Namai > Gėlės > Kur merkti puokštes? (foto)
 

Kur merkti puokštes? (foto)


2010 03 06 | Autorius: parengė Laura B., BHG.com nuotr.
 

Kur merkti puokštes? (foto)

Suformuoti gražią gėlių kompoziciją galima ir neturint jokių specifinių žinių apie floristiką. Kartais tereikia originalios vazos.

 

Gimtadienis, vardadienis, Moters diena ar šiaip romantiškas rytas namuose – šios progos paprastai visų pirma siejamos su gėlėmis. Kur jas pamerkti? Tai priklauso ne tik nuo to, kokių vazų ir vazelių turite namie. Praverstų pasidairyti ir po sandėliuką, virtuvės spinteles ar netgi akvariumą.

 

Štai keletas idėjų, kaip savo puokštę pateikti naujai, neįprastai, šiek tiek romantiškai ar originaliai.

 

1. Mokslinė laboratorija. Jei tik turite namuose matavimo stiklinių, kolbų ar senoviškų stiklinių talpų – traukite jas į matomiausią vietą, merkite gėles, ir puokštė pražys moksline romantika.

 

2. Vienspalvis popuri. Viena puokštė – gerai, daug puokščių – dar geriau. Ir ne bėda jei namuose nėra vienodų vazų. Užteks kad yra vienodos spalvos indų – jie leis sukurti žavią ir dinamišką daugybės puokštelių kompoziciją.

 

3. Virtuvės lobiai. Jūsų indauja gali tapti tikrų tikriausiu lobynu ieškant įvairaus dydžio vazelių. Ar bandėte kada nedidelę puokštelę pamerkti į elegantišką arbatos puodelį? O keletą kuklių lauko gėlių – į taurelę? Dar labiau suintriguos į arbatinį ar dubią užkandžių lėkštę sumerktos puokštės. Įsiklausykite į savo gėles, ir sužinosite, kas joms tiktų labiausiai.

 

4. Stiklo tara. Taip taip, ta pati, kurią vis dar galima parduoti taros supirktuvėse. Stiklainiai, vyno buteliai gali tapti įdomia vaza romantiškai lauko gėlių kompozicijai ar stoveliu didingiesiems kardeliams. Kita vertus, ne ką prasčiau atrodys ir talpesnės skardinės – tereikia nutrinti jų etiketę.

 

5. Jūros lobiai. Kai kurie povandeninio gyvenimo aksesuarai žaviai dera ir prie jūsų žemiško gyvenimo. Puokštė, pamerkta į kriauklę ar floristine oaze užpildytą koralų taurę – kodėl gi ne?


 


 
Taip pat skaitykite
Keliaudami po Europos miestus stengiamės apžiūrėti įspūdingą architektūrą, lankomės muziejuose ar meno galerijose, ragaujame gardžius...

Bent kruopelytę žemės turintys žmonės stengiasi užsiauginti savo prieskoninių žolelių, daržovių ar uogų krūmą - juk tai ne tik...

Pavasarį norisi prisiliesti prie purios žemės ir kuo greičiau sulaukti pirmųjų daigelių, kurie, atrodytų, nė mirktelėti nespėjus pavirs...

Gavę dovanų dailią gėlytę ar puokštę, žinoma, nuliūstame, kai žiedas nulinksta, o žiedlapiai ima byrėti. Ką daryti, kad...

Rašyti komentarą

 
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (200)