Aleksandras