Forumas > Sveikata > Šeimos ir... > Poliklinika ar...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 1

2010-05-11 12:30

Kur dazniausiai tvarkotes dantis ? kazkaip esu prisiklauses, kad poliklinikoj, labai jau nekaip dirba, bet pinigeliu ant privaciu kliniku leisti nesinori.. bus kokiu nuomoniu ? dar internete beieskodamas pigesnio varianto gydytis dantims uztikau tokia svetaine skaudadanti.lt , jie raso, kad grazina dali pinigu isleistu gydymuisi, gal kas esate bande registruotis per ten ? arba galbut zinau panasiu svetainiu ?

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 10

2010-05-11 13:08

as gydausi privaciai,nes i poliklinika eiti bijau pagal kainas manau cia nera brangus kabinetas ir gydytoja maloni.lankausi UAB JURMITA pas gyd.Inga Gedvydziu g.fabijoniskese

Sukurtos temos: 86   Diskusijose pasisake: 13844

2010-08-06 20:53

Pirmiausia,tai dziaugiuosi,kad mano dantys gana stiprus,ir neturiu daznu reikalu su sios specialybes gydytojais.Bet kai reikia[profilaktiskaiarba gydyti dantuka],tai visada einu tik privaciai.Kazkaip poliklinikas apeinu.

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 253

2010-08-06 21:04

Aš irgi renkuosi privacia klinika, mat turiu labai skaudzios patirties ir su poliklinika,, nebeprasidedu", ir vaikus vedu tikrint irgi tik privaciai.

Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 13846

2010-08-06 21:05

oi as turiu nuoskaudu su poliklinikos gydytojais dar pamenu pradinej klasej mama buvo nuvedus tai man lupos kampucius su graztuvu praplese ne daug bet to uzteko, nuo to karto einu tik i privacias, fui fui nesiskundziu dantu silpnumu

2010-08-06 21:09

As su poliklinika neturiu jokiu blogu prisiminimu,bet kazkaip atrodo,kad  tiek kokybe,tiek aptarnavimas ten geresnis.O be to ir greitai uzgydo bantuka,jei reikia.

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 253

2010-08-06 21:40

Va butent, ir greiciau, ir kokybiskiau

Sukurtos temos: 67   Diskusijose pasisake: 10932

2010-08-06 22:08

O aš einu savo šeimos centre pas odontologę ir labai malonus aptarnavimas, ir be skausmo , ir helio pliombos visa aparatūra kaip privačiame kabinete ir kėdės taip pat niekuo nesiskiria

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 107

2010-08-31 15:01

O gal mielosios man pasakytumet, kas privalo moketi ir uz ka, kai gydosi dantukus poliklinikoje, kurioje yra prisiregistraves? nes as kazkaip nesuprantu - kiek nueinu, sutvarko viska gerai, priekaistu neturiu, na bet pinigelius lupa lygiai taip kaip ir privaciai mano pazystami eina...tai ir nesuprantu ar dirbantis zmogus, mokantis socialines imokas vistiek turi moketi uz dantu gydyma savojoje poliklinikoje?

dekui uz atsakymus

2010-08-31 17:18

ecstee 2010 08 31    

O gal mielosios man pasakytumet, kas privalo moketi ir uz ka, kai gydosi dantukus poliklinikoje, kurioje yra prisiregistraves? nes as kazkaip nesuprantu - kiek nueinu, sutvarko viska gerai, priekaistu neturiu, na bet pinigelius lupa lygiai taip kaip ir privaciai mano pazystami eina...tai ir nesuprantu ar dirbantis zmogus, mokantis socialines imokas vistiek turi moketi uz dantu gydyma savojoje poliklinikoje?

dekui uz atsakymus

Kiek as zinau,tai reikia moketi ir savo prisiregistruotoje poliklinikoje.O moketi reikia uz plombas,uz vaistukus,uz nuskausminamuosius.Tik kaina pigesne nei privaciai.Ir darbas nieko nekainuoja.

Sukurtos temos: 67   Diskusijose pasisake: 10932

2010-08-31 17:21

Na aš moku taip pat savo šeimos centre, bet tikrai nebrangiau nei privačiai ainant, už helio pliombą moku 15-20 lt kur privačiai 40-50 lt , nesu mokėjusi daugiau nei 25 lt šeimos centre

2010-08-31 17:28

Taip,einant i savo poliklinika,ar seimos centra,visada pigiau.

Vat vyras dabar kaip tik tvarkosi dantis.Jis eina privaciai,tai siaubas,kokios kainos.Nu bet ka darysi.Vien uz istraukima 75litai.Viena sutaise danti,kitam vaistu uzdejo,tai gerokai virs 100 sumokejo.Be to dar ten kazka darys,tai viskas kainuos apie 2000lt.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 4

2013-06-12 15:49

Manau geriau yra privačiai, nes poliklinikoj tiesiog didesnė rizika + naudoja pigesnes priemones...na bet jei visai prastai su pinigais ir vos užtenka pinigų maistui, kurį su tais dantimis ir kramtyt reiktų - tuomet, manau, ir poliklinikos užtenka :)

Odontologas Vilniuje

Kondicionieriai

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 2

2017-04-14 16:16

Manau verta rinktis privačią kliniką dėl paslaugų kokybės, geresnių medžiagų, malonesnio aptarnavimo ir paslaugų orientuotų į pacientą. Man patink ši privati odontologijos klinika Vilniuje

------------------------------------

Odontologai pokštauja:

Odontologas: - Na, štai ir viskas. Imkite, tai jūsų išrautas dantukas. - Ačiū. Ir jūs imkite, tai jūsų kėdės rankena.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 3

2017-05-18 16:33

Priklauso nuo problemos. Jei plombuoti ar kita mažesnė bėda, renkuosi polikliniką, tačiau jei jau susidaro tokia problema, kad reikalingas pvz dantų kanalų gydymas, visada tik privačiai. Labai pasitikiu savo odontologe, o poliklinikoje niekada nežinai, pas ką pateksi... 

Viršun ^ | Forumas > Sveikata > Šeimos ir suaugusiųjų... > Poliklinika ar privatus...

Šiandien gimtadienius švenčia (201)
Kajus