Forumas > Šeima > Šeimos laisvalaikis... > Mamytės ir tėvelio...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

1

Sukurtos temos: 11   Diskusijose pasisake: 1111

2009-12-04 17:22

Kaip esu pastebejusi, daugelis mamyciu ar teveliu, kai turi laisva minutele, tai dazniausiai ziuri tv, skaito knygas, zurnalus.... O kaip, jusu manymu, turetu buti tobuliausiai praleidziamas laisvas laikas kartu su antraja puse? Ir kaip ji praleidziat jus?

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 514

2009-12-04 19:36

na kadangi musu tevelis laisvo laiko turi labai mazai tai dazniausiai su mazyle dviese kur nors einame pasivaikscioti, arba vaziuojame pas ka i svecius. o kai turime ir teveli kartu tai jau vaziuojame kur toliau, i koki kita miesta pasidairyti, i gamta, einame i parduotuves.

geriausias laiko praleidimas manau tada kai visi kartu kazka veikiame ir kad visiems butu smagu, kartais nereikia nei eiti kazkur, o pasedi namuose, pasisnekuciuoji, ir tas laikas buna taip smagiai praleistas kad daugiau nieko ir nereikia

Žingsniuoju iš lėto, bet niekada nežengiu atgal.

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 2936

2009-12-06 08:49

dažniausiai sprunkame į kiną,panas paliekam valandai kitai-aišku,prižadam ką nors nupirkti,pvz.mažajai-kinderį,dar kur į kavinę puodeliui kavos,pasibūnam dviese-be vaikų

Sukurtos temos: 86   Diskusijose pasisake: 13844

2009-12-06 12:28

Mums be vaiku retai kada pavyksta pasibuti.mociutes toli,tai nelabai yra kam ir palikti.bet mes leidziame puikiai laisvalaikius ir kartu su vaikais.mums jie ne kliutis,nors ,aisku,kartais noretusi,kur nors pabegti ir vieniems.

Sukurtos temos: 27   Diskusijose pasisake: 2191

2009-12-06 13:47

na o mantai neįmanoma sdalykas... ne slaisvalaikį turi tik mūsų tėtis... ir jis leidžią jį sau. o aš dirbu mama kiaurą parą ištisą savaitę ir nepertraukiamai jau penktus metus...

http://magijagyvenime.edicypages.com/lt

http://fejoselfai.blogspot.com/

2009-12-06 13:56

pasakusiu-nedažni tie mūsų pasibuvimai,juos branginame,tas kelias valandas,kurias pavagiame iš vaikų

Sukurtos temos: 65   Diskusijose pasisake: 3593

2009-12-06 21:34

laisvas laikas be mergytes puikiausias dalykus. ji mums taip pat netrukdo taciau esame zmones reikia pabuti ir vieniems. kai bunam be dukters tada abu su vyru miegam iki 12 val. nakty visai kitaip galima atsipalaiduoti bunant kartu. dukryte stengiames palikti vienaidienuke per savaite pas mano mama. o tada su vyru veikiam ka nors (einam y kina, varom atskirais automobiliais y miesta pasivazineti, nuvaziuojam y koki naktiny kluba, y koki tusely). darome viska ka su dukryte butu sudetinga daryti. ir galiu pasakyti kad tokie pabuvimai bent mums grazina lb puikias akimirkas,puikias emocijas. mums tai butinybe tokie pabuvimai. ir nesijauciam kad kazka is vaiko atimam. nereikia cia gal jau taip traktuoti. juk mama ir tete turi ir savo poreikiu,ir savo planu...

Sukurtos temos: 9   Diskusijose pasisake: 4023

2009-12-07 09:50

na musu tevelis irgi daug dirba mazai laiko turi laisvo,bet visad kai jam nereikia dirbti tai vaziuojam kur i gamta visi,ar pas draugus . o kai turime kam palikti mergyte tai dviese kurnors iseiname,pasivaikstome.o pareigune jums labai gerai kad va turite kam palikti dukryte,ir tikrai jau cia nieko neatimate is jos,dar geriau kad ji pabuna su kitais zmonemis o ne tik su teveliais,o ir patys galite pailseti,dviese pabuti :)

Sukurtos temos: 65   Diskusijose pasisake: 3593

2009-12-07 10:05

taip simona, as tai lb vertinu jog mama salle ir pasilieka ji mergyte... o mums pabuvimas kartu tik su vyru reikalingas

Sukurtos temos: 33   Diskusijose pasisake: 7020

2009-12-07 10:50

laisvalaikio ir mes su vyru cia neturim kad pabutume valanda ar dvi dviese kurnors nuvaziuotume,tai keliaujam visi kartu nera mums cia kur vaiku palikti,cia vasara skridom su vyru i osla,tai palikau vaikus draugei,zinokit pasijauciau kaip kokiam medaus menesi,isvyka,be vaiku,dviese ech zinokit net su vyru juokiames kad keista buti be vaiku,o vat kai gryztam i lt nera problemu man vaikus palikti mamai,bet as visada bijau ja uzkrauti,tai buna kad viena vaika paliekam o kita su savim kur nors gabenames,bet aisku i lt gryze turime truputi daugiau laisvo laiko mes abu su vyru be vaiku,jau norint kur isvaziuoti nereikia temtis visos seimynos

2009-12-07 11:48

O mes, kai gime dukryte, isvis neturim laiko pabut vieni. Jei kur vaziuojam, tai ir liali imames kartu. Be savo dukrytes max esu isbuvus gal kokia pora valandu, ir tai sededama moksluose. Ir kazko man sviecias, kad dviese su teciu, dar ilgai dviese neliksim. O tai seniau susilysdavom tokioj kamurkoj, ir uzsiiminedavom konstravimais visokiu signalizaciju, metalo ieskikliu ir kitokiu menkniekiu...

2009-12-07 12:03

tai kodel emy taip? ar nera kam palikti dukrytes, ar patys nenorit niekam palikti?

as manau kad labai reikalinga pabuti tik dviese, ir atsipusti nuo vaiku biski, nematau nieko blogo tame, galima buti pavargus ir nuo savo vaiko, visi esam zmones

2009-12-07 12:08

Palikt tai butu kam, bet kazkaip bijau. Taip atrodo, kad apkrausiu zmogu, ir savo darbu nespes pasidaryt, ir dar kazkaip yra tokia baime, kad vat gal nepasirupins taip kaip reikia. Jug tik pacios mamos geriausiai zino ko reikia ju mazyliam. Na bet taip pagalvojus, kad visai fainai butu kurnors dviese isvaziuot, bent porai valandu

2009-12-07 12:32

paskutinis musu pasibuvimas buvo vasara.vaikus nuvezeme pas mano mama,o mes vieni prie juros islekem 2 dienom.

2009-12-07 13:19

man ir tas pats buvo. pirma karta palikau sesei, labai buvo neramu, net verkiau, jauciausi kazkokia kalta kad palieku savo vaika, nors zinojau kad bus ja puikiai pasirupinta, bet vistiek. na manau cia kiekvienai mamai taip buna. dabar jau tikrai vel ilga laika niekur nepaliksiu, labai jau sunku buna, visa laika ir galvojau kaip kas, skambinejau klausinejau ar viskas gerai. bet kaip jau sakiau anksciau, tikrai kartais reikia pailseti nuo vaiko ir pabuti tik dviese su vyru, vyras irgi kaip vaikas kuris reikalauja demesio

Sukurtos temos: 67   Diskusijose pasisake: 10932

2009-12-07 13:41

Mes beveik laiko sau ir neturime, bet kartas nuo karto pasitaiko būti be vaikų, t.y. einame į gimtadienį , ar į baseiną pasiplaukioti, bet tokio laiko labai retai kada būna, nežinau esu pripratusi visur su vaikais ir man nėra poreikio būtent vieniems pabūti, užtenka tiek kiek pabūname , kad ir į metus keletą kartų.

Jei kalbėti kaip apie vieną asmenį tai ištrunku aš ir į grožio saloną, ir pasivaikščioti, ar po parduotuves pasivaikščioti.

O vyras taip pat pasprunka ir pažvejoti, ir su draugais pabūti, vienas kitą išleidinėjame.

2009-12-07 14:02

kas liecia isejima vienai,tai daznokai iseinu,bet kartu tai irgi per metus pora kartu,ne daugiau.bet ne beda cia.mums smagu ir visiems kartu.

2009-12-07 16:44

man vienai jau nera galimybiu iseiti vienai, nes tetis visada dirba, o kai jau tiri laisva tai ir nesinori kazkaip leisti laika atskirai, tai tada arba visi kartu lekiam kur (kas dazniausiai ir buna), arba dukryte paliekam sesei paziureti ir tada jau tik dviese.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 9

2009-12-20 19:46

mūsų laisvalaikis šiuo metu be vaikų įmanomas tik kai vaikai užmiega... tai ir leidžiam jį atitinkamai ką galima nuveikt namų ribose ..., bet kažkaip užtenka mums jo... o šiaip mums patinka būt kartu ... na tik naktim galėtų mažasis miegot savo lovoje visą naktį... o dabar gudruolis matyt jaučia, kada tėveliai pareina į savo miegamąjį... iškart šaukia kad apu... 

2009-12-21 08:44

geras tas laisvalaikis-ir su vaikais ir be jų-svarbu,kad iš viso yra tas laisvalaikis kartu,su šeima

1

Viršun ^ | Forumas > Šeima > Šeimos laisvalaikis ir... > Mamytės ir tėvelio...

Šiandien gimtadienius švenčia (200)
Deividas