Forumas > Laisvalaikis > Kiti pomėgiai > Apatinis trikotažas

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 1

2014-01-22 09:37

Gerbiamos mamos ir mamytės!

Toms kurios dar nėra girdėjusios, pristatau apatinio trikotažo elektroninę krautuvėlę apatinukai.lt

Stengiames jog rastumėte visusgalimus apatinio trikotažo modelius, spalvas ir dydžius. Kolkas liko vienintelė niša - maitinančios mamytės ir apatinis trikotažas Joms, tikimės jog už tai labai nebausite ir palauksite kol pasipildysime. Stipriai orentuojames į vyrišką auditoriją, tad čia tėveliai ir Jūsų vyrai neliks nuskriausti. Disbame su pasauliniais gamintojais ir stengiamės pateikti vis kažką naujo. Dirban su aukšto lygio produktais kaina tampa ne tokia konkurencinga, bet manau suprasite jog jachtos už valties kainos nenusipirksi. 

Jeigu rasite kokių netikslumų ar iškils klausimų kreipkitės - uzsakymai@apatinukai.lt

Pagarbiai,
Tadas

Apatinis trikotažas

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1

2014-09-24 08:58

Aš tai esu otto drabuziu gerbeja. Jie turi ir apatinio trikoražo gražaus :) ir šiaip didelis ten pasirinkimas ir suaugusiems ir vaikams. 

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 5

2017-04-28 11:50

Man labai patinka šie apatiniai internetu, bet esu įsigijusi ir naktinukus, bei chalatą. Kokybiški audiniai, patogūs, o geriausia, kad labai dailūs. Rekomenduoju 

Baldai internetu

Viršun ^ | Forumas > Laisvalaikis > Kiti pomėgiai > Apatinis trikotažas

Šiandien gimtadienius švenčia (295)
Danielius