Forumas > Šeima > Šventės > Originalios dovanos

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

1

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 5

2009-06-13 10:38

Pasidalinkite, kokias originaliausias dovanas esate gave ar dovanoje :)

Stai ka as radau :) https://www.tuktuk.lt/index.php?fuseaction=item.info&id=213516

Sukurtos temos: 27   Diskusijose pasisake: 2191

2009-06-13 14:34

na dabar susimąsčiau ką aš čia tokio esu gavus ar dovanojus... kai man tai atrodo gana įprastai viskas ką aš dovanoju, nes kas kart ieškau neeilinio dalyko... man tai normalu, o kitiems atrodo labai jau keistai ir nestandartiškai... man viena iš netikėčiausi dovanų buvo sexschopo rinkinys... nesitikėjau to iš vyriškio nei per kur...

o originaliausia dovana buvo kai svenčiau savo 20-metį. tiksliau dovanos pateikimas buvo netikėtas, reikėjo ieškoti išeilės nuo vieno iki dvidešimt širdelių su tekstu ir taip prieiti prie dovanos. dar buvau gavusi iš draugės jos rankom nupintą krepšelį ir prikrautą duonos. viskas taip uždangstyta kai atidariau ilgai juokiausi... na gal dar ką prisiminsiu...

o šiaip pati tai visada stengiuosi nustebinti... mano vyrą tas nervina jis nepratęs prie tokių bajerių. vienais metais jam namie palikau didelę dėžę. jopje taurė šampaninė apklijuota bučkiais, širdelėm ir pan. šalimais atvirukas su užrašu šampo mtaurei kviečiu.................. (na ir parašyta kur). sedėjau vienoj kavinukėj su dovana ir laukiau... atėjęs buvo labai jau nepatenkintas... be tpo biški apsiprato... bet dabar kas met vis prieš gimtadienį primena neprisigalvok man nieko...

bet šiemet aš norėčiau jam gal piratų fiestą suruošti... pagalvosiu dar... arba mafijos suvažiavimą...

http://magijagyvenime.edicypages.com/lt

http://fejoselfai.blogspot.com/

Sukurtos temos: 33   Diskusijose pasisake: 7020

2009-06-13 15:32

na siais metais mane vyras labai nustebino velyku proga maza dovanele,net istikruju pasakius nesitikejau,dovanu gavau sidabrinius auskariukus su perlu ir svarofskio kristalu ,likau labai suzaveta,mano vyras man tikriausia tik auskarus tesugeba nupirkti,preitais metais gimtadienio proga gavau  25 rozes ir balto aukso auskarus

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 608

2009-06-13 16:59

mano vyras tai turi daug fantasijos,visko man yra pridovanojas.poto paslepe namie ir zaidzem silta salta.viena is dovanu didelis drambliukas(kaip gyvas atrodo) ir ant drambliuko letenos buvo uzsegtas geras laikrodis.as jo net nepastebejau iskart.per naujus apatini trikotaza raudona grazu padovanojo,nes italijoj per naujus metus turi visi vilketi raudona trikotaza,nes laime nesa,nes maziukams leliukams

2009-06-13 17:05

mirkolino 2009 06 13    

mano vyras tai turi daug fantasijos,visko man yra pridovanojas.poto paslepe namie ir zaidzem silta salta.viena is dovanu didelis drambliukas(kaip gyvas atrodo) ir ant drambliuko letenos buvo uzsegtas geras laikrodis.as jo net nepastebejau iskart.per naujus apatini trikotaza raudona grazu padovanojo,nes italijoj per naujus metus turi visi vilketi raudona trikotaza,nes laime nesa,nes maziukams leliukams

as savo vyro tikriausiai gyvenime nenuginciau i parduotuve kad man apatini trikotaza nupirktu dovanu,triusikus greit isrinktu gal o kas liecia liemenele tai manau parnestu arba per maza arba visai paskesciau joje

Sukurtos temos: 65   Diskusijose pasisake: 3593

2009-06-13 21:25

ateja,o-kam-tos-liemeneles?vaja-svarbiausi-triusikeliai-seksovi...dar-gerai-kad-tižuos-pataiko-nupirkti-reikiamo-dydzio.nes-mano-drauges-vyras-isviso-net-y-tokias-parduotuves-gedinasi-uzsukti...va-jai-tai-nepasiseke...o-mums-kuriu-vyrai-dar-sugeba-tokiu-dalykeliu-nupirkti-tai-super-pasiseke...

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 1355

2009-06-13 21:28

Aš ir visad stengiuos padaryt, kad dovanos pralinksmintų. Kai mynui buvau nubraižiusi sodybos žemėlapį ir ėjom ieškot lobių. Teko ir į vandenį brist ir į medį lipt ir žemę kast . Dar kažkada buvau lapelius su užuominom surašius ir dovanas iškavojus. Paskutinį kartą draugei dovanojau: Prikroviau visą dėžutę dovanų: lėlytė, ledinukas, spalvotos kreidelės, vaikiška užrašų knygutė, burbulai, gumutė ir t.t Ta proga sukūriau jai eilėraštį, kur susumavus atskirus skaičius, gaunasi vaikiškas amžius. Visi smagiai juokėsi...... Bet manau lygiai taip pat svarbu ir kam dovanoji. Turi neblogai pažinot žmogų, kad suprastum patiks jam tokie dalykai ar ne

2009-06-13 22:20

ne ne mano vyras nei biski nesigedina eit i apatiniu trikotazu pardes .ir visad ismera pataiko,aisku nesunku ir suklyst,pas mane krutine nedidele pati plona,tai gal delto niekad nesuklysta ismeros.ir skoni gera turi visad grazius nuperka

2009-06-14 07:52

mirkolino 2009 06 13    

ne ne mano vyras nei biski nesigedina eit i apatiniu trikotazu pardes .ir visad ismera pataiko,aisku nesunku ir suklyst,pas mane krutine nedidele pati plona,tai gal delto niekad nesuklysta ismeros.ir skoni gera turi visad grazius nuperka

super-vyras...

2009-06-14 10:51

pareigune 2009 06 14     mirkolino 2009 06 13    

super-vyras...

aciu pareigune

2009-06-19 11:02

o as dabar suku galva kokia staigmena vyrui paruosti metiniu proga,juokaiusi jam kad uzsakysiu striptizo sokejagal mamos turit ideju kaip nustebinti vyra kokia nors ypatinga dovana ar dar kuom nors,zinoma masinos nezadu pirkti

Sukurtos temos: 161   Diskusijose pasisake: 2751

2009-06-19 14:30

Vestuvių metinės - labai jau intymus dalykas... Labai asmeniškas... Tai gerai būtų gauti, kokį asmenišką dalyką (jei jau kalbama apie dovanas). O jei apie vakarėlį - pagalvoti apie kokią romantiką: nuvažiuoti į tą vietą, kur susipažinote, nuvesti į kokį super-duper restoraną, užsakyti jo mėgstamo maisto. Praleisti taip vakarą, kaip jis to norėtų.

Kaip įsikelti nuotrauką ir kiti klausimai

2009-06-20 08:39

ateja 2009 06 19    

o as dabar suku galva kokia staigmena vyrui paruosti metiniu proga,juokaiusi jam kad uzsakysiu striptizo sokejagal mamos turit ideju kaip nustebinti vyra kokia nors ypatinga dovana ar dar kuom nors,zinoma masinos nezadu pirkti

kokios-dar-sokejos?o-tu-pati-manau-butum-jam-simta-kartu-geresne-dovana...pati-pasok...as-tai-kaip-tik-ta-ir-planuoju-padaryti...nezinau-kiek-ten-bus-rimta-kiek-juokinga,bet-pasistengsiu,nu-galu-gale-bus-apie-ka-pakalbeti-ir-pasijuokti...

Sukurtos temos: 15   Diskusijose pasisake: 2703

2010-05-27 12:12

merginos,nugi skubat man i pagalba :)

ka reiktu originalaus simbolisko padovanot diplomo iteikimo proga????? kazkaip tuscia mano galvele, padekit man ka?

noriu kazka padaryt savo rankom, padekupazint ar panasiai, bet va minties nesugalvoju, gal jus  ka pasiulytumet?

http://muzospalyteta.edicypages.com/lt  myliu rankdarbius

2010-05-27 13:17

gauk is kurnors koki sena lagamina,ir nudekupazink,ta prasme cemodana

2010-05-27 13:30

aha gal ir faina bet kur gaut?????

2010-05-27 14:31

o gal kas turit koki nereikalinga cemodana? simboliskai atsilyginciau, ka?

o gal pas ka metosi mediniai skaiciukai?na tie sovietiniai, kur parduotuvese turedavo, ir situos mielai priglausciau??????

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 591

2010-05-27 15:09

Sveikutės, gal aš ir ne į temą , bet man reikia ketvirtokų išleistuvėms su galvot 16 palinkėjimų vaikams. Keletą turiu ketureilių apie mokyklą. Gal galite padėti?

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 2936

2010-05-27 15:16

padėkit ir man-rytoj 16 metų,kai esame susituokę.gal kam kyla kokių originalių minčių?

Sukurtos temos: 67   Diskusijose pasisake: 10932

2010-05-27 17:09

oksy 2010 05 27    

Sveikutės, gal aš ir ne į temą , bet man reikia ketvirtokų išleistuvėms su galvot 16 palinkėjimų vaikams. Keletą turiu ketureilių apie mokyklą. Gal galite padėti?

Skubame į pagalbą, gal pravers

Nepamirški draugų Tu ir klasės,
Prisiminki mokyklos takus.
Niekur nieko gražesnio nerasi
Už mokyklinius savo metus.

kitas
O klasėje atrodys taip, kaip buvę
Senų suolų eilė, juoda lenta.
Ir sakinys lyg užrašytas vakar
Su ta pačia gramatine klaida.

Tegul mokyklos rūpestį ir valią,
Kaip saulę sugeria širdis.
Nes čia pradžia didžiulio Tavo kelio,
Jėga, kuri gyvenimą statys.

kitas
Ar meni, kai mokyklon nedrąsiai
Nešei pirmąją puokštę gėlių,
O dabar jau į senąją klasę
Nieks Tavęs nepašauks varpeliu...

Kaip pavasarį tirpstantis sniegas,
Kaip negrįžtantis aidas dainos...
Taip tos klasėj praleistosios dienos
Nebegrįš, nebegrįš niekados.

Tegul būna keliai Jūsų šviesūs,
Neišblunka pasaulio viltis.
Būkit žvalūs, tiesūs, laimingi,
Nes ant Jūsų pečių - ateitis.

Išplaukia jūromis laivai,
Išplaukia ir sugrįžta.
Bet niekad, niekada negrįš
Išdykėlė vaikystė.

Tu juk nepamirši vaikiškų išdaigų,
Savo mokslo metų ir senų draugų,
Kurie tartum mintys šiandien išsisklaido,
Nors širdy ir daros neapsakomai sunku ...

1

Viršun ^ | Forumas > Šeima > Šventės > Originalios dovanos

Šiandien gimtadienius švenčia (150)
Naglis