Namai > Gėlės > Gyvos gėlės –...
 

Gyvos gėlės – šventinio stalo puošmena


2011 07 22 | Šaltinis: Felia.ru
 

Gyvos gėlės – šventinio stalo puošmena

Gėlės – viena svarbiausių puošmenų, sustiprinanti iškilmingą šventės atmosferą, pabrėžianti jos nuotaiką.

 

Papuoškite šventinį stalą gėlėmis, raskite idealią vietą puokštei – ir jūsų šventė taps įsimintinesnė, ryškesnė.

 

 

Gėlės pusryčių stalui. Pusryčių atmosfera – intymi ir šeimyniška. Todėl ant pusryčių stalo tiks tik nedidelės puokštelės su keliais žiedais. Jei vaza spalvota, gėles rinkitės vienos spalvos. O jei stalą serviruojate vienspalviais indais, galite rinktis ir spalvingesnę, įvairesnių gėlių puokštę.

 

 

Gėlės banketui. Originali banketo stalo puošmena – plaukiojančios gėlių kompozicijos vandens dubenėliuose. Tam geriausia rinktis negilius dubenėlius, į juos merkti tik gėlių lapus ir žiedus ne ilgesniu nei 1 cm koteliu. Dailiai atrodo ir aukštose taurėse plaukiojantys gėlių žiedai. Skaidriuose induose galite nudažyti vandenį, parinkę spalvą, derančią prie stalo serviruotės.

 

 

Gėlės vestuvių stalui. Vestuvių stalas nusipelno ypatingo dėmesio ir pačių gražiausių, išraiškingiausių gėlių. Jos turėtų derėti prie bendro patalpos interjero. Stalo gėlių puokštes galima derinti ir prie jaunosios gėlių puokštės. Vestuvių stalą galima puošti įvairiausiomis gėlėmis, tačiau nerekomenduojama rinkti tokių, kurios skleistų labai intensyvų aromatą – sumišęs su valgio kvapais jis gali svaiginti ir net kelti šleikštulį.

 

 

Kaip išdėlioti gėles ant stalo?

 

• Išrinkite gėlėms tokią vietą, kur jos netrukdytų svečiams tarpusavyje bendrauti. Todėl puokštės dažniausiai merkiamos į neaukštas vazas, patrumpinami gėlių kotai.

 

• Stalo centre statoma pati didžiausia ir gražiausia gėlių kompozicija, o iš kraštų – tuo pačiu stiliumi aranžuotos mažesnės puokštelės.

 

• Originaliai atrodytų ir simetriškai išdėliotos gėlių puokštės ant stalo. Įkomponuokite keletą vazelių ne tik iš vienos pusės, bet, pavyzdžiui, įstrižai stalo – ir jūsų vaišių vieta atrodys dinamiškiau, įdomiau.

 

• Šventę ypatingai papuoš ir gėlių takelis išilgai stalo. Tai mažos vazelės su vienodomis gėlėmis, kurios išdėliojamos maždaug 15 cm atstumu viena nuo kitos.

 

• Ant ovalaus stalo galima statyti keletą gėlių puokščių. Jei stalas apvalus – puokštė statoma tik centre. Stačiakampį stalą puokštėmis galima papuošti ir kampuose, ir išdėliojus jas įstrižai.
 

 


 
Taip pat skaitykite
Gavę dovanų dailią gėlytę ar puokštę, žinoma, nuliūstame, kai žiedas nulinksta, o žiedlapiai ima byrėti. Ką daryti, kad...

Nacionalinė aeronautikos ir kosmoso administracija (NASA) jau prieš keletą dešimtmečių ėmė tirti kambarinių gėlių įtaką...

Bonsai japoniškai reikškia „užaugintas padėkle“. Tai jau 2000 metų gyvuojantis, begalinės kantrybės ir žinių...

Moliniai gėlių vazonėliai ilgainiui patamsėja, susibraižo, tiesiog nusibosta ar nebedera prie atnaujinto interjero. Neskubėkite jų...

Rašyti komentarą

 
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (172)
Nikita