Forumas > Namai > Buitis > Kur pirkti buitinę...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

1

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 6

2009-07-27 20:08

Sveikutes,

Su vyreliu baiginejam nama, taciau iskilo vienas rupestelis - buitine technika. Pussesere viska pirkosi vienoje elektronineje parduotuveje www.topoleta.lt Sake, kad liko labai patenkinta. Skambinau, pakalbejau su berniukais, maloniai pabendravome, issamiai visas proceduras paaiskino, tik kaip su tom kainom, nezinau. Uzmeskite aki i si puslapiuka ir pakomentuokite.

Is anksto dekoju uz nuomone!

Sukurtos temos: 67   Diskusijose pasisake: 10932

2009-07-27 20:31

Mes perkame Topo centre rba Elektromarkt mums ten labiausiai patinka, kainos tai plius minus panašios , nėra tokio skirtumo, kad kristu į akis. Elektromarkt šaldytuvų asortimentas platesnis, Topo centre skalbykliu, na man nėra taip , kad aš viską pirkčiau iš vienos parduotuvėsAš pavažinėju, apžiūrinėju, kur kas labaiu patinka apsisprendžiu ir tada važiuoju pirkti.

2009-07-27 22:02

Topo centru esu nusivylusi. Pirkom kompiuteri sugedo, tai du menesius remontavo, parsivezem - neveike, kai nuvezem dar menesi islaike..... ir kainos ten tikrai dideles, na nebent kokia akcijine preke is virinos paimsi, pragulejusia kokius metus.. :) Pvz televizoriu samsung 1m istrizaines nusiziurejom Topoletoje, tai topo centre 900lt. brangesnis, o aviteloje 600lt.- nemenka sumele, vaiku kambariui baldeli gali nupirkti, o dar Topoleta jei pirktume kelias prekes iki 5% nuolaida pazadejo.. :)

2009-07-28 13:41

Dėl garantinio, visuose pard.tas pats tiek topo, tie bms megapolis ir t.t.

2009-07-29 20:05

kaip cia pasakius....didieji centrai labai uzsiverte, juolab ne patys kompiuterius gamina, o ima is dukteriniu imoniu (pusesere dirba avitelos gar.servise - pasakojo, kas liecai kompiuterius) tai garantinis eina per kelias rankas, todel taip ilgai ir trunka. Ana pusesre, kuri topoleta rekomendavo, ten buvo pirkusi nesiojama kompiuteri toshiba - sugedo standusis diskas, tai per savaite pakeite sugedusia i nauja detale.

Sukurtos temos: 86   Diskusijose pasisake: 13844

2009-07-29 20:14

na mes ir neturime vienos parduotuves kur pirktume.tiesiog jei ko reikia,pereiname,kur kas ka siulo pigiau,ten ir perkame.bet topo centras viena karta apgavo.telikui dave tik 2 metu garantija,o kai paaiskejo yra 3 metai.tai paskui siaip ne taip perrase garantini.

2009-07-30 11:13

Taip, topocentras nuvyle ir mane ir mano giminaicius, o ir be musu daug zmoniu apgautu.  Ne karta esu susimasciusi, kodel taip elgiamasi su klientais, taciau atsakymo savy taip ir neradau....

2009-07-30 11:25

Pasakysiu taip jei daktaras nepagydė vadinasi jis blogas,  kitas gali tą patį daktarą girti nes liga atspėjo  na taip ir su parduotuvėm, kas nusivylė tai jam jau ji bloga, kas liko pirkiniu patenkinti tas žmogus dar eis vėl į tą pačią parduotuvę ir taip buvo ir bus ir tai normalu

Sukurtos temos: 18   Diskusijose pasisake: 2654

2009-07-30 13:18

Nezinau kodel, bet man topo centras ne prie sirdies. As ir atsiliepimu girdejusi ne kokiu, o ir kainos ten didokos. Skalbykle pirkom nedideleje parduotuveje Kaune, saldytuva per draugus taip pat nedideleje parduotuveje ir nenusivyliau. O gerai paieskojus mazesnese parduotuvese randi daug pigiau nei topo centre ar kur kitur.

2009-08-03 20:55

visiskai sutinku, mazesnese parduotuvese geresnes kainos, o ir klientai brangesni, nuo to priklauso aptarnavimo kokybe ir nuolaidu dydis, tiesa, nusivyliau dar vienu gigantu - BMS (delfi rase, kad bankrutuoja ,jei teisingai supratau), o viso to pasekoje ir mano namu kino garantija dingsta... :(

2009-08-03 20:57

BMS Megapolis visoje Lietuvoje užvėrė duris, labai liūdna tikrai kas ten pirkosi, bet kiek girdėjau, kad garantija nedingo ji galioja, manau čia sužinos tie kurie susidurs su garantiniu, tikiuosi niekam jo neprireiks.

2009-08-08 11:59

Merginos, BMS tech. cento duris radau uzvertas, taciau, kalbejausi su Topoletos berniukais ir jie man padejo su garantiniu (sake, kad esu gera kliente, juolab jie turi tuos pacius tiekejus, kaip ir BMS turejo). Teko tik susimoketi transportavimo islaidas ir prideti pirkimo dokumentus. LABAI ACIU TOPOLETAI!!! Taigi, www.topoleta.lt tikrai gera parduotuve! Ramia sazine rekomenduoju.

Sukurtos temos: 21   Diskusijose pasisake: 3288

2009-12-31 01:14

kristulka26 2009 08 03    

BMS Megapolis visoje Lietuvoje užvėrė duris, labai liūdna tikrai kas ten pirkosi, bet kiek girdėjau, kad garantija nedingo ji galioja, manau čia sužinos tie kurie susidurs su garantiniu, tikiuosi niekam jo neprireiks.

Kiek teko girdėti, tai perdavė garantinius patarnavinus ICG kompiuteriams, bet jie gali ir nepriimti. Giminaitis pirko usb raktą, aišku, ne karvę kainavo, bet sugedo, o garantija trys metai ir pyššš, ieškojo ieškojo ir nusprendė, kad pigiau atsies nusipirkt naują

O mums tekę pirkt buitinę techniką daug kur: senukuose, topo centre, ogminoj, elektromarkte.

Mama.lt

Mama.lt

2010-01-06 20:39

Panos, patarkit, koki pirkti garu puoda? Kas turit, pakomentuokit firmas, talpas, funkcijas. jau seniai norim sito puodo, tik vis neissirenkam. Kol kas nusiziureja Fhilips firmos 189 lt, bet man talpa lyg mazoka (kazkur 5 l), valdymas rankinis, tik pliusas, kad prieskoniu dekliukas yra..

2010-01-07 13:27

Oi kaip ir aš noriu garų puodo, tik aš galvoju, gal kad pasirinkčiau ne elektrinį, bent dabar taip manau, kad sveikiau vis tiek nei tie elektriniai, na čia reikia pasidomėti .Bet dabar manau, kad tokie patikimesni

Kur pirkti buitinę techniką

Kur pirkti buitinę techniką

Mama.lt

Mama.lt

2010-01-07 15:23

O geras, kristulka, gera cia minti pametei. Niekada net nebuvau atkreipus demesio i tokius puodus, ir turbut net nemacius... Kur ju gali but, kokios kainos? Reikes dar siandien opasniukstinet, nes ryt vyras vaziuoja i miesta tai ir nupirktu tuo paciu..

2010-01-07 17:12

To antro puodo tai apie 105 lt, o to viršutinio nežinau, jų būna indų parduotuvėse, būna įvairių jų, nu man jie mielesni tikrai nei elektriniai

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 2

2010-01-07 19:21

uosiuke 2009 08 03    

visiskai sutinku, mazesnese parduotuvese geresnes kainos, o ir klientai brangesni, nuo to priklauso aptarnavimo kokybe ir nuolaidu dydis, ...skiped..

Man tai patiko smulki firmelė

http://elektronikas.eu

malonus aptarnavimas, o kainos mažiausios iš matytu.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 3

2010-02-19 11:36

Sveikos, radau gera internetinę parduotuvę kurioje yra geros technikos kainos. www.mp24.lt. ar jus nebandėte joje pirkti?

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 2

2010-02-24 23:52

Sveiki, 

Kai mes kūrėm savus namus, nesinaudojome dideliomis parduotuvėmis, nežinau kodel, bet jos man ne prie širdies. aš mieliau renkuosi pavienius, nes tuomet žinau, kad jie tiksliai specializuojasi į tam tikra rinka ir išmano daugiau, bei ten pardavejai dirba po 10-15 metu, o didelėse parduotuvėse kaip žinau jauni pardavėjai ir keičiasi kas puse metų. 

Visas statybines medžiagas pirkome medžio centre Vilniuje, likome patenkinti tiek kokybe, tiek kaina. Taip pat šviestuvus pirkome medžio centre, vaikams labai gražių šviestuvėliu yra už tikrai prieinama kaina, padaro nuolaidėle visuomet šioke tokia, o buvau nustebinta dveis dalykais, kad leido pasiimti namo ir pasimatuoti, bei jei norim ko nors imantresnio leido išsirinkti iš katalogo. Tai vat siūlyčiau apsilankyti medžio centre ir įsigyti iš ten daikčiuku, ten pavienes firmos. 

O buitine technika pigiau butu siustis internetu jei yra galimybe arba jau pirkti mažesnėse parduotuvėse

1

Viršun ^ | Forumas > Namai > Buitis > Kur pirkti buitinę techniką

Šiandien gimtadienius švenčia (171)
rokas